Jaké signály žena vysílá, když ji zajímáte

Některým ženám se budete líbit a některým tolik ne, tak to jednoduše chodí. Každopádně když jdete do klubu a povídáte si za večer s různými ženami, každá bude vysílat trochu jiné signály. Jak poznat jestli vás chce nebo se s Vámi baví jen ze slušnosti? Ženy nemluví přímo, většinou neřeknou rovnou: „Ty mně ale přitahuješ.“ Místo toho vysílají signály, ať už verbálně nebo neverbálně řečí těla.

Namalované rty

Představte si, že jste oslovil ženu. Po krátkém rozhovoru s vámi odběhne na toaletu, za chvíli se vrátí a všimnete si, že má čerstvě namalované rty. Co tím říká? Fakt se mi líbíš a chci být pro tebe přitažlivější. Očekávám, že mě budeš líbat. Pokud si toho všimnete, měli byste se o tom zmínit. Potěší ji to. A pak využít své šance.

DSCF7650

Odpovídá nebo ne

Na začátku konverzace byste měli více mluvit vy, očekává se to, přijdete k ní a něco chcete. Sledujte, jak odpovídá. Odpovídá-li stroze a na nic se neptá ani po několika otázkách, asi jste ji moc nezaujal. Určitě mějte výdrž, ale pokud vidíte, že to nikam nevede, klidně hovor ukončete se slovy: „Jdu najít kámoše.“ A běžte za jinou.

Jestli se vás slečna začne vyptávat, odkud jste, co tady děláte, jak se jmenujete, co děláte za práci, případně vám začne chválit oblečení nebo účes, zaujal jste ji a chce se s vámi dál bavit. A to je celý. Zatím tím neříká nic víc. Neříká, chci se s tebou líbat a ani chci být tvoje holka.

Oční kontakt

Kouká vám během rozhovoru do očí nebo kouká, co kde lítá, případně kde je její kámoška? Čím více vás sleduje, tím větší máte její zájem. Úsměv je dalším znakem zájmu. Pokud se vám kouká do očí a ještě se k tomu nemůže ubránit úsměvu, nejenom že je to krásný pohled, ale opravdu vás chce.

Doteky

Další signály, které pozorujte, jsou její reakce na vaše doteky. Když na ní mluvíte, dotkněte se jí lehce na rameni a sledujte, jestli si to nechá líbit nebo ne. Pokud se stáhne nebo přímo řekne, ať se jí takhle nedotýkáte, tak zvolněte a za pár minut to zkuste znovu. Sledujte i její doteky, protože pokud se jí dotýkáte a ona vám doteky vrací, máte její zájem.

Obecně platí, že pokud se jí dotýkáte ať už na rameni, na ušním lalůčku (jaké má zajímavé náušnice), na dlaních (jaké má teplé nebo naopak studené ruce, které jí musíte zahřát) a ona na to reaguje pozitivně, líbíte se jí.

Pohrávání si s vlasy

Jestli slečna pohazuje vlasy ze strany na stranu, sahá si na ně nebo si je natáčí na prst, jste jí sympatický. Vlasy jsou pro ženu opravdu důležité. Je to pro ni skoro až posvátné místo a tak na ně zaměřte svoji pozornost. Později když se s ní budete chtít líbat, můžete její vlasy použít jako test, jestli už je na polibek připravená. Protože pokud si od vás nechá sahat do vlasů, líbat se s vámi chce.

Sledujte i její doprovod

Ženy, které se chtějí v klubech seznamovat, tam většinou nechodí ve velkých skupinách, ale spíše s jednou maximálně dvěma dalšími kamarádkami. Někdy se může stát, že pokud se se ženou dobře bavíte, přijde k ní její kamarádka a něco ji špitá do ucha a přitom se na vás „nenápadně“ kouká. Baví se o vás. Pak na vás a vaší slečnu zamává a odejde domů. Pokud s vámi slečna zůstane sama v klubu bez jediného známého, znamená to, že tam zůstává jenom kvůli vám. To je skoro ideální případ a značí to její veliký zájem. Měli byste toho využít a vzít ji k sobě domů.

Pamatuji se na jeden případ, jak jsem tancoval a líbal se s jednou Francouzskou. Její kamarádky tancovali opodál. Ona se s jednou začala bavit a já z druhou. Viděl jsem, že chtějí už jít domů a ptají se jí, jestli chce jít s nimi. Pak ke mně ta její kamarádka přišla a říká mi: „Vidím, že se Lisa dobře baví, my už jdeme domů, tak se o ní dobře postarej.“ A protože se rád dobře starám o holky, tak jsem ji vzal k sobě domů a měli jsme sex.

Ale i pokud její kamarádky v klubu zůstávají, stejně ji můžete vzít domů. O tom jsem psal tady, jak jsem si přivedl Švédku domů.

Pečlivé sledování a správné čtení signálů zájmu vám ulehčí práci při seznamování. Velice dobře se dají nanečisto natrénovat na tomto kurzu!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)