Sexualita ve vztahu je jeden z hlavních pilířů pro spokojený vztah či manželství

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-4.png.


Najít partnera není jednoduché, ale ještě o něco těžší je dlouhodobý vztah udržet a to sebou nese určitá pravidla a jedno z těch pravidel je mít vášnivý sexuální život s partnerkou.
„Mít partnerku, se kterou prožíváme dobré i zlé, je sen 90 % lidí. Když ji najdeme, tak často podlehneme hormonům a náš mozek i intuice nefungují tak, jak mají. Začneme tak často přehlížet věci, které jsou pro nás jindy zásadní. Většinou ze strachu, abychom o partnera nepřišli. Jenže to není vůbec dobrý základ pro dlouhodobý vztah, I vztah má mít PRAVIDLA.

Pokud toužíte po spokojeném vztahu, třeba na celý život, vězte, že bez uspokojivé fyzické roviny to nepůjde. Sexuologové se shodují, že množství pravidelného sexu se liší pár od páru, ale měla by uspokojovat oba zúčastněné a to ať se jedná o cokoliv. V tomto případě, bude platit komunikace je základ pro šťastný, vášnivý sex.

V posteli se ke slovu dostává naše přirozenost. Po sexu si mnoho párů otevřeně řekne věci, které by lidé normálně nevyslovili. Pravidelný sex není otázka lásky, ale uvolnění, které je ve vztahu nutné. Jenže na sexu je nutné pracovat stejně jako na lásce a partnerství. První náboj vyhasne, dříve či později, a bohužel mnoho párů po čase sex raději vzdá a ani o něm otevřeně nehovoří a to je VELKÁ CHYBA. Podle mých zkušeností je to ale cesta k rozchodu nebo odcizení či nevěře.

Chceš-li mít kvalitní sex plný vášně a porozumění registruj se na webinář zdarma zde. WEBINÁŘ NA TÉMA JAK MÍT VE VZTAHU KVALITNÍ SEXUALITU.

Jestliže chcete, aby vztah fungoval i na sexuální rovině, měli byste si položit následující otázky.

V čem mají partneři v dlouhodobém svazku největší problém, co se sexu týče?

Znají partneři mezi sebou navzájem svá intimní přání a potřeby, zvláště když jsou spolu dlouho?

Sex už dnes prý není žádné tabu. Přesto se zeptám: Umí se lidé spolu v dlouhodobém vztahu bavit o sexu?

Umíte „přecvaknout“ z každodenních starostí a rutiny na vlnu vzrušení?

Umíte i po letech vztahu zažít v sexu nepoznané věci s člověkem, kterého důvěrně znáte?

Vrtají vám tyto otázky v hlavě? Neznáte na ně odpověď? Nebo dokonce není váš sexuální život takový jaký byste chtěli? V tom případě přijďte na webinář zdarma, kde si z hostem na toto TÉMA BUDEME POVÍDAT DO HLOUBKY.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)