Navštívili jsme Animefest 2018. Čti a dozvíš se, co jsme tam zažili

 

Navštívili jsme Animefest 2018

Čteš si právě tento článek, protože chceš vědět co se dělo? Určitě ano, níže se víc dozvíš co se odehrálo, ale než se do toho pustíme, přemýšlel jsi někdy jaký to je být na nějakém festivalu? Nebo jsi dokonce na nějakém byl? Byl jsi tam, ale nebavil ses tak jak jsi chtěl? Nebo ses bavil, ale nedokázal jsi získat od holky ani telefonní číslo? Nebo ses na to všechno vykašlal a nechal karimatku a batoh ve skříni, kde už jsou od prachu a slouží jako bydlení pro pavouky?

(Než začnete číst dál, zapněte si tuto anime písničku, která vám naladí tu atmosféru fantasy)

Není všem dnům konec, hlavně teď využij tento videotrénink pro muže na lepší sebevědomí a na to, jak se efektivně seznámit v letním období, kdy převážně větší počet holek touží po vztahu. Jedině léto je ta nejlepší doba.

V článku vám prozradím několik možností, které jsem dělal při seznamování, ukážu zde dvakrát až třikrát více fotek, než je zvykem, protože velká řada oslovených chce tento článek číst a vidět zde svou tvář.

Klikni zde na skvělou příležitost se dozvědět víc, jak se v létě seznámit.

 

 

 

Pátek Začátek před Akcí anime fest

 

V pátek jsem jel z malého městečka Uničov autobusem, který jel Olomoucí a pak konečná stanice Brno, tam byl můj cíl! A cílem bylo se tam setkat s Honzou, abychom se podívali a ukázali vám, jak jde seznamování na takových festivalech po našem. Už když jsem byl v Brně, jsem měl čas, než přijel můj kamarád, tak jsem si už předem zařídil schůzku, s jednou holčinou, vyzkoušel jsem na ni pár svých dovedností, které jsem za ta léta seznamování vymyslel a taky, která budu učit společně s Davidem Hůrkou v placeném videotréninku pro muže. Dá se říct, že pěkný řádek her se povedl. Pak se musela domů převléct do kostýmu a já se chtěl kochat náměstím, tak jsem se procházel po městě, padala na mě skvělá a blažená atmosféra, protože jsem věděl, že dnešní dva dny budou moje. Věděl jsem, že poznám tolik lidí, že nebudu stíhat poznat ty další. Už na samotném výstavišti v Brně (kde se pořádal festival) jsem měl domluvených pět schůzek s různými děvčaty. Na každou jsem si stanovil cca 10-20 minut času, protože já a Honza jsme se chtěli jít seznamovat sami. Ještě než jsme se právě sešli, tak mě na náměstí oslovil malej chlapec, který se mě zeptal “Pane, jste kouzelník?” Podíval jsem se na něj a řekl “Jsem potulný kouzelník, který neustále nějak cestuje a poznává nové”.  Rozhovor se protáhl na dobré dvě hodiny, kde jsme si předváděli různá kouzla. Během toho 

předvádění mě vzal ten malý chlapec (jako kdyby byl z knihy Malý princ) do kouzelnického obchodu, kde jsem nechal docela slušnou útratu, takže z potulného kouzelníka a mystika to vypadalo na potulně chudého kouzelníka. Osobně

jsem nebyl schopen odolat tomu, jak ten kouzelnický obchodník tam předvádí svá kouzla. Za každou schopnost, kterou by mě naučil chtěl zaplatit. Tak jsem platil, platil, platil. Ale taky se učil a do teď ty kouzla umím a mohu vám je při nějaké naši víkendové akci pro muže ukázat.

 

Malý princ musel kolem 18:30 jít domů, protože chodil ještě do šesté třídy, ale kontakty na sebe máme a až budu v 

Brně, rozhodně se sejdeme a provedeme nějakou lumpárnu.

Pátek, dorazil kamarád

Dorazil můj kamarád, který se chtěl zapojit do akce seznamování,alias oslovování na festivalu. Zhruba dvě hodinky jsme spolu strávili v restauraci a povídali si o životě, dával jsem mu několik návrhů k seznámení a bylo čas vyrazit, nasedlo se do auta a jelo se. Cílem cesty bylo výstaviště.

Před výstavištěm

Před výstavištěm jsme zaparkovali a už na parkovišti nás oslovili jeden roztomilý pár, dali jsme si fotku a seznámili jsme se, pak jsme šli do fronty na lístky do areálu plných různých osobností, takže jednoznačně něco pro nás. Už v docela velké frontě jsme se stále seznamovali. Podáním ruky se skupinou, říct si jména a něco vtipného bylo na místě. Ani byste nevěřili, co se dá při čekání trvajícím dvacet minut zažít. Zde na fotce vidíte slečnu z Polska, mluvila na nás ale Anglicky. Řekl jsem jí, že za to jak rozdává všem ty své letáčky se spolu musíme vyfotit. A stalo se.

Leto je v plném proudu, rozbal to v terénu a seznamuj se!

Po zaplacení vstupného se to všechno rozjelo jak se sluší a patří. Neustálé oslovování, focení, obejmutí, pusa a telefonní čísla, dá se říct, že to byl takový seriál, každá situace byla individuální. Tam na mě skočila holčina a obejmula mě, tam tu skupinku jsme oslovili a vyfotili se. Během seznamování jsem používal některé své seznamovací dovednosti, které předvedu ve video tréninku pro muže. Jestli máš problém s oslovením žen, nebo chceš slyšet nějaké návrhy, kde se líp seznamovat, tak klikni zde, určitě doporučuji.

                                                                Koho jsme vlastně potkali?

Rozhodně tu bylo velké množství různých charakterů, kostýmůé působilo?  a každá bytost zde měla něco do sebe. Je dost možný, že sám poznáš jakou postavu jsem potkal. S každou z těchto bytostí jsme získali dosti fotek, pus a telefonních čísel. Skoro u každé jsem používal své dovednosti, které jsem vylepšoval po celých devět roků, kdy jsem “PUA”. Tyto mé dovednosti budeš mít i ty možnost jednou umět, stačí když budeš číst naše články a brzy se dozvíš, kdy videotrénink  pro muže zdarma ti zvedne úroveň a úspěch získání telefonního čísla či čehokoliv jiného o dobrých 80% dál v letním období. To ti sám garantuji! Sleduj tyto stránky, ať víš kdy budou další akce. Nebo koukej na Akademii letního flirtu.

Taková Akce se musí zažít!

Přesně tak, do článku bych mohl napsat všemocné třešničky, něco jako když jsem dělal Andělský vzkaz, či cítění z rukou, nebo jsem si tam jen tak šermoval. Měl jednu slečnu na vodítku a nabídl ji čtyřem assassinům. Nebo když se mi stalo, že mě chtěla jedna holčina a její kamarádka taky, dopadlo to tak, že jsem si obě vodil několik hodin po akci za ruce a bavili se. Tou dobou byl můj kamarád Honza už doma a já už na akci byl sám, ale vždy si poradím!

Proto neváhej, jestli chceš žít skvěle a mít na akci někoho, kdo to s oslovením umí, dej vědět Davidu Hůrkovi, nebo mě, pronajmi si nás na nějakou akci na kterou jedeš. Můžeme ti za dobrou cenu ukázat jak se na takovém festivale dá skvěle seznámit a i do několik minut dostat telefonní číslo či se líbat. Nemůžeme zde prozradit všechny své dovednosti, proto se stačí ozvat Davidovi a proberete to víc. Protože osobně je to lepší zážitek!

Sleduj dál naše články a odkazy jak se líp seznámit v letním období. 

Pokud s tím máš stále problém přijď na blížící se akci, která je jedenkrát v roce a my tě změníme k lepšímu. Více zde: http://www.letniflirt.cz/jak-je-sbalit/

A nezapomeň dát like a sdílet tento článek pokud se ti to líbilo a chceš pomoci ostatním mužům.

Podobné články

2 Komentáře

 1. Author Image
  Dude
  23/05/2018 at 21:37 Odpovědět

  Když pominu, že jsem velice skeptický proti tomuhle všemu, tak i přes všechny intriky, techniky a čáry máry je to všechno marné, když dotyčný jedinec nemá odvahu/sebedůvěru/vůli (říkejte si tomu jak chcete) na to aby něco z toho dokázal. Každopádně pěkně napsaný článek a přeju Vám to.

  • Author Image
   Michael
   12/06/2018 at 16:47 Odpovědět

   Souhlasím, určitě je třeba aby muž který třeba umí kouzlit, nebo skvěle zářil při prvním oslovení, tak to z něj musí být cítit. Ta energie a zdravé sebevědomí. Když tomu co říká nevěří sám muž, tak tomu pak nebude věřit ani okolí, od toho děláme tyto akce pro muže.

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)