Letní průvodce

Jeden z největších projektů, který jsem vytvořil, je na světě. Je tu průvodce létem! Chcete-li si tak užít léto podle svých představ – plný románků, nezávazného sexu, nových lásek. Užívat si po boku skvělých přátel a žen. Nenudit se, ale užívat si s pocitem, že tohle léto opravdu bude stát za to. Tak čtěte dál!!

Dovolte mi představit celého průvodce létem. Jak to v něm vypadá? Jakou to má hodnotu? Co vše mi to dá? Jen čti milý čtenáři pozorně…. O čem, že je letní průvodce.

Letní průvodce je rozdělen do 11 videí včetně super bonusů:

První video letního průvodce

Příprava na léto

lf1V tomto videu zjistíte jak se připravit na léto. Co je důležité udělat a čemu se naopak zase vyvarovat. Protože příprava začíná zevnitř z nás. Měli bychom najít své vnitřní hodnoty. Mít jasno co chceme. Jaký chceme, aby léto bylo. Připravíme se tak tedy na léto psychicky i fyzicky. Je to základ pro naše silné JÁ. Znát se. Vědět jaké máme hodnoty a co od života, nejen léta chceme. Pěkně se rozebereme do hloubky.

Druhé video letního průvodce

 Image a postava

lf2V tomto videu si prozradíme jak se minimálně o 50% posunout se svou postavou kupředu. Jelikož teplé počasí je už za dveřmi. A chceme přeci na koupališti či u rybníka se cítit fajn. Plný energie a mít dostatek sebevědomí, že naše tělo vypadá fajn. Existuje totiž mnoho cviků a pravidla stravy, které vám v tom mohou pomoci. Nebudu vám lhát čeká vás pořádná dřina a mnoho úkolů co dodržet, abyste za měsíc vypadali jinak. Je to zkrátka nabité, tvrdé video.

Třetí video letního průvodce

Jak eskalovat

lf3V tomto díle se podíváme na to jak správně eskalovat k úspěchu. Mnoho mužů totiž končí často v roli kamaráda. A žena? Ta je nebere jako pořádného muže. říkají o něm je milý, hodný, takový na popovídání. Ale víc? Nic! V tomto videu si vše prozradíme, jak by to mělo vypadat, abyste pro ženu působili jako muž s velkým M. Aby vás ženy respektovaly, milovaly a viděly ve vás pořádného alfa samce. A ne jen kamaráda na pokec. Od toho si můžou najít jiné ne 😉

Čtvrté video letního průvodce

Jak komunikovat verbálně i neverbálně

lf4Dalším důležitým videem je komunikace. Mnoho lidí neumí komunikovat. A když už osloví nějakou ženu tak jsou zbytečně z ní nervózní. Protože společnost nás učí, že je to přeci divné ne? A nebo mnoho lidí nezná, že základem úspěchu je neverbální komunikace. Uvádí se, že je to až nějakých 93% úspěchu. Takže díky tomuto videu, budete vědět jak komunikovat s ženami ústy i tělem. A věřte to se vám bude hodit i do jiných oblastí v životě.  Tak na co čekáš, jednej ještě dnes!!

Páté video letního průvodce

Místa v létě

lf5V tomto díle vám prozradíme, kde je nejlepší se seznamovat v létě. Jak se seznamovat. Jaká mít pravidla na parky, koupaliště, festivaly, open bary atd… Vše má nějakou svou energii. Pravidla. Povíme si jak toho využívat a usnadnit si to. Zkrátka abyste to měli o dost lehčí a vše vám krásně plynulo Díky tomu, už nebudete mít nikdy problém navázat kontakt se ženou na jakýmkoliv místě. 🙂

Šesté video letního průvodce

Okamžité rande

lf6V tomto díle si řekneme jak jít hned na rande. Kdo by nechtěl že? 🙂 Nikomu se přeci nechce čekat jestli nám to náhodou ta kočka za dva dny vezme. Či věřit, že to nevyprchá ten její zájem vůči nám. Jsme chlapi ne? Chceme vše hned. A ne jen my. Tak proč čekat a neznat pár pravidel jak dotáhnout hned tu kočku na kávu, či na procházku. Povíme si jak na to. Co proto dělat a čemu se zase naopak vyvarovat. Budete si náležité užívat přítomnost. Protože už budete mít na tu kočku a budete vědět jak ji pozvat hned na kávu, aby s vámi šla. To je přece super!! 🙂

Sedmé video letního průvodce

Venkovní bary a kluby

lf7V tomto videu si povíme jak to funguje na venkovních barech a klubech. Jak být výjimečný. Zaujmout ženy a chytat se i v konkurenci. Protože i bary a kluby venku mají svoje pravidla. Když to vše pochopíte, začnete si náležitě užívat večerní letní zábavy. Budete se na ně znovu a znovu těšit. Nebudete moci dospat další letní párty:-) Budete králem večera. Už nikdy postávání v rohu závidění borci co se baví. Teď tím borcem budete vy!  Léto je přece od toho!

Osmé video letního průvodce

Atraktivita v krátkém čase

lf8V tomto videu si řekneme jak zaujmout ženu v krátkém čase cca do 10-15 minut. Aby po vás toužila a chtěla vás poznat. Zkrátka vám prozradím návod jak být magnetem na ženy. Budete pro ně samec, kterého budou chtít mít. budou vás chtít vlastnit, protože budete chlap co vyzařuje atraktivitu na míle daleko. Prozradíme si jak toho docílit za pomoci různých fíglů, tipů a triků. Hodně to jsou vše psychologické věci 😉

Deváté video letního průvodce

Jak být chlapem

lf9V tomto díle vám prozradím co dělá chlapa chlapem. Proč ženy touží po chlapech. Co je charakteristického pro chování pořádného chlapa. Jak toho docílíte, abyste tím chlapem opravdu byli a zůstalo vám to po zbytek života. Když vše dodržíte a budete na sobě pracovat tak tím chlapem zkrátka už zůstanete. A všichni víme, že pořádný chlap je přitažlivý pro ženy. Každá chce toho CHLAPA 🙂

Desáté video letního průvodce

Drsnější kino a líbání

lf10V tomto díle si prozradíme jak na drsnější doteky a líbání. Všichni se chceme přeci žen dotýkat a líbat je. A chceme, aby nám to opětovaly že 😉 Takže zde si prozradíme jak na to, aby to vše vypadalo přirozeně a docílili jste polibků s tou vaší vysněnou. Vždyť ony na to čekají. Chtějí ty rytíře, kteří se nebojí a nezhroutí se hned v kolenou když se jich žena dotkne a nebo vy ji. 🙂 Takže si prozradíme přesně postup jak by to mělo vypadat a jak na to.

Jedenácté video letního průvodce

Nezapomenutelný sex pro oba

lf11Co by to bylo za letního průvodce, kdyby další díl nebyl o sexu. jak si užívat sex a být skvělým milencem. Všichni víme, že spokojené manželství, vztahy, milenecké vztahy jsou minimálně z 50 % o kvalitním sexu. Takže v tomto videu vám prozradíme co dělat. Co naopak ne. Prozradíme si fígle a tipy pro nezapomenutelný sex pro oba. A začnete si náležitě sex s partnerkou užívat. Nebudete se cítit trapně. Ale budete vědět jak na to. Zkrátka budete si milování užívat. Budete milencem č. 1.

Bonusové dvanácté video letního průvodce

Instant sex

lf12V tomto bonusovém videu se dozvíte jak na instant sex neboli okamžitý sex do hodiny či dvou. Existují různé psychologické věci a techniky, které vám v tom mohou pomoci. Jde o to, aby mezi ženou a vámi rostla důvěra a pak není nemožné mít sex s ženou, která se vám líbí. Žena vám musí důvěřovat a vy se k ní chovat jako muž, kterého bude respektovat a uznávat. V tomto videu si vše řekneme jak by to mělo tedy vypadat.

Druhé bonusové video letního průvodce

Rozhovor s ženami

lf13V tomto videu pokládám ženám otázky pěkně na tělo. To co chlapy zajímá. Vše o ženách a vše o létě. Máte se opravdu na co těšit. Už jen v tomto videu se dozvíte kvanta informací 🙂


Tohle je prostě pecka, kterou musíš mít
. Jestliže si chceš užívat léto svých snů. Pochopit vše o ženách a už netápat. Neprosit. Nevěřit na náhody. Nenechat se podvádět. Mít sexy krásku celé léto jen pro sebe. Tak jednej a vstup do letního průvodce. Nemáš co ztratit, můžeš jen získat. Po tomhle tréninku se ohlídneš jednou zpět a řekneš si TOHLE LÉTO STÁLO OPRAVDU ZA TO !!

ANO, CHCI TOHLE VŠE IHNED ZÍSKAT, MÁM POSLEDNÍ HODINY!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)