5 různých typů flirtování a jak si vybrat ten, který vám vyhovuje

Jste si jisti, že jste hrozní ve flirtování, ale nemusí tomu tak totiž vůbec být. Existují různé druhy flirtování a je čas zjistit, které to jsou.

Ačkoli existují lidé, kteří mohou bez námahy flirtovat, mnozí z nás bojují s myšlenkou flirtování s někým jiným, natož aby věděli, že existují různé typy flirtování a co pro ně funguje.

Máme potíže s tím, jestli se o nás někdo skutečně zajímá, a to může způsobit trochu trapnosti a nejistoty v nás samých. Ne každý projevuje stejné známky a principy svádění, když se o někoho zajímá. Vím, vím, jako by randění samo o sobě nebylo dost těžké. K tomu však existuje vysvětlení, které vám v tomto článku dám 😉

[Mrk na webinář zdarma: 6 Pilířů jak ste stát atraktivním mužem

Ale vážně, nedělám si legraci. Obecně mluvíme o flirtování jako o jedné věci, ale ve skutečnosti existují různé typy flirtovacích stylů a každý z nás flirtuje trochu jiným způsobem a je to dáno charakterem člověka.

To je totiž správně; každý jsme jiný. Na jedné straně je to ještě složitější, ale na druhé straně nyní víte, že existuje pět různých stylů flirtování.

5 typů flirtování a jak každý z nich funguje

Jakmile pochopíte, co je pět stylů, bude mnohem snazší porozumět lidem, se kterými komunikujete. Vědět, jak číst tyto příznaky, vám pomůže a také vám pomůže lépe si mezi sebou porozumět. Proč flirtujete tak, jak flirtujete? Jaký styl se k vám tedy hodí? Je čas to zjistit!

Ano, existuje více způsobů než jeden.

[mrk na akci králem ženských srdcí ]

Každý je jiný

Tady je jedna věc, pokud jde o přitažlivost a zájem, každý má svůj vlastní styl a potřeby. Ne každý flirtuje stejným způsobem, a proto lidé zápasí s tím, aby zjistili, zda se o ně někdo zajímá nebo ne. Pokud tedy zápasíte s flirtováním, nemusí to být nutně vaše chyba.

Všichni víme, když někdo nemá zájem

I když možná nebudeme vědět, kdy ženy s námi flirtují, jednu věc, kterou víme, je, když někdo nemá zájem. Problém obvykle přichází s tím, že jsme ochotni přijmout pravdu, že tato osoba nás nechce a sdílíme stejné pocity, [mrk na webinář zdarma: webinář o 6 pilířích jak přitahovat vícero žen do vašeho života ]

Co má věda na mysli?

Nepíši o tom jen tak. Pokud jde o typy flirtovacích stylů, věda toto tvrzení dokonce podpořila. V roce 2015 studie z University of Kansas zjistila, že existuje pět různých stylů flirtování, které ukazují, že neexistuje správný způsob, jak flirtovat nebo projevovat romantický zájem. Jaké to jsou tedy těch pět stylů flirtování?

Typ # 1 Tradiční flirtování

Toto je považováno za flirtování ve staré škole. Víte, kde muži dělají první krok a ženy se při setkání pasivně účastní. To může být pro ženy boj, protože musí čekat, až se muž pohne, což se vždy nestane bohužel dostatečně rychle a pak kamarádská zóna. Tradiční flirtování je obvykle introvertní a cení si citové a fyzické intimity.

Jaké jsou známky tradičního flirtování?

Jak můžete poznat, že používáte tradiční flirtování? Podívejte se na hodinky. Pokud vám to trvá věčnost, abyste šli oslovit či pozvali dívku na rande, pak je pravděpodobné, že spadáte do role tradičního, konzervativního flirtování. 

Typ # 2 Hravé flirtování

Muži, kteří hrají hravé flirtování, používají flirtování jako nástroj. Rádi tráví svůj čas nevinným flirtováním s lidmi, bez touhy po vážném vztahu. Proč? U hravých flirtů je jejich sebevědomí obvykle spojeno s jejich flirtováním. Z flirtování získají ego podporu a budou hrát s vámi bez jakékoli výsledku. 

Jaké jsou příznaky hravé flirtování?

Pokud je jedna věc, kterou hravé flirtování obsahuje je to, že rádi škádlíte ženy.  Milujete používat své kouzlo a hry k vytvoření sexuálního napětí. Také není snadné v tomto případě sehnat rande.

Fyzické flirtování typu 3

No, můžete hádat, o čem je fyzické flirtování. Milujete doteky a budete vyhledávat dívky, které milují také hravé fyzické flirtování. Budou se otírat o vás, opírají se o vás a upoutají vaši pozornost do sexuálních oblastí jejich těla vám jasně budou dávat najevo, že milují fyzický kontakt..  U fyzického flirtování mohou snadno navazovat spojení a rychle vyzvednout příznaky zájmu ostatních mužů. Kolem takových žen se bude motat desítky mužů. Protože si budou myslet, že jsou snadnou „kořistí“, ale tak to být v žádném případě nemusí být. 

Jaké jsou příznaky fyzického flirtování?

Neustále se vás dotýkají? Když budou mluvit, mohou vás chytit za paži nebo vás obejmout a políbí na tvář. To samé, děláte podvědomě léta třeba vy a v tom případě také spadáte do typu fyzického flirtování. 

Typ # 4 Upřímné flirtování

To je vlastně nejběžnější druh flirtování a abych byl upřímný; není to špatná věc. Upřímné flirtování je o tom, že jste přímí a čestní s tím, jak se cítíte s dotyčnou ženou a dáváte najevo jasně svoje záměry. Cílem je vytvořit emoční spojení tím, že se seznámíte s osobou, která vás zajímá. Možná se jich zeptáte, jakou knihu čtou nebo jakou hudbu mají rády. 

Jaké jsou příznaky upřímného flirtování?

Pro upřímné flirtování si všimnete, že vám položí žena spoustu otázek a bude se skutečně o vás zajímat. Budou s vámi vést promyšlený rozhovor na klidném místě, jako je kavárna atd.  Vy také můžete spadat do role upřímného flirtování kdy upřednostňujete přímost, záměry a jdete si přímočaře za svým.

# 5 Zdvořilé flirtování

Toto je možná nejtěžší typ flirtování, který nelze často jak ze strany muže tak i ženy vypozorovat. Protože s vámi komunikuje žena zdvořile a nebo i vy s ní zdvořile bez náznaku flirtu. Takže zapřemýšlejte jestliže nejste tento typ. Komunikujete pořád jen slušně? Bez nějakých lehkých náznaků a lichotek pro dívku? V tom případě spadáte do tohoto typu. To samé platí pro ženy. Mohou s vámi touto formou komunikovat a flirtovat a v tom případě je kolikrát těžké to poznat. Toto je nejtěžší poznat jestliže jste tento typ či dívka také. 

Jaké jsou příznaky slušného flirtování?

Budete muset věnovat pozornost drobnostem u ženy, vnímat detaily. To samé přemýšlejte nad sebou, jestli se nachytáte, že jste extrémně zdvořilý a v tom případě, jste tento typ také. Teď nemyslím, že zdvořilost na místě nemá být, ale bavím se o extrémně přehnané zdvořilosti, která vám naopak flirt může kazit a škatulkovat nálepkou „milý, hodný chlap“

Můžete být mix a ženy také

Nikdo neříkal, že každý z nás je jen jeden typ. Musí to být přece vícero zamotané, aby byla sranda. “ Povzdech.“  Dobrá zpráva je ta, ale že u vás či u žen, převažuje vždy jeden typ druhu flirtování. Důležité je tedy pozorovat jak se v dané situaci chováte a jak se chová žena a toho docílíte tím, že budete v přítomném okamžiku a budete si dámskou společnost náležitě užívat.

[Mrk: WEBINÁŘ ZDARMA NA 6 PILÍŘŮ, JAK BÝT PŘITAŽLIVĚJŠÍM MUŽEM PRO ŽENY ]

Teď, když znáte pět typů flirtování jak z vaší strany, tak ze strany žen, ve kterém stylu (stylech) se vidíte? 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)