Tři tipy, které Vám zaručeně pomohou v oslovování na koupališti

 

Tři tipy, které Vám zaručeně pomohou v oslovování na koupališti!

 Zdravím Vás, máte někdy pocit, že nezvládnete seznámení se se ženou, v cizím prostředí, například na koupališti či pláži? Obklopí vás někdy pocit, že oslovení ženy na koupališti zaručeně nemůže být úspěšné? Myslíte si, že je to tím, že nemáte vypracované tělo, neumíte komunikovat, nebo vlastně ani sami nevíte, čím to může být? Tak na takový případ zde máme lék, po přečtení tohoto článku budete zaručeně vědět víc o tom, jak být úspěšnější v oblasti získávání žen třeba právě na koupališti nebo pláži a jestli by toho bylo málo, můžete se podívat zde na tento odkaz, ve kterém jsou další cenné informace.

Jako úplný základ k úspěšnému seznámení je být v klidu a bez stresu, žena to vycítí. Pokud tedy víte, že nebudete v pohodě, tak si před tím, než vstoupíte na koupaliště, udělejte čas na meditaci nebo se pořádně prospěte. Jdeme tedy na tři tipy, které Vám zaručeně pomohou v oslovování na koupališti!

  • Kamarád
  • Postava
  • Originalita

 

  • Kamarád

 Možná se to nezdá, ale opravdový kamarád se u bazénu hodí, není to sice záruka úspěšného získání kontaktu na ženu, ale vždy vás může podporovat nebo hecovat, popřípadě se můžete vzájemně fotit či natáčet, jak si dokážete užívat u vody. Jako jeden z nejdůležitějších předpokladů, který by měl Váš kamarád mít je, že Vám v žádném případě nebude jakkoliv srážet hodnotu. Pozná se to tak, že když se seznamujete a oslovujete skupinu lidí, říká o vás trapné historky a nebo nedostatky. Takového kamaráda je lepší nechat doma a vyrazit k vodě sám. Opravdový kamarád je, jak už jsem psal, podporující, důvěřivý, spolehlivý, prostě takový kamarád, který o Vás dokáže říct něco hezkého, co pozvedne vaše sebevědomí i hodnotu v očích ženy, na kterou chcete zapůsobit.

  • Postava

Myslíte si, že k úspěšnému oslovení ženy na koupališti, musíte mít obří svaly? Kdepak, nemusíte je mít, ale je o dost lepší, když je máte alespoň lehce vyrýsované. Jak se často říká: “Méně je někdy více”. Přidává Vám to body k úspěšnému seznámení a hlavně se budete cítit líp. Proto je cvičení na místě. Mnoho žen má rádo například běh a běhat ji samotnou často nebaví, tak proč ji nenabídnout třeba společný běh ve dvojici? Můžete pak ukázat svou soutěživost a dát si třeba závody.

Ptal jsem se dosti holek a některým to bylo jedno, ale většina mi řekla, že když je muž opálený, vypadá to mnohem lépe, než když je bílý jako stěna, proto když jste opálení, určitě je to výhodou.

Tetování, určitě se víc dozvíte zde ve videu, jehož autorem je David Hůrka, který vás mimo jiné zve na vstup do letního flirtu V.i.P. Proto neváhejte, nabídka je časově omezená! 

  • Originalita

Může se zdát, že na koupališti není toho moc jak se udělat originálním, opak je pravdou. Určitě nejde jít do vody ve svém oblečení, které ladí k botkám, ale je stále dost věcí které udělat originálně jde a to jsou plavky, ručník či deka a v neposlední řadě můžete zamakat na účesu. U plavek, dek a ručníků se zaměřte na výběr příjemného a pohodlného materiálu (rozhodně ne kousavou deku) a taky na potisku. Určitě budete vypadat jinak, když si vezmete ručník z epického románu Pána Prstenů, nebo z nějaké známé a oblíbené počítačové hry, než když si sebou přinesete klasický bílý ručník. Na plavkách určitě to stejné, to co zde uvádím jsou jen příklady. Jestli se cítíte být hodně spojený s přírodou, určitě si pořiďte plavky se západem slunce, nebo ručník se lvem či s nějakým dravcem. Je toho víc co můžete udělat. Co se týče účesu,nesmí se zapomínat, že ho budete mít nejspíš mokrý. Originálními plavkami, dekou či ručníkem můžete na sebe upoutat mnoho pozornosti a hned máte téma o kterém se můžete bavit.

Jestli se vám tyto informace zdají být málo, určitě využijte jedinečnou příležitost, a tím je se podívat na letní flirt, zde. Zde se dozvíte víc a posunete se o dost dál.

 

Věřím, že se vám článek  Tři tipy, které Vám zaručeně pomohou v oslovování na koupališti líbil, pokud byste měli nějaké dotazy, klidně pište do komentářů. Popřípadě tento článek sdílejte či ukazujte svým kamarádům, se kterými jdete na koupaliště, ať máte větší úspěch v seznamování. Děkuji, že jste článek dočetli až do konce.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)