Jak požádat dívku o její telefonní číslo: 9 kroků, které fungují

Nebudeme to protahovat a jdeme přímo na to!!

# 1 Měli byste získat její číslo? Předtím, než s ní půjdete ven, přemýšlejte o tom  jestli ve skutečnosti chcete opravdu její číslo, nebo ne. Vidím to po celou dobu, kdy chlapi oslovují jen kvůli počtu dívek. Ok praxe je taky důležitá, ale jakmile tam nebude upřímný záměr, tak číslo přijde málo kdy.

# 2 Jaký je váš cíl? Co chcete s touto dívkou? Dobře, to může být špatná otázka, vím, že na konci všeho každý chceme sex 😉 Ale jinak co vás zajímá? Chcete jít na rande s ní? Nebo máte v plánu se jí dostat jen do kalhotek? Protože jestli je to tento případ, pak byste měli pravděpodobně opustí klub s ní, když ji oslovíte na párty a ne se snažit získat její telefonní číslo. Musíte vědět, co chcete, než začnete sní vytvářet nějaký bližší vztah.

# 3 Vyberte si ten správný čas. To je to, co většina kluků se bojí udělat. Zeptat se na číslo. Pravděpodobně si myslíte že je  dobrý nápad ji požádat o její číslo na konci konverzace ne, není dobrý nápad! Spíše, když vy a ona jste na vrcholu svého rozhovoru, kde rozhovor je opravdu tekoucí, to je, ten okamžik kdybyste jí měli požádat o její číslo. Zeptáte-li se na její číslo těsně před opuštěním klubu nebo party, bude to vypadat nesebevědomě a jakou marnost a často se setkáte s odmítnutím. Ideální je v půlce rozhovoru dostat kontakt a pokračovat v konverzaci. To ukazuje, že se opravdu o ni zajímáte.

# 4 Nenechte se jí ptát a jednejte sebevědomě. Neproste ji o číslo a nežebrejte o číslo. Takže místo toho, jí řekni: „Já bych opravdu rád, tě zase viděl, dej mi své číslo a já ti zavolám.“ Buďte sebevědomí a zcela normální, když ji to říkáte.

# 5 Buď připraven. Nemůžeš jí říct, aby vám dala její číslo sebevědomě a pak strávíte dalších pět minut tápání v kapse než najdete svůj telefon. Mějte ho vždy po ruce, buďte připraveni Dobře, ne tam, kde je obrazovka otevřen pro „nový kontakt,“ ale má to snadno přístupné.

# 6 Dejte jí svůj telefon. Ať vám vyťuká své číslo sama. Nemusíte ji řvát číslo do ucha a dotazovat se milionkrát jak bylo to číslo, že to neslyšíte.

# 7  Navnaďte ji. Když vám dá číslo, Můžete říci: „Můžeme se setkat na kafe.“  To ukazuje že máte oni zájem a víte, co chcete.

# 8 Kdy psát. Poté, co vám dala její číslo mnoho lidí neví kdy psát. Vím, že tam je nějaký tzv. tajný pravidlo o tom, jak dlouho budete muset počkat, dokud se jí neozveme. Často se říká, že to jsou tři dny, abyste nevypadali zoufale. Poslouchej, to je hloupost. Jsi dospělý muž.Nemusíte sedět a čekat tři dny na to než dívce napíšete, která vás zajímá. Jen nepište hned po pařbě. To je celý 🙂 Když nebude chtít jít s vámi ven, tak ani tři dny vás nezachrání 🙂

# 9 Nelžete o důvodu proč chcete její číslo. Mnoho lidi lže o svých záměrech při získávání čísla. Nelžete, je to zbytečné. Nepotřebujete její číslo,děláte nějaký průzkum, nebo že ji můžete nabídnout práci či spolupráci. Ženy nejsou hloupé, naopak jsou 10x vnímavější než my muži.Nekecejte a mluvte vždy na rovinu!  Ona vás za to bude respektovat víc, pokud jste upřímní, než když budete kecat, abyste ji dostali ven.

Nebojte se toho být chlapy. Pokud se vám článek líbil dejte like, případně ho sdílejte. Díky.
A jestli máš chuť a čas a odvahu přijď na poslední akci v tomto roce. Více zde: http://1url.cz/rtKLs

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)