3 pravidla, jak udělat kladný dojem na své okolí

 

3 pravidla, jak udělat kladný dojem na své okolí 

Měl jsi někdy problém navázat kontakt se stejným pohlavím, chtěl jsi někdy vědět jak udělat dojem na skupinu a opravdu být ten skvělý muž, který  se stane středem zájmu ve svém okolí? Chceš vědět jak si tě budou vážit a taky proč? Zde v tomto článku ti na všechno odpovím.

Ještě než začneme, dovolte mi vás pozvat na jedinečný seminář v tomto roce s názvem KRÁLEM ŽENSKÝCH SRDCÍ – V.I.P. akce, která se koná Již 2-4. března 2018 v Praze (pátek až neděle večer) nejlepší od Davida Hůrky a jeho týmu ve 3 nabitých dnech! Tímto tréninkem by měl projít každý chlap!  Proto neváhejte a přihlaste 

 

se, už jsou volná pouze 3 místa. Jak jsem už zmínil, je to jedinečná akce tohoto typu na tento rok.

 

 

Jak jsem slíbil, dovíte se 3 pravidla, jak udělat kladný dojem na své okolí. Jdeme na to.

 

 

 • Neodsuzujte
 • Budujte svou hodnotu
 • Seznamujte se s osobnostmi

 

 

 

 • Neodsuzujte

 

 • Pokaždé když někoho vidíme, máme o něm prvotní úsudek, někdy si myslíme něco dobrého či špatného o onom člověku, toto je věc, kterou nikdy neovlivníme. Ale proto je dobré bez ohledu na barvě pleti, či nějakých nedostatků si hned myslet to nejhorší, třeba právě ten dotyčný je někdo významný a má úplně skvělou hlavu, nebo má talent a byl by ti nápomocen k budování tvému já, proto nesuď knihu podle obalu.

 

 1. Budujte svou hodnotu
 • Aby jste měli u sebe hodně přátel, úspěšných známých. Je třeba sám mít za sebou nějaké úspěchy, popřípadě musí být vidět, že k úspěchu míříš a snažíš se zdolat různé překážky. Právě přátelé, rodina a i úspěšní lidé se vás budou snažit posunout dál, někteří se budou vás nejspíš srazit slovem ,,ty na to nemáš”, ale tímto se nesmíte nechat odradit a jít dál.

 

 1. Seznamujte se s osobnostmi
 • Tento bod je třetím důležitým bodem, je potřebný k budování svého já. Tímto bodem však chci říct, aby jste se seznamovali úplně všude a úplně s každým, jedině tak naleznete třeba osobu, například ve vlaku, která je vedoucím nějakého podniku, nebo je to někdo slavný a vy o něm nevíte, třeba vám právě on nasměrovat vaše kroky dopředu, třeba vám pomůže zlepšit svou životní kariéru. Proto oslovujte, bavte se se skupinami úplně přirozeně, protože když budete mít tyto přátele a známé kolem sebe, bude to mít pro vás velký kladný vliv u žen. Čím lépe budete vystupovat s každým, tím lépe si povedete v životě.

 

Jestli chcete vědět daleko víc, podívejte se zde na tento odkaz, kde vás Zveme na seminář v Praze jak se stát králem ženských srdcí. Neváhejte a přijeďte se dovědět mnoho skvělých a užitečných informací. Nejlepší investice, je investice do sebe sama.

 

Toto jsou tři základní body, které ti pomohou stát se lepším, pro čtvrtek si pro vás připravujeme nový článek o tom, jaké významné osobnosti jsem sám poznal, jaké mají cíle a co pro mě znamenají, ve třetím článku vám prozradím jak jsem je všechny poznal, co mi mohou nabídnout a co jim mohu nabídnout já, ve třetím pozdějším článku vám  prozradím Několik tipů, jak k takovým osobnostem přistupovat, kde je hledat, jak se chovat.

 

A když se přihlásíte na plně nabitou víkendovou akci, která se koná už brzo v březnu, kde se tam setkáme, budeme mít možnost vám toho prozradit daleko víc, hlavně se osobně setkáme.

 

pokud se ti článek 3 pravidla, jak udělat kladný dojem na své okolí   líbil nezapomeň ho sdílet, mě tím pomůžeš za práci, kterou jsem si s tím pro vás dal a určitě to pomůže dalšímu muži, který třeba řeší podobný problém. Takže vlastně je to taková vzájemná pomoc 🙂

 

A nezapomeň se podívat Co Tě na pokročilém BootCampu svádění čeká, Jak jsem už zmiňoval, akce se nebude letos opakovat.

Podobné články

One Comment

 1. Author Image
  Bipitybobityboo
  23/02/2018 at 18:16 Odpovědět

  Thank you for the kind words about Michael!

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)