Jak uspokojit ženu nejen orálně ale i jinak

Jak orálně uspokojit ženu? Dnešní téma je trochu kontroverzní a není cizí. Spoustu chlapů hledá zaručené rady, jak ženu nažhavit a uspokojit ji jazykem. Ukážu ti v dnešním článku, co dělat a nedělat. Zbytek bude na tobě jak se ji to bude líbit. Nelze tady dát konkrétní návod, který bude fungovat na každou ženu. Pouze doporučení, rady, tipy a poznatky. Kdyby byla každá žena stejná, tak by nás ženy nezajímaly. Mám pravdu?

Jazykový šerm

Natáhnout jazyk napnout ho a udělat z něj meč z kutané oceli, který se neohýbá a jen kácí. Letmo si vzpomínám na první orální hrátky. Bylo to tak, jazyk ve tvaru meče bodal a sekal do ženského klitorisu. Naštěstí žena si řekla, že ji tato technika nevyhovuje a není pro ni uspokojivá.

Dostal jsem doporučení nebodat, nesekat jazykem! Místo toho požij jazyk tak, že si je uvolníš zploštíš a volíš tah ze spodní strany na horní, nebo zleva do pravá podobně když držíš v letním horku nanuk a slízáváš z něj kousky osvěžujícího a zmraženého osvěžení.

Jak uspokojit ženu

Jen dva prstíčky tam strčíme, jen se ohřejeme a hned zase půjdeme

Chlapi nezbláznil jsem se! Jen jsme si vzpomněl na pohádku a přišla mi tato věta přívětivě k tématu, které nás čeká. Co si myslíš že nyní bude? Ano jedná se o hraní si s jedním nebo dvouma prsty s kombinaci jazyka.

Pro ženy je dobré si s mini hrát a vjíždět jim do vagíny prsty. Pár upozornění před tím než ženě zajedete do klínu. Nejhorší věc je ta, že vaše ruce jsou špinavé a zablácené! Odporné! Ruce jsou čisté bez známek velkých nečistot. Vím, že při manipulaci některých barev se této situace nevyhnete ať děláte, co děláte. Takže v rámci možností a toleranci od ženy. Dodržovat čistotu! Nehty, říkáte si, co s nimi? Jednoduše ostříhat a bez jakýchkoliv záděru nebo otřepů. Když máte dlouhé a neupravené nehty, vypadá to strašně a zároveň dostanete stěr od dívky tím, že ji to je v některých situacích nepříjemné. Nehty které jsou delší ji neuspokojuje, ale naopak je ji to nepříjemné.

Zkus pokrčit dva prsty, a jakmile jste uvnitř, přitiskněte je směrem k bříšku a provádějte jemný pohyb ven a dovnitř  ke stimulování G-bodu,

Rozkoš na rtech

Nejen jazyk a prsty lze použít k dráždění a uspokojení. Podobně lze použít rty tak, že něžně sevřeš klitoris mezi horní a spodní rtem. Budeš pomalinku tlačit ze všech směrů. Uvidíš sám jak tato masáž bude bez odezvy.

Menší tlak na venušin pahorek je dobrý s krouživým pohybem jazyka, drobným sáním a jemným zmačknutí rtů. Zde vyvolá v ženě pocit většího prožitku a prohloubí pocit většího vzrušení a slasti.

Jak uspokojit ženu

Jaký rytmus je dobrý?

Nejlepší na tom je když najdete správný rytmus a dívku se kterou jste přibližujete k vyvrcholení. Najednou se rozhodneš, že zrychlíš nebo zpomalíš tak má pocit že tě zabije. Já to upřímně nesnáším když mi žena kouří, má dobrý rytmus a změní rychlost buď úmyslně nebo neúmyslně. Záleží na situaci, pokud neúmyslně tak ji doporučím se vrátit k stávajícímu rytmu. V druhé možnosti si sennou hraje.

Princip je stejný chceš ji dovést do pomyslné extáze nebo si s ní můžeš hrát. Vezmu první princip chceš ji dovést orgasmu orálně. Věnuj ji pozornost a všímej si jak reaguje na dané změny pohybu. Když pohyb a rytmus který máš je bez odezvy změn jej ale když najdeš něco pokračuj v tom. Pokud by chtěla žena abys zrychlil nebo přitvrdil většinou sama naznačí boky tak, že jde ti naproti. Nebo je žena neostýchavá a řekne ti, co má ráda jest-li zrychlit, zpomalit nebo přitvrdit.

Líbil se ti článek? Dej LIKE nebo sdílej s kamarády pro lepší uspokojení ženy.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)