7 sekund a zapůsobit – Jak dostat dívku svých snů

Chceš dostat dívku svých snů? Ukázalo se, že máte přesně 7 sekund, aby vám věřila, že ji za to stojíte! Byli jste varováni. Jdeme na to.

 

Napadá vás co se dá stihnout za 7 sekund? Vypadá to, že je to  masivní množství tlaku pro tak málo času. Přesto, věřte tomu nebo ne, je to tak akorát pro zaujmutí ženy. To zjistili vědci naznačují, že máte sedm vteřin a ženy do vás může být paf.

Jak na to?  Přes květiny, čokolády, večeře a všechny formy romantického dvoření, máte nyní pouhých 7 sekund ženu ohromit, aby se rozhodla, zda ji stojíte za její čas. Pojďme se, ale podívat co dělat a nedělat v ono dlouhých či krátkých sedmi vteřinách 😀 To je to co vás zajímá ne? 😉

# 1 Nebuďte trapný v prvé fázi , jako například: Bolelo to když jsi spadla z nebe? Jsi anděl ne? Tohle je trapný, šíleně trapný a hned vše zabijete. Také se vyhněte sexistickým narážkám.

# 2 Říct něco vtipného . Jedním z nejlepších věcí je dívku rozesmát. Ona si nebudete pamatovat vaši barvu očí, vlasů, ale bude si pamatovat toho týpka co ji pobavil až se za břicho popadala 😉

# 3 Nebuďte přehnaně citlivý . Potřesení ruky je zcela dostačující na začátku interakce, bacha aby nebylo přemíru dotyků. Nezná vás, takže pěkně pomalu jasný kámo?

# 4 Udělejte hezkou věc . Věřte tomu nebo ne, lidé nejsou obvykle zvyklý přijímat laskavost dalších lidí. Jsme strašně uzavřeni a nedůvěřivý.. Například, řekněme, že uvidíte nádhernou dívku před sebou u Starbucksu . Pokud opravdu budete chtít tuto dívku, zkuste se už z dálky na ni usmívat a pak ji třeba podržet dveře. Někdy méně je více pánové, pamatujte na to.

Zkrátka se toho nebojte a čiňte, samo do klína nic nespadne a nepadá. Pokud se vám tento článek líbil, likujteho, sdílejte a dejte o něm vědět do světa. Držím vám všem palce.

 

A pokud nemáš odvahu sám se seznamovat, tak přijď na akci ,která se blíží. Více o ni zde:
http://www.zakonyatraktivity.cz/kralem-zenskych-srdci/

 

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)