Byl jsi podveden společností, aby sis nenašel ženu svých snů

Prozradím ti tajemství byl si podvedený. Svádění není zas taková věd, ale. Dlouhé roky sem se hnal za tím co mám ženám povídat, o čem si s nimi mám bavit. Hledal sem ty nejlepší téma na rozhovor a na rande. Až sem nakonec zjistil, že to je celkem nepodstatné. A že to nebyl můj skutečný problém, proč se mi se ženami nedařilo. Trvalo to velmi dlouho, no jednoho dne mi to došlo. Konečně se mi rozsvítilo co mi chybělo a celou dobu sem to měl před očima a uvnitř sebe. A jestli chceš vědět o co jde, čti až do konce a já ti to odhalím, co ženy skutečně chtějí, jakého chlapa doopravdy hledají a proč jsou ty drahé auta, vysportovaná těla či hromada peněž na účtu k ničemu, pokud nemáš tu jednu věc, možná si právě v tomhle momentě sám, jako sem byl kdysi já, nemáš přítelkyni a každé ráno se probouzíš s pocitem, že by bylo fajn mít  konečně už někoho. Někoho kdo by se o tebe zajímal, s kým by si trávil svůj volný čas, někoho na koho by si mohl myslet a ona by myslela na tebe. V kuse. To je to pravé svádění.

Vždy, když se ti nějaká žena líbí

Vždy když se ti nějaká ženská líbí dochází ti přinejmenším slova, nad vším přemýšlíš a nechceš udělat nic čím by si to u ní pokazil a opět by ti to nevyšlo. Je to tak? Tak se na ní rychle namotáš, ale ona na tebe ne, ignoruje tě, sama se ti neozve, nezajímá se o tebe, nevšímá si tě a ty už nechceš být dále jen její dobrý a milý kámoš, který se sní neumí bavit a s kterým ona nikdy nebude nic řešit, protože si pro ní jako bratr a neumí si s tebou nic víc představit ani to krásné svádění mezi mužem a ženou. Sakra jak to, ale spravit tak, aby se na tebe namotala, aby na tebe myslela, toužila po tobě, chtěla si s tebou užít a ty si jí měl omotanou okolo prstu?

Kouzelná věta

Žádná kouzelná věta to za tebe nespraví, žádná kouzelná technika díky, který se ji dostaneš do srdce a do kalhotek, jen jedna jediná věc, jedna jednoduchá změna úhlu pohledu, chceš ji už vědět! Je to tak? Podívej se, ženám tak vůbec nejde o to co jim říkáš o čem si s nimi povídáš. Takže přemýšlíš nad tou nejlepší větou jak za ní přijdeš nebo co jí povíš, aby tě chtěla. To myslím upřímně nijak ti to nepomůže. Více důležité pro ně je jaký mají z tebe pocit, kdo si a jaká si osobnost. To je to tajemství. Týká se to, toho správného svádění. Takže namísto toho, aby jsem pracoval na svojí osobnosti, přitažlivosti a věcech, který ženy opravdu přitahují sem jen dokola řešil to jak se s nimi mám bavit. Ještě teď se chytám za hlavu, ale jaký by to byl pro tebe pocit mít takovou moc?

Dostat se do hlavy ženy

Dostat se do hlavy ženy, kterou chceš získat, zkus si to jen na moment představit. V tom vám pomůže to pravé jedinečné svádění. Ta spokojenost, to ego, to štěstí. Možná se ti po pár vteřinách této představy vynořily i jiné myšlenky, že ty něco takového nezvládneš, že na to nemáš, že v tom určitě bude nějaký háček, že nejsi pro ní dost dobrý a u tebe to nebude určitě fungovat, že si jiný. Ale co kdyby to tak už nemuselo být? Co kdyby existoval způsob, jakási strategie a nebo systém díky kterému by si byl i ty toho schopný a ať si do teď žádnou ženu neměl a braly tě jen jako kámoše. To by bylo skvělé znát, no ne?

Dnes

A já tu dnes pro tebe mám takový to návod ohledně toho správného svádění. Na základě mých výsledcích a zkušeností s ženami, které jsem za poslední roky střetával sem pro tebe připravil ucelený a velmi jednoduchý systém jak můžeš krok za krokem přitáhnout a namotat ty nejkrásnější ženy, které v tobě budou vidět přitažlivého chlapa. Spustíš v jejich hlavě spínač, který nedokážou nijak ovládat. Budou na tebe myslet, budou po tobě toužit a budou tě chtít dostat a ty se jich už jen velmi těžko zbavíš 😊 A dokonce je úplně jedno, jestli si momentálně sám a nebo máš přítelkyni. Protože se velmi lehce může stát, že jestli ti chybí tato věc, tak se začne dříve nebo později rozhlížet po někom jiném a to předpokládám, že nechceš že?

Špatná zpráva

Mám pro tebe jednu špatnou zprávu. Když se nenaučíš získávat do svého života ženy, pro které nebudeš jen kamarád, vrbou, bratrem či jejich sponzorem budeš se cítit ještě víc sám, jako jsi se cítil do teď. Opět poznáš novou ženu, která se ti bude líbit a ty by si jí chtěl získat a zaujmout. Ne jen do postele, ale mít sní i něco víc. Začneš ji věnovat svojí pozornost, budeš jí psát, volat, scházet se s ní, pozveš ji někam na rande, skočíte na kávu, do kina, ale zase bez výsledku. Ona si uvědomí, že od toho očekáváš něco víc, ochladne ohledně tebe, přestane se s tebou stýkat a zůstanete jen kamarádi. A žádné svádění se konat nebude.

Znovu a znovu

A ty zas a znovu si propásl svojí šanci. A i když si popravdě nemusel, kdyby si věděl, to co mám pro tebe připravené. Správným přístupem si jí mohl získat. Stačilo se bavit jiným způsobem. Mohla se na tebe namotat, a začít toužit po tobě tak, že by tě nejradši znásilnila, ale ty si nevěděl, co by si měl udělat, a by to tak bylo. A ona si začala zase někým jiným, který s tím neměl nejmenší problém. Mimochodem on neřešil absolutně to co ji má povědět, či o čem si s ní povídat. Protože věděl co na ní skutečně platí. To nasere co?

Já ti věřím

Věřím, že už nikdy nechceš zažít tento pocit. Ten pocit bezmocnosti, když ji velmi toužíš získat, jen pro sebe a ona to tak necítí. Je jen na tobě jestli se bude tvůj život od tohoto momentu ubírat neustále s tejným směrem, a nebo si povíš UŽ NIKDY VÍC a začneš na sobě konečně makat a něco u sebe změníš. Jestli si spokojený s tím kolik žen máš ve svém okolí a jaký mají k tobě vztah a nemáš ani jeden volný večer, protože tě vždy nějaká vytáhne ven, potom je vše v pořádku a pokračuj v tom. A dále nemusíš tento článek číst. Ale pokud spokojený nejsi proč nevyzkoušíš něco nového? Nějakou jinou cestu! Novou cestu svádění!

Roky jsem na to nemohl přijít

Roky jsem nemohl přijít na to proč mě ženy nechtějí, když jsem k nim byl milý, hodný, pozorný, ochotně jsem je poslouchal a zajímal se o ně. Byl sem ve všech oblastech přesně takový jakého chlapa podle jejich slov chtěly. Ale i tak sem byl stále jen jejich dobrý kamarád. Nerozešly se kvůli mně s jejich frajéry. Či randily s chlapy, kteří byli úplně opakem toho co ženy chtěly. A mě to sralo, neuvěřitelně. Až do té doby dokud sem neobjevil to TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI a bylo vždy před mýma očima, stačilo jen je víc otevřít.

Vše jinak, konečně

Vyzkoušel sem to tedy jinak a od té doby se to nedá zastavit. Tak mě každá žena, s kterou jsem přicházel do kontaktu, tak mě viděla jako chlapa, s kterým by chtěla něco mít. Neměly už problém se, se mnou líbat, do konce i po pár minutách od momentu co jsme se poznali. Já vím z ní to neuvěřitelně. Zvlášť tě potom co jsem to vždy řešil až třeba po desátém setkání jestli ji mohu políbit, jestli se jí líbím a jak to mám udělat. Uhádl jsi správně, vždy jsem se lekl a nakonec nic neudělal. Po objevení tohoto tajemství, s kterým se chci s tebou o to podělit, sem neustále od žen poslouchal věty typu. Nejsi můj typ, ale něco na tobě je, nevím co, ale něco mě k tobě přitahuje. Přesně tímto způsobem jsem udělal z kamarádek kamarádky s výhodami 😉 To je to vyšperkované svádění, žádné prachy a vyšperkovaný vzhled.

Konečně sex

Našel jsem si sexuální partnerky a na konec i mojí nádhernou, přitažlivou ženu s kterou jsem do teď a stala se mou ženou.  Nenechával jsem si to všechno jen pro sebe, ale o rady, které sem dal do tohoto online kurzu jsem se do teď v různých formám podělil už s více jak 2000 chlapy.  Kteří vstoupili do mých prémiových programů a dosahovali a dosahují fantastických výsledků. Po absolvovaní mých kurzů mi například sdělili.

Mnoho mužů si, ale nemůže dovolit moje prémiové kurzy, což je úplně v pořádku i já to chápu, sám jsem měl kdysi problém s financemi a neměl jsem čas se zaobírat podobnými věcmi. Rozhodl sem se, že přinesu možnost pro ty, kteří chtějí tyto informace získat výhodněji a to jen za tzv. hubičku. Natočil jsem teda úplně nový online kurz, který sem speciálně připravil tak, aby tě ženy od prvního momentu jak se s nimi začneš bavit vnímaly jako přitažlivého a sebevědomého chlapa. Který ví jak na ně. A umí v nich vyvolat tu nezkrotnou touhu.

Chtěl by si i ty mít podobné výsledky, které dosahují kluci po aplikování mých rad?

Budeš vše umět a vědět ohledně svádění

Budeš přesně vědě jak se máš chovat a mluvit, jaké vlastnosti jí máš ukazovat, co máš dělat a jak k ní přistupovat. Aby si už od ní nikdy neslyšel, že tě chce jen jako kamaráda, že teď nikoho nehledá, že ona to tak zkrátka necítí. A podobné kraviny, kterými ti jen zamotává hlavu, aby jsi se na ní nezlobil, že tě nechce.

Mám pro tebe 12 videí + 4 ebooky zaměřené na konkrétní kroky, které máš dělat, aby se tohle všechno stalo co nejdříve pro tebe realitou. A je to tak jednoduché, že to zvládneš i ty. Budeš se chytat za hlavu, že tě to nenapadlo už dříve. A přitom celou tu dobu si to měl před očima.

Budeš se chytat za hlavu jak to funguje

Všechno tohle co se dozvíš jen za zlomek ceny mých prémiových kurzech. Krok po kroku v jednoduchém a jasném systému. Ty už teď víš, že i ty by si něco takového chtěl. Tak proč by si to nemohl mít i TY? Nejsi horší jak já, či ostatní chlapi. Dokonce si myslím, že si na tom o hodně lépe, jako jsem byl kdysi já. Jen si to ještě teď neuvědomuješ. Neobjevil si ještě svůj potenciál a neměl si v rukou polopatistický návod od chlapa, který byl kdysi tam, kde jsi ty teď. No a ten návod v podobě detailního několikahodinového online kurzu tu dnes pro tebe je. Stačí udělat ten první krok, protože já ti ukážu cestu. WWW.TOTALNIUSPECH.CZ

Tento program je speciálně zaměřený na tvojí osobnost a hlavně na tvoje osobní kouzlo, aby si přitahoval ženy úplně přirozeně bez nějakých naučených frází, tipů a triků. Když jsem vzpomínal, ne vždy jsem znal tajemství přitažlivosti a ještě dlouhou dobu mi trvalo, než jsem tento systém vyšperkoval do dnešní podoby, kterou tu dnes pro tebe mám. Přijít na to mi trvalo roky, které už mně ani tobě nikdo nevrátí. Ale ty roky mě něco naučily a dnes se chci o to s tebou podělit. Chci tě naučit všechny techniky svádění na toto téma a dát ti do rukou zkratku k výsledkům, které sem si já užíval až po rocích scházení se s ženami.

Představ si

Představ si tu nespravedlivou konkurenční výhodu před jinými chlapy. Chlapi, kteří s tebou soupeří o ty nejlepší ženy. To by bylo skvělý co. Kéž by jsem já takový návod dostal před lety. Když jsem za ty roky neúspěchů a kamarádství utratil stovky a tisíce korun za kávy, kina, drinky, večeře já. Však to znáš a bez výsledku a bez líbání a užívání si. Odcházel jsem vždy jak se říká na prázdno. Ty na to však už nemusíš přicházet pracně sám. Je tu někdo kdo si tou cestou už prošel za tebe. Vyšlapal ti cestičku, dal na ni množství značek, kudy jít a kudy nejít a tobě stačí už jen rozhodnout se a jít. www.totalniuspech.cz

Vše tu je, ale lidé to neumí předat

Všechno ostatní tu už je. Jakou hodnotu má pro tebe taková to zkratka svádění? Znám chlapy, kteří by udělali cokoliv proto, aby takového něco věděli. A pro někoho má nevyčíslitelnou hodnotu mít v rukách takovou tajnou zbraň. Mé přicházení na to, stálo sice stovky a tisíce korun, ale ty to podstupovat nemusíš. Buď v klidu tebe to dnes nebude stát stovky ani tisíce korun co by si tak i tak zaplatil kdyby si na to všechno musel přicházet sám. Tvůj osobní čas je to nejcennější co můžeš získat.

Chlapi mi platí 2000/1 hodinu, jen aby se o kousíček posunuli vpřed. Chci to však dnes pro tebe udělat co nejdostupnější, aby si ani na moment neváhal. Rádo se stalo. www.totalniuspech.cz 12 videi + 4 ebooky za cenu 1500,- včetně DPH Dej like a sdílej dál, chlapi by si měli pomáhat.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)