Jakým chybám se vyhnout v posteli.

Jsi si jistý, že v posteli neděláš chyby? Pokud ano je to paráda, tím pádem se ti žena nevyhýbá a víš jakým chybám se vyhnout. Nebo je to naopak? Má neurčitou odpověď? Má spoustu práce? Nechce se jí do sexu. Tak je možné, že děláš několik chyb a kazíš si sex. Nikdo není dokonalý a jsou určitá pravidla, věci čemu by ses měl vyhnout. Zamyslel ses nad tím a jestli děláš chyby nebo ne? Když něco najdeš ve svém repertoáru tak to změn, za změnu nic nedáš a jen uvidíš změnu k lepšímu.

Příjemná věc mít ponožky na nohou, myslíš si to taky? Pro chladné dny je to super a nebo když jsi nastydlý, pomůžou ti k rychlejšímu uzdravení. Co si myslí. žena když tě vidí v posteli ve fuseklích na nohou? Je to vzrušující? Já si nemyslím. Nejednou se mi stalo, když se ženská rozdivočila, hrála si s mými chodidly a prsty na nohou. Waw to byl moment! Víš že ponožky do postele při milování si brát nemusíš, bude to mnohem vzrušující.Jakým chybám se vyhnout

Jak by se ti líbilo jít se ženou, která nezná péči o svůj vzhled a hygienu? Určitě by se ti tato situace nezamlouvala. Byl by si zklamaný a asi by se ti zdvihl žaludek. Tak nedělej tyto chyby. Narazil jsem, že přirozený pach může zvyšovat libido. Pokud přijdeš z posilovny bez sprchy, celý zpocený, páchnoucí a od soli tak nepočítej s tím, že se žena hned na tebe vrhne. Ohrne nos a moc ji vonět nebudeš. Je potřeba vše zvážit s rozumem a zvolit nejlepší variantu. Je dobré pečovat o svůj zevnějšek, požít deodorant, vyčistit si uši, kolem uší,…. Nejsi přece bezdomovec abys to nezvládl.

Chceš jít na věc a víš jak ženu dobře rozehřát? Líbáš ji? Pokud ne, je to chyba! Ženy si potrpí na líbání. Polibky jsou jednou z předehry pro ženy. Budeš se věnovat líbání a hraní si s jejím jazykem tak uvidíš, jak ženu rozpálíš a zahřeješ ji. Nejednou se mi vyplatilo si počkat a věnovat čas líbání.

Vím, my chlapi můžeme ihned i bez předehry stačí jen zasunout a to nám stačí. Ženě nestačí dát ruko do rozkroku a čekat, že na nás hned skočí, nějaká výjimka se najde, ale je to opravdové minimum. Nejeden článek je psán o dobývaní a svádění, ženy jsou tak naučeny. Jdi na ženu pomaleji a pomalu ji svlékej, líbej ji na krku, šíjích. Věnuj ji čas s doteky na zádech. Polibky podél páteře. Věnuj polibky od krku přes ňadra, břichu a můžeš ji pomalu svlékat kalhoty. Při předehře věnuj se erotogenních zónám ženy a nejen ňadrům a rozkroku, nejsou to jen tyto dvě.

Prsa jsou na ženě to nejkrásnější a nejlahodnější. Měl jsem stížnost, aby se jejím ňadrům věnovala dobrá pozornost ne drastické zacházení. Dostal jsem na oplátku jeden kousanec do bradavky na oplátku za nepřiměřené chování k ženskému poprsí. Nebylo to příjemné, takže pánové hrát si ano ale ne sadisticky. Jinak to můžete podobně schytat jako já 😉

Jednou jsem zažil, že žena byla jak zkamenělá při milostných hrátkách asi stejně. jak by jste si to rozdávali s nafukovací pannou. Byl jsem střízlivý a nespletl jsem si ženu a nafukovací pannu! 😀 To je ten důvod proč o tom píši. Jak by prožívala žena milovaní s chlapem, který nevydá ani hlásku. Milovaní bez emocí, bez jakéhokoliv vzdechu. S takovou ženou jsem si říkal jestli ji to vyhovuje nebo jestli něco cítí. Přišlo mi toto milováni, jak bych to dělal s robotem. Takže pánové při milování by měli být nějaké emoce, vzdechy, aby protějšek věděl, že je to tempo a dobré nebo ne.

Co takhle změnit polohu? Máš jednu ve které ti vyhovuje se milovat? Není to moc dobré, chce to občas změnit. Když se neustále miluješ v jedné a té samé tak pak člověka omrzí a přestane bavit i protějšek. Změna je dobrá a chce ji uskutečnit a uvidíš, že si to oba užijete.Jakým chybám se vyhnout

Včera jsem se díval na porno a viděl jsem tam tolik poloh. „Chci vyzkoušet za večer tady tuto polohu, následně ještě tam tu a pak ještě další tři“. Waw tak nevím jestli uspěješ se slečnou při zkoušení tolika poloh najednou. Tak moc poloh je opravdu na vyzkoušení se slečnou velká divočina. Kdyby s tím přišla sečna tak jen koulím očima jestli by se nezbláznila. Dobré je dvě tři polohy za milování mít, ale celou kamasutru vytahovat není dobré.

Nyní víš jakým chybám se vyhnout a pro příště je nedělat. Viděl ses v některé z chyb? Není problém ji odstranit a uvidíš, jak se ti bude dobře dařit. Nenechávej si tyto rady jen pro sebe a sdílej jej nebo jen klikni na LIKE.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)