Vydržet v posteli déle. Jak na to? Pokračování

Rozhodl jsem se napsat další pokračování, jak vydržet v posteli déle. Jestli jsi nečetl první část určitě neváhej a přečti si ji zde, kde píši o technice soustředění a jak si užít sexu. Psal jsem o tom, jak si oddálit vyvrcholení tím, že změníš polohu nebo si na chvíli dáš pauzu a hraješ si se ženou. Dnes to vezmu z jiného soudku a popíši další techniky pro výdrž v posteli.

Požíval jsem a zkoušel jsem nejrůznější techniky a veškeré přípravky postupně. Popíši zkušenost s gely, kondomy, alkoholem (moc nedoporučuji), a o změně myšlenek jsem již psal v předešlém článku. Každá technika má své plusy i mínusy.Vydržet v posteli déle

Oddalující ejakulační Gel

Gel oddalující ejakulaci penis stimuluje tak, že se rychle neuděláš a dokáže oddálit předčasný výstřik mužů. Jedná se o přípravek obsahující účinné bylinné výtažky. Pro samotnou aplikaci stačí nanést malé množství velké asi jako hrášek na penis (hlavně na oblast žaludu). Jemným vmasírováním gelu se cca. do patnácti minut dostaví samotné snížení citlivosti penisu. Důsledkem pak je, že muž má delší výdrž před samotným vyvrcholením.

Pro samotný sexuální akt je to dostačující, ale stalo se mi taková věc, že při samotném aktu, nebyl gel pořádně vstřebán na žaludu a následně partnerka měla problém se udělat. Zbylý gel, který se nevstřebal se vmasíroval partnerce do vagíny. Také když si gel nanesete před tím, než se budete milovat a máte rádi předehru, když vám ženě/partnerka kouří penis, tak ji vytváří pachuť v ústech. Popisují pachuť nahořklou a až nepřirozenou. Může se stát, že vás nebude chtít kouřit.

Jak jsem vše požil a nanesl správně, gel fungoval a vytvořil na penisu takový necitlivý film/povlak. Na penisu jsem cítil chladící efekt, podobný efekt, jako by jsi přiložil kostku ledu na penis.

Zahřát nebo ochladit penis?

Zažil jsem různé předehry, kdy mi žena chladila i zahřívala penis. Každá z částí, byla svým způsobem zajímavá. Od zahřáti nebo schlazení.

Při zahřívání dochází k tomu, že penis je dost prokrvený a více citlivý. Při zvětšené citlivosti dochází k brzké ejakulaci. Setkat se s takovou předehrou bylo skvělé. Danou technikou jsem měl dost citlivý penis a stačilo opravdu málo k výstřiku. Následně opravdu stačil jeden dotek a nevěřil jsem, že to na mne jde. Člověk si i užíval následující druhého kola v ringu, jakmile popadl druhý dech.

Dobrou technikou je znecitlivění žaludu kostkou ledu, na začátek předehry mohu vřele doporučit. Stačí aby se kostka ledu pohybovala po špičce penisu, následně dojde k znecitlivění penisu a při milostném souložení dochází k prodloužení výdrže. Tato technika je mnohem lepší než třeba požití gelu. Zde nedojde k tomu, že žena má nepříjemnou pachuť v ústech a neznecitliví se dívčiny partie.Vydržet v posteli déle

Pomůže mi kondom vydržet v postel déle?

Kondom má několik skvělých vlastností. Chrání tě od pohlavních nemocí, když chceš vědět o tom, že zatím nechceš být otcem a věnovat se těmto povinnostem. Oddálit si vyvrcholení.

Je ně několik typů kondomů. Některé kondomy jsou silnější a některé tenčí. Jestli chceš mít větší prožitek ze sexu a být více drážděn zvol si kondom z tenčího materiálu, které jsou označeny SENSITIVE. Naopak když chceš vydržet déle a mít delší výdrž zvol si kondom z hrubšího materiálu, většinou jsou označovány EXTRA SAVE.

Určitě výhoda sexu s kondomem je ochrana a prevence. Někteří lidé tuto variantu nepreferují díky tomu, že si sex neužijí a je to nekomfortní pro ně.

Kondom v kombinaci s gelem ti dodá na výdrži a oddálení ejakulace.

Pod vlivem alkoholu

Míra alkoholu v těle taktéž dodá na vytrvalosti. Není to nejlepší volba při každodenním milování. Maximálně této variantě bych se vyhnul a nechal si jí na nějakou večerní party. Vyzkoušel jsem několik variant s jednou skleničkou, více drinky a dosti přiopilý.

Když si dáš jednu skleničku není to nic, nemá to žádný přímý dopad na výdrž. Je to jen, že jsi malinko v náladě a spadly z tebe zábrany. Při více drincích už alkohol otupuje smysle a zde je znát, že citlivost žaludu je menší a jsi při smyslech, tím pádem vydržíš delší dobu souložit. Při této variantě si sex zatím užiješ jak ty, tak dívka se kterou jsi. Při větší ovlivněním alkohol už jsou ty varianty horší. Nejsi schopen se udělat, hrozí další očekávané následky, které by ti znepříjemnili zbytek večera. Asi víš, jak dopadáš, když přeženeš to s pitím. Určitě by jsi to nechtěl okusit od druhé osoby!

Alkohol bych nebral v potaz za nejlepší oddálení vyvrcholení při sexu. Jsou jiné metody a techniky, kterým bych se přikláněl.

Věřím, že některé rady požiješ a užiješ si sexu mnohem lépe než kdy předtím.

Líbil se ti článek? Dej mu LIKE a nebo sdílej ho s kamarády aby si užili sexuálního života naplno.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)