Proč hodné dívky chtějí tzv. padouchy – bad boys

Jelikož hodný Vs zlý je rozsáhle téma, tak jsem si připravil další článek na toto téma. Jdeme na to. K dispozici je ohromující řada důvodů, proč hodné dívky upřednostňují padouchy namísto jim povahově podobné.
Představa, že hodné dívky milují zlobivé hochy není jen něco vyhrazena pro 80 léta z filmů. Je to skutečný fakt života, a upřímně, to není těžké přijmout a pochopit, proč hodné dívky chtějí padouchy.
Mnoho lidí si myslí, že protiklady se přitahují, protože ve vědeckém světě to znamená, tedy věda nám udává, že hodné holky k sobě samozřejmě přitahují padouchy.

Nicméně, tato myšlenka není tak docela pravdivá. Jistě, je to vždycky skvělé být s někým, kdo má mnoho různých zájmů, třeba jako vy, takže se nemusíte  příliš nudit, Ale je tomu opravdu tak? Nechtějí ženy někoho, kdo je 100% jejich opak? Co myslíte? Podíváme se na to blíže.

bad

# 1 Zaplňuje to jejich mezeru. Dobré dívky, ne vždy chtějí být dobré. Mohou dokonce mít  pocit, že jim chybí, tzv „špatné“ prvky ve svém životě, a ony potřebují některé z nich.

# 2 Dostávají to nejlepší z obou světů. Dobré holky chtějí  padouchy prostě proto, že dostávají to nejlepší z obou světů tímto způsobem. Žijí jako hodné holky, ale zároveň se jim dostává něco špatného jednou za čas v přítomnosti grázlíka. To jim dává životní rovnováhu, a to je důvod, proč mají rádi špatné chlapci.

# 3 Chtějí, aby je grázlík opravil. To je pravděpodobně jedním z největších důvodů, proč hodné holky vyhledávají badboys. Jelikož většina grázlíků má smysl pro odpovědnost, pokud jde o padouchy. Ale pozor, ženy opravdu jen chtějí opravit a nasměrovat. Né řídit život!

# 4 Nejsou to ve skutečnosti dobré dívky. Některé hodné dívky můžou vypadat a chovat se jako všechny milé ženy, ale v hloubi duše by mohly být stejně špatné jako většina těch tzv. zlých chlapců, a to je důvod, proč se jim  to líbí.

# 5 „Bad Boys“ nejsou opravdu špatní muži. To je další obrovský důvod, proč si lidé myslí, že dívky jsou hloupé, když hledají zlé muže.. Někdy „Bad Boys“ v otázce ve skutečnosti nejsou vůbec špatní. Dobré dívky mohou rády ty hochy prostě proto, že jsou ve skutečnosti opravdu dobří lidé, kteří se právě ztratili ve světě a mají tzv. svou ochranou masku. Mohou být uvnitř hluboko sebe opravdu velmi dobrými lidmi a to je to, co dobré dívky také mohou vycítit.

# 6 Chce něco nového. Je-li to hodná holka a byla vždy s dobrými chlapci, a vztahy ji nikdy nefungovaly, tak je logické, že bude chtít něco jiného než zažívala.

# 7 Mají pocit bezpečí s nimi. Bad boys se často zdají nebezpeční. Může to znít jako hrozná věc, ale hodná holka, se s grázlíkem bude cítit bezpečně. Každá holka se chce cítit bezpečně v náručí někoho. 😉

# 8 Jsou sexy. Nemyslím si, že můžu 100% tvrdit, že zlí hoši jsou zkrátka vyloženě sexy. Ale když se zkombinuje jejich důvěra, oblečení a životní postoj a chování, tak jsou zkrátka sexy a ženy po nich potom touží.

# 9 Očekávání žen jsou nízké, a proto zklamání je malé. V porovnání s někým, tzv. označeného jako „dobrý chlapec,“  u špatných chlapů nemají ženy  téměř žádné očekávání – což znamená, že  hodná holka, nebude tolik zklamána, když skončí se zlomeným srdcem.

 

Teď už vám je to určitě jisté pánové proč to tak je. A snad jsem to napsal srozumitelně a už to budete chápat, proč ženy mají takové chování a zkrátka je ženy tyto muže vyhledávají. A pokud se vám tento článek líbil dejte like, sdílejte a přijďte na poslední akci tohoto roku, která vám může ve změně chování pomoci.

Více tady:–>http://1url.cz/rtKLs

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)