Buď magickým mužem na veřejné akci

Pomájová zábava druhá část

V minulém článku jsme se dočetli jak se efektivně stát přijatelným pro celé skupiny lidí a mít tak více šancí k seznámení. V dnešním článku navážeme na předchozí díl. Příběh je podle skutečných událostí.

Ještě než začneme, dovol mi tě pozvat na webinář jak na žhavé léto plné žen? Triky & tipy.

Můj deník

Sobota 19.5. Čas 23:00  rok 2018

Právě vcházím do velké taneční haly, rozhlížím se po sále. Po mé pravici sedí tmavovlasá dívka v krátkých bílých puntíkatých šatech. Sedí u ní nějaký postarší pán a já věděl, že to není překážka, neuplyne ani pár sekund a namířím si to přímo k ní. Podám jí galantně ruku. Sedící pán neprotestuje a usmívá se. Její úsměv a okamžitě podaná ruka mi napoví, že víc než souhlasí. Odvádím ji sebevědomě doprostřed parketu, vedu ji tak, jako bychom tu byli úplně sami – ne namyšleně nebo neohrabaně, ale na úrovni našeho soukromého světa.  Muzika mi nahrává do karet, je klidnější a já tak mohu dívku vést klidným tempem. Ona se usmívá, má rudé rty a kaštanově hnědé oči, šaty ji padnou k postavě. Znamená to, že si sem přišla hrát. Po pár otočkách si ji jedním hmatem nakloním k sobě a do ucha ji drzým tónem zašeptám: „Teda, ty máš těch černých puntíků, to jsi ve škole musela hodně zlobit učitele,“  a než se zmůže na odpověď, hravě ji od sebe odstrčím a udělám s ní otočku. Dívá se na mě. Je to pohled kočky, která kouká na mě překvapeně jako kočka na vlka v kabátě.

 

Dovol mi tě poznat na webinář: jak na žhavé léto plné žen.

  Hned provádím combo most na pravou stranu, most na levou stranu, další otočka, díky které si ji znovu nakloním k sobě, až cítím její vůni, voní sladce. Odpoví mi: „Já jsem ve škole byla vždycky rebel.“ Odpovídá sebevědomým pohledem. Ještě než ji od sebe odstrčím, odpovím jí: „To mi neříkej, vypadáš jako slušná holka, která je rebel jen ve svém pokojíčku a to ještě když je zhasnuto.“ Pak se na ni usměji, udělám otočku a pouštím ji,  Udělám dva kroky od ní a tančím si pro sebe, do pár vteřin se vrací a tančí. V tom mě popadne chuť podívat se ven. Do háje, co mám teď dělat, mám tu tmavovlásku a potřebuj na toaletu, hm… Už vím! Chytám ji tedy za ruku, dělám s ní několik otoček a odvádím jí ke stolu. Cestou jí říkám: „Jdu se trochu projít, zatím se tu pořádně bav.“

 Odcházím ven, před kulturní dům. Jsem osloven skupinkou lidí. Chvilku tlacháme o tom, kdo kde je a kdo jsme. Chtějí vidět kouzlo, tak jim ukazuji kouzlo Najdu tvou kartu. Kouzlo se mi povedlo. Usmál jsem se a podal všem ruce. Vím, že stát příliš dlouho na místě není moc dobré, je třeba jít dál. Vracím se zpátky do budovy ke stolu, kde sedí můj kamarád, přisednu si k němu a povídáme si. Když do toho přichází ke stolu mladá dívka, která má krásně medové vlasy a hlavně dlouhé, na to jsem dost ulítlej. Její bílá kůže mi napoví, že se nejspíš nestihla ještě moc opálit, ale to mi nevadí, naopak se mi to moc líbí. Koukáme si pár vteřin navzájem do očí, je to ten neverbální pozdrav, který provozují slušní lidé na úrovni. Její šaty vypadají dost živě.

 Přisedá si a zdraví mého kamaráda Marka, který nás vzápětí představuje: „Ahoj, já jsem Magda,“ a já odpovídám. „Jsem Michael.“ Podávám jí klidně a sebevědomě ruku. Používám svou techniku pěti vteřin, kdy ji držím  za ruku delší dobu a “zapomenu na to”. Chytá se, ale abych odpoutal pozornost od ruky, ptám se jí:„Tady to docela dost žije, pojďme to oživit ještě víc ”. Odvádím si ji na parket a bez jakýchkoli otázek ji chytnu za zápěstí podle kurzu svůdný tanec. Na parketě mi jeden pán vrací zpátky můj klobouk a posadí mi ho na hlavu, přidá mi to na hodnotě a já klobouk položím Magdě na hlavu. Zadívám se na ni a řeknu: „Takhle ti to fakt sluší.“ Šťouchnu do ní a než stihne odpovědět, beru ji k tanci, otočka, most, otočka… Nakláním si ji k sobě, cítím vůni jejích vlasů. Sakra, co to má za šampón? Bez váhání říkám: „Tobě ale voní vlasy.“ Přivoním si k vlasům ještě víc, udělám otočku, abych jí měl zády k sobě. Říkám jí do ucha s úšklebkem: „Teď budu tvůj hodinovej feťák,“ a hravě ji otáčím od sebe. Tančíme, celou dobu podle písničky, občas jí otočkou pustím od sebe a tančíme si každý sám. Zjišťuji, jak na tom jsem… Pomalu a nenápadně přitancuje ke mně. „Hm, má zájem”, to mi napoví řeč jejího těla.

 Chytám ji za ruku, provedu otočku, náklon k sobě a hledíme si do očí. Tančíme zhruba tři písničky a povídáme si. Beru si svůj klobouk, který má na hlavě a dávám ho na hlavu náhodné paní, která tančí kousek od nás. Usmívá se. Magdě se rozšiřují zorničky, to je další dobré znamení. Provádím poslední otočku a vedu si ji ke stolu.  Tam sedí Barča, tmavovláska, se kterou jsem už tančil. Než si sedneme, bere Magda Barču a mě k tanci. Skvěle, tančíme společně. Podle pravidel “svůdného tance“ nepředstavují dvě holky žádný problém. Hravě tančíme a bavíme se. Barča se snaží být velkou rebelkou a vypadá na opravdovou vyznavačku punku. Magda však taky něco skrývá. Říká, že právě odmaturovala pedagogickou školu a má ráda děti. Já však podle řeči jejího těla a tónu hlasu poznávám, že je to rebelka. „Já je mám taky rád, doma mi běhají tři. Nechceš náhodou všechny na měsíc pod stromeček?“ říkám jí s úšklebkem. Tančíme, řeč těla je nesmírně důležitá a je přitažlivá.

Je čas se posunout dál, nehodlám protancovat celou noc. „Holky, jak moc věříte, že existují andělé?”

Touto větou článek Pomájová zábava druhá část končí. V příštím článku, který už bude poslední, vám prozradím jednu ze svých technik hravého seznamování,  kterou učím muže. Věřím, že se vám článek Pomájová zábava druhá část líbil, popřípadě dejte like a komentář. Jestli jsi četl tento článek, ale ne ještě první díl, naprav to, zde máš odkaz.

 Očekávejte článek příští týden, ve kterém se dovíte nejednu hravou radu, ale také to, jak poznáte, že je žena ve vztahu nešťastná a co se pak může přihodit. Proto sledujte následující akce pro muže, které pomáhají mužům se sebevědomím.

 

Odkaz na první část, zde.

Odkaz na následující třetí část, zde.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)