Poslední Bootcamp Králem ženských srdcí 2021

Mnoho z vás se nás ptá na akci „Králem ženských srdcí“. Co vám to dá? Co vám to přinese? Jestli je to pro vás, když jste léta sami, či jestli je to i pro zadané a u žen oblíbené muže? Dovolte mi, abych vám na všechny vaše dotazy odpověděl. Bootcamp „Králem ženských srdcí“, je úplně pro každého muže. A proč? Pojďme si to rozebrat co vás na bootcampu „Králem ženských srdcí“ čeká a nemine.

Michael, David Hůrka, František a Petr, těšíme se na Vás!

KRÁLEM ŽENSKÝCH SRDCÍ – V.I.P. akce 2021

Již 25 – 27. 6. 2021 v Praze (pátek až neděle podvečer)

To nejlepší od Davida Hůrky a jeho týmu ve 3 nabitých dnech! Tímto tréninkem by měl projít každý chlap!

Jedná se o třídenní našlapaný bootcamp 2021, který nemá v České a Slovenské republice obdoby. Nikdo jiný takovou akci tady u nás nedělá. Bootcamp „Králem ženských srdcí“ se tak dá přirovnat k zahraničním bootcampům, které kolikrát zaostávají za tím naším. A proč? Pojďme si ho nyní představit.

Začíná se v pátek v odpoledních hodinách, kdy vás čekají přednášky na téma verbální a neverbální komunikace. Dále vás čekají nácviky na deseti sexy asistentkách, které vám budou celou dobu nápomocny a dávat vám okamžitě zpětnou vazbu, a stejně tak i my koučové. A to je zkušenost k nezaplacení. Už z tohoto důvodu by ti bootcamp Králem ženských srdcí neměl uniknout !! A končí se až v neděli večer !!

  • Desítky hodin nácviků na sexy asistentkách, jak na rande, jak na vztah, jak improvizovat a jak komunikovat, jak tančit a jak na magické momentky
Jednou z nich bude Adriana

Tak tohle je našlapaný bootcamp „Králem ženských srdcí 2021“, na kterém by jsi neměl chybět.  Tato akce bude taky poslední svého druhu a je volné už jen poslední místo. Toto místo bude o 3 000,- levnější, když dáš do bonus kolonky: trojkakdobru

  • Deset hodin v terénu.
  • trojkakdobru a budeš mít o 3 000,- kč na tuto jedinečnou akci slevu! Neváhej, investuj do sebe. Už jen poslední místo.

A jestli si myslíš, že je to vše, tak to tě rychle vyvedu z omylu. Čeká vás mnoho hodin v terénu. Dozvíš se, jak na ženy na ulici, i jak na ženy v klubech, kde se vám budou věnovat koučové a dávat opět okamžitě zpětnou vazbu. Takže přesně budeš vědět, co jsi dělal špatně, a co naopak dobře 😉

  • Desítky přednášek na různá témata od sebevědomí, charizma, jak na rande, jak na vztahy, jak na milenecké vztahy, jak na sex, Jak na hravé seznamování a jak působit jako chlap.

Tak to je naprostá bomba, co chlape? 🙂 A tím zdaleka nekončíme. Dále vás totiž čekají přednášky k tématům jak na spokojený vztah, jak na vydařené rande a jak na milenecké vztahy. Prozradíme vám tak na bootcampu Králem ženských srdcí veškeré tipy a triky jak na to. Stanete se zkrátka novodobým Casanovou a budete to s ženami umět už po zbytek vašeho života. A víte, co je ještě na bootcampu Králem ženských srdcí tak skvělého? To, že veškeré techniky, metody a tipy, které vás naučíme, tak se dají aplikovat do všech oblastí v životě, a rapidně vám poroste sebevědomí i charizma !!  Takže otázka, pro koho to je? Je to pro všechny muže, ač již jsou spokojeni ve vztahu, nebo jsou léta sami a nebo to i s dívkami umí, protože je to tak nabitý bootcamp, že posune úplně každého 😉 Takže teď je čas na změnu a stát se čím?

No přeci novodobým Casanovou !!!

Akce za dveřmi, ber své poslední místo a změna je zaručena: https://www.zakonyatraktivity.cz/kralem-zenskych-srdci/

Bonus kod: trojkakdobru

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)