Na co myslí ženy?

Ženská mysl pro chlapa je záhadou. Přemýšlíš někdy o tom, co se honí té krásné slečně v její hlavě?Sedící o po dál. Anebo na co myslí ženy neustále? Poodkryji pokličku záhady pro pány aby si mohli udělat představu, co se toulá v ženské mysli. Muže se stát, že chlap narazí na ženskou, která se těmto věcem vyhýbá a může být v tom jedinečná. Hlavně se chlape nelekni! Tyto informace putují většinou obsáhlejší hrstce slečen v jejich hlavách.Na co myslí ženy

Ženská fantazie

Velká škála žen má obrovskou fantazii. V její mysli proudí spousta myšlenek nejen pomyšlení na sex ale i jiné věci. Jejich představy jsou například, krásně strávený večer v romantice, při svíčkách. Nejen takový romantický příběh, ale ženy myslí i nejen na toto romantické gesto, ale třeba i na to, jak jsou obklopeny několika chlapy najednou. Jejich představy jsou také ty, že si je vezmete a třeba je jen svážete, jste na ně hrubí, aniž by chtěly. Je to pravda narazil jsem na jednu studii, kde se ženy přiznaly, že na toto myslí, ale říkají že ve skutečnosti by s velkou pravděpodobností to nechtěli zažít, jen je to rajcuje a jsou z toho vlhké.

Spousta žen přiznalo, že myslelo na milostné hrátky se svou kamarádkou pěkně v posteli nebo někde na jiném místě. Poznal jsem dost holek, které si to rozdávali i se svou kamarádkou nejen v opilosti, ale i za střízliva. Jak se říká alkohol odbourává zábrany a projevuje to, co naše mysl opravdu chce, prolamuje cenzuru. Některé dívky nemají odvahu vyzkoušet bisexuální hrátky a další se třeba bojí, že je něco špatného s její sexuální orientací. Jde to vidět na ženách, že mají trochu sklon k bisexualitě.

Při cestovaní, procházkách nebo kdekoliv jinde, když vidí chlapa podívá se na jeho zadek, říká si jaky má zadek nebo při pohledu na poklopec „………..“ každý si určitě domyslí své. Vypadá dobře, já bych ho stáhla z toho oblečení a rozdala si to s ním. Ve skutečnosti jsou to pouhé myšlenky a realita je jiná.

Nebo jen ženy přemýšlejí nad denními povinnostmi, co si mám na sebe obléct, aby se to hodilo k sobě. Co vše mám dnes nakoupit? Dnes chci opravdu toho stihnout dost, dopoledne vyperu, následně postavím si vodu na kávu a uvařím oběd, odpoledne stihnout se osprchovat, vyžehlit vlasy, nalíčit a vybrat si skvělé šaty na večer abych byla královnou večírku. Včera jsem to neměla přehánět, bolí mne hlava. Kde to jsem? Další chyba a omyl v mém životě? Musím se upravit než se vzbudí. Kde mám kalhotky? Měla bych odtud rychle vypadnout,…Na co myslí ženy

Na co myslí ženy při sexu

Nejsem moc tlustá? Je jedna z myšlenek před sexem, kterou ženy trápí. Říkají si jestli by neměla být tma při sexu, aby mě ten chlap neviděl s nějakým špekem. Rozhodně takovou ženskou by jste se tímto neměli dotknout. Pokud se jí na toto téma dotknete, tak si už ani nevrznete.

Jak se mám udělat, udělám se, no mám předstírat? Jsou otázky při sexu dost časté u žen a žádná ženská to neřekne na plná ústa by to chlap věděl. Co si myslíš o orgazmech žen? Jde to poznat když se udělá nebo jsou to dobré herečky? Je pravda, že třetina žen zatím nedosáhla orgasmu a je to způsobeno blokem. Co způsobil ten blok? Většinou vše způsobila výchova ze stran rodičů a převážně matky. Co zbytek žen? Zbytek žen má občas orgasmus a užijí si jej. Když už nic tak chtějí uspokojit chlapa a udělat mu radost.

Myslíš si, že je špatné myslet na rodiče? V určitých situacích ano. Když provozujete sex v bytě, kde jsou rodiče přítomní nebo mají blízké době přijít. Co se stane když přijdou? Dejme si bacha na to aby nás neslyšeli, Neposlouchají za zdí? Jak to dělali mí rodiče si nemohu představit. Je to hard? Já vím o čem mluvím, zažil jsem to s jednou a dost o tom mluvila.

Některé ženy ve své mysli, při sexu, porovnávají si tě s bývalým. Nebo si třeba vzpomenou na svou první lásku, jak se s ní měla nebo když měla svůj první orgasmus. Jen mi stačilo slyšet jen krátký úryvek, tak jsem si říkal, že bližší detaily už nepotřebuji vědět.

Málem jsem zapomněl na to nejdůležitější na konec. Myšlenky na samotné milování. Každá žena má myšlenky, jak se dobře milovat a dobře prožít samotné milování. Myslí na vzrušení, na polibky, erotogenní zóny a jak moc je vzrušená. Vždyť si ženy chtějí taky užít!

Co říkáš na článek? Dobrý, že? Tak neváhej a dej mu LIKE a sdílej jej na sociálních sítích.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)