Tvrdé probuzení do světa žen

Zdravím vás milí fandové, svůdnici, chlapi a hateři. Dovolte mi, abych sem nasdílel jeden feedback, který napsal sám klient formou článku. Za ta jeho milá a hřejivá slova mu tímto děkuji.

Psal se rok 2022. Ne! 🙂 Byl skvělý den, kdy jsem se odhodlal jet na celodenní víkendový seminář Nácviky na asistentkách. Do poslední chvíle jsem zvažoval jestli se mám přihlásit a proč? Protože jsem nevěděl, jestli to bude pro mne. Zda-li si budu dostatečně věřit a nebudu nervózní z holek a z Davida. Mé obavy byly naprosto, ale naprosto zbytečné. Dojel sem v sobotu dopoledne do Prahy, kdy bylo nádherné počasí a příroda zářila všemi barvami. Sluníčko hřálo o sto šest. Až mi bylo líto, že budu zavřený v sále během tak pěkného počasí. Ale opět mé povzdechy byly zbytečné to co mě potkalo bylo nečekané. Než se však vrhnu do chválení akce, rád bych něco přeci jen zmínil.  Rád bych zmínil jednu  negativní věc a to tu, že jsem čekal více žen (4 bylo málo), kdy se budeme točit jak na kolotoči. :-)Sice to byly luxusní baby, ale  mohlo těch krásných prdelek být vícero. Snad až příště půjdu zase na takovou akci tak tam bude prdelek 2x tolik. 😉 Tak a nyní se pojďme podívat na to jak to celé probíhalo a vypadalo.

a1

Za prvé

jsme se sešli na super místě, kde bylo  opravdu mnoho zrcadel. Zpětná vazba od žen a Davida byla super, ale vidět se i v zrcadle co děláme špatně bylo k nezaplacení.

 

Za druhé

jsem čekal nějakou partu divných lidí. Ba naopak se šla se parta skvělých mužů, kteří na sobě chtěli pracovat a pochopit nedostatky. Ať už v neverbální komunikaci či verbální. Chtěli se naučit komunikovat  s ženami a pochopit principy oslovování a tancování. Kde jinde než na asistentkách, kde dostáváte okamžitě zpětnou vazbu od holek. A že si servítky nebraly 🙂 To ani náhodou.

 

Za třetí

neustálé drilování technik, tipů a triků se neustále vedlo k naprosté dokonalosti. Sebevědomí a důvěra za pomoci Davida a holek neustále rostla a nenechala vás stagnovat. Šlo vidět, že to má celkem dobře promyšlený!

 

b1

Za čtvrté

techniky krásně na sebe navazovaly, že nám vše dávalo smysl. Techniky a různé fígle a tipy na sebe se postupně nabalovaly, že z toho vznikl krásný koncept.

 

Za páté

nám bylo vysvětleno a zároveň i mně to potom docházelo, že vše co se učíme se dá aplikovat do všech oblastí života. Třeba ohledně práce. Karierní růst, ucházení se o jinou pozici. Vedení lidí atd… Jedním slovem zkrátka wow!!

 

Za šesté

jsem si myslel, že mě nic už nepřekvapí, ale to jsem se šeredně mýlil, když jsme se sešli druhý den, kdy nás čekalo intenzivní trénování nácviků tance. Vše tak krásně do sebe zapadalo a dávalo smysl. Nikdy bych nevěřil, že různé techniky tancování vám mohou pomoci svádět ty nejkrásnější ženy. Udělat z vás krále parketu. Pochopit magické momentky, které nám David předal jsou k nezaplacení. Již dnes je plně používám a mám s nimi velký úspěch. Kdo nebyl a nezažil, musí určitě napravit. To se nedá popsat, to se zkrátka musí zažít.

 

Za sedmé

Často jsme se potkávali s drsnými hláškami. Až zpětně si uvědomuji, že to bylo za potřebí.

David říká jednomu klientovi, který byl s námi:

„Ty vole, ty působíš jak úchyl!“

Klient se zaráží a David mu vše názorně ukazuje a vysvětluje.

Z dalšího kouta místnosti se ozve jekot asistentky.

„Co na mě pořád šaháš! Jsi snad v bordelu?“

Celá parta se ohlíží do rohu a dostává totální smích. V tom nás, ale David okřikne a říká, že jestli chceme chápat ženskou psychologii ať to bereme aspoň z 70% vážně.

Neuplyne ani půl hodinka a další asistentka vystřelí větu.

„Takhle to můžeš zkoušet, ale holku na to nikdy nesbalíš!“

 

Za osmé

Davidovi a holkám děkuji za to co pro mne  udělali a já neustále mohu růst. Ač to bylo ostré, chvílemi drsné, vše to dávalo smysl a logiku. Já nyní mohu růst  ve všech oblastech života. Určitě se v nejbližší řadě chystám znovu navštívit Davidovi kurzy, protože co dělá dává smysl. Ještě jednou díky a díky všem, kteří to dočetli až sem.

Závěrem jsem měl pocit, že chlapům co tam byli se mnou to dalo to samé né-li více. 🙂 Suuma sumárum fajnová akce.  A děkuji za ni.

Petr Šedivý

c1

 

Tak tohle to byl feedback od mého klienta, který byl spokojený a já jsem strašně rád, že vám tyto vědomosti mohu předat a naučit. Kdy a kde? Mrkni  SEM a  přijď budu se na vás těšit. 😉

NÁCVIKY OSLOVOVÁNÍ A TANCE JIŽ ZA PÁR DNÍ…

d1

Podobné články

2 Komentáře

  1. Author Image
    Jára
    28/10/2015 at 01:15 Odpovědět

    Je to fakt dobrá škola….

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)