TOTÁLNÍ ZLOM v atraktivního muže!

– Osobní vzkaz od Davida –

Mnoho z vás mi psalo, že jste z různých důvodů nemohli vstoupit do prémiového tréninku Zákony Atraktivity. Buď chyběly peníze nebo jste to nestihli či jste si nebyli jisti, jestli je to pro vás a něco vám to dá. Já to zcela chápu, někdy nám věci v životě nejdou podle našeho plánu a často pro mnohé skvělých příležitostí prostě nevyužijeme. Míval jsem to tak podobně. Dokonce si troufnu říct, že jsem takové věci přehlížel a ani na ně nenarazil. Bylo mi to jedno. Jestli budu mít ženu svých snů. Případně jestli budu mít partnerky na tzv. výpomoc. TEĎ však zpozorni – to co ti za chvíli řeknu tě nejspíš šokuje a příjemně potěší zároveň. Čti dál…

Možná si TY ze svým životem spokojený tak jak to je. Možná máš nádhernou partnerku a vášnivý vztah a klape ti to na 100%. Anebo také máš hravé milenky či svůj privátní harém. Případně si velice atraktivním mužem, který o pořádné baby nemá nouzi. V tom případě je to super a pokračuj v tom, jak to děláš. Ale také můžeš patřit do té větší skupiny mužů, kteří jen tak proplouvají životem a je to takové „nic moc“. Tak jako to měl kdysi já.

I když jsi třeba momentálně poměrně spokojený, může se ti stát, že narazíš na novou ženu, která tě bude silně přitahovat a ty budeš mít v hlavě jasno, že by si chtěl, aby patřila do tvého života. Sebereš odvahu, vezmeš si telefonní číslo a dáte si schůzku. Jenže ale nebudeš vědět, jak s ní mluvit. Jak se k ní chovat. Jak na ní zapůsobit, aby to mezi vámi oboustranně pořádně zajiskřilo a ty skončíš bohužel jako většina jen v roli kamaráda 🙁 Stalo se ti to někdy? Pamatuješ si na to, jak jsi se potom cítil? Bylo ti to potom líto? Že jsi ji nezaujal a zůstal jsi „na ocet“ jako další milý, nezajímavý chlap?… Já si pamatuji na sebe, kdy jsem tyto přesné stavy zažíval a to často. Nechápal jsem CO JE ŠPATNĚ a bylo mi to moc líto. Nechtěl jsem být jen v roli kamaráda… A TY TAKÉ URČITĚ NECHCEŠ BÝT, že?

V tom případě mám pro tebe nyní dobrou zprávu. Připravil jsem pro tebe sestavu videí pod názvem Totální zlom v atraktivního muže! Ve které jsem zahrnul jak se systematicky a krok za krokem stát MAGNETEM pro ženy. Jak posílit svou mužskou atraktivitu. Přitahovat ženy. Umět v nich vyvolat přemíru zájmu o tebe a už nebýt jen v roli kamaráda. Umět vyvolávat v dívkách a ženách jikru a skvěle dvojsmyslně hovořit, aby jim z tebe zvlhly kalhotky.

To není sen. Ani žádné sci-fi. Nepotřebuješ k tomu BMW, Porsche, tučné konto, prezidentské kontakty ani vzhled jako má Brad Pitt. To vše je podle mých více jak 7miletých profesionálních zkušeností, co jsem se začal jako lektor věnovat profesionálně svádění a seznamování, zcela jinak.

Díky Davidovi jsem si našel skvělou holku se kterou jsem teď moc šťastný.
Je to opravdovej borec, takže jeho tipy a rady vřele všem doporučuju.
P.S. A díky Dejve za to co pro nás děláš!

– Petr (přeje si zůstat anonymní)

Nyní se můžeš díky TOTÁLNÍMU ZLOMU i TY stát v tomto roce chlapem, co si bude náležitě užívat dámskou společnost a jejich tajná místa. Začne ženy jako by magneticky přitahovat a budou z tebe PAF. Začneš díky tomuto návodu mít ÚSPĚSNÉ RANDE a již na první či druhé schůzce pro tebe nebude problém skončit v jejich kalhotkách… A dělat si s ní cokoliv dle tvých tajných přání a fantazií. Možná chceš být dravec, možná něžný milenec, možná z ni mít pořádnou subinku… Ať jsou tvá přání jakákoliv, chci abys věděl, že jsi od jejich splnění jen pár kroků. TOTÁLNÍ ZLOM jsem sestavil z mých nejlepších videí a nejpřínosnějšího obsahu, jaký kdy spatřil světlo světa.

Dřív jsem si myslel, že krásnou přítelkyni bez tučného konta a Ferrari v garáži mít prostě nemůžu.
Ha omyl! Vůbec nejde o peníze. A ani o vzhled modela. I já normální českej chlap mám teď babu
po Davidově online tréninzích, na kterou jsem pořádně hrdej a žijeme spolu šťastně už 2 roky.

– Radek

Už nemusíš zažívat pocity zklamání, smutku a beznaděje, že to zase nevyšlo. Můžeš být mužem číslo jedna, který bude mít milenecké vztahy podle svých představ. A možná si také říkáš, že chceš jen tu jednu pravou. I tak ti tleskám a říkám výborně – díky tomuto balíčku můžeš získat ženu svých snů i kdyby to byla dívka jako z obálky PlayBoye a mít s ní vztah přesně podle tvých představ. Ne podle ní ale podle tvých přání a tužeb. Přesně tak!! OMOTÁŠ SI ŽENU KOLEM PRSTU a ona bude toužit být ve tvé přítomnosti víc a víc. STANE SE NA TOBĚ ZÁVISLOU. To není sen, to je realita. Už nemusíš snít, ZAČNI TO DNES ŽÍT!

Přitáhni si ženu svých snů už dnes.
Buď TY ten, kdo si je bude vybírat.

Za zlomek ceny prémiového tréninku Zákony Atraktivity získáš to nejlepší, co ti zajistí zkratku k ženským srdcím a jejich kalhotkám. Naučíš se rozpoznávat, kdy tě žena balí, co ji říkat abys zaujal, jak vést rozhovor a i rande aby zvlhla, jak ženu začít svádět a hrát si s ní jako kočka s myší a dokonce i jak s ní pak mít šťastný vztah. Prostě komplexní MEGA BALÍK, jaký tu poprvé v historii spatřil světlo světa a ty jsi jeden z prvních, kdo ho může mít už za minutku doma v počítači. A už NEPADAT do role kamaráda, nezažívat stres při seznamování, nezažívat se ženami věčné zklamání, rozhořčení i zlost. Naučíš se jim dokonale rozumět. To se ti bude líbit!

(1) Video „Jak vést úspěšné rande“


 • Stalo se ti, že jsi měl rande se ženou,
  ale nevyvíjelo se to podle tvých představ?
 • Dívka se ti již neozvala po schůzce?
 • Nepodařilo se ti ji získat či se dostat do jejich kalhotek?
 • Strašně si po ní toužil, ale neuspěl si?

Tento záznam z mé živé přednášky v hodnotě 1490 Kč je uceleným návodem jak na úspěšné rande od A-Z. Naučíš se zde být chlapem co bravůrně zvládá schůzky na jedničku. Ženy po tobě budou šílet a budou tě chtít znovu a znovu vidět.

(2) 6x videa Tajemství mužské přitažlivosti

 • Chceš pochopit, proč je někdo přitažlivý a jiný ne?
 • Chceš rychle posílit svou mužskou přitažlivost?
  A vyzařovat ji automaticky do okolí?
   Jak Brad Pitt?
 • Chceš znát techniky jak posílit své sebevědomí?
 • Co konkrétně má největší váhu na ženy z úst ženy?
zaznamy-muzskapritazlivost

V těchto záznamech z konference Mužská Přitažlivost v hodnotě 2990 Kč se to vše naučíš. Vystoupilo na ni 6 různých špičkových hostů – odborníků na přitažlivost a ženy, proto získáš 6 dlouhých videí, celkem přes 5 hodin záznamu! A pochopíš a zjistíš, co je pro ženy přitažlivost a co zase není.

1 blok od Davida Ti ukáže praktické postřehy z klubů a barů jak na ně

2 blok od Radka Ti otevře hluboký pohled do psychologie žena a mužů

3 blok od Petra Ti předá skvělé podněty jak budovat mužskou energii v těle

4 blok od Vláďi Tě obohatí fígly a tipy jak být neodolatelným v práci a venku

5 blok od Honzy Tě nastartuje vnitřně a rozhýbe Tvou mužskou sílu!

6 blok od Evy Ti poskytne naprosto unikátní pohled od žen jak na ně!

Naučíš se techniky na posílení své mužské síly a jak být KING. A teď POZOR – byla tam i jedna zkušená žena, která ti prozradí, co dělat a čemu se naopak vyhýbat. CO PŘESNĚ PRO ŽENY ROZHODUJE. To jsou informace k nezaplacení!

(3) Záznam „Jak na šťastný vztah“


 • Chceš mít vztah podle svých představ?

  Nastavit si, aby tě baba poslouchala a hýčkala si tě?
 • Chceš být spokojený ve vztahu a mít skvělý sex
  a zažívat prima intimní zážitky s partnerkou?
 • A co takhle mít vztah, který ti každý bude závidět?

V tomto záznamu z placeného webináře Šťastný vztah v hodnotě 1490 Kč tě naučím, jak mít vztah podle svých představ a tužeb. Už nebude nemožné si plnit sny ve svém vztahu a být na 100% spokojený. Protože vztahy mají svoje pravidla a TY když je pochopíš, budeš kormidelníkem báječného vztahu.

(4) Video: Indikátory zájmu žen


 • Víš o tom, že existují různé indikátory zájmu od žen,
  které ti mohou seznamování ulehčit o 65%?
 • Co kdybych ti řekl, že když bys je všechny znal,
  tak už budeš hned vědět kterou oslovit a která je ztráta času?
 • Chtěl by si poznat, kdy má žena o tebe zájem a kdy zase ne?
  A kdy přejít už k líbání a intimnostem a půjde to hladce?

V tomto záznamu z mého pokročilého BootCampu v hodnotě 1290 Kč ti zkušená lektorka vysvětlí všechny typické indikátory zájmu od žen, které ženy dělají vědomě i podvědomě. Od drobných a nepatrných až po výrazné. 98% chlapů o nich nemá zdání! Díky této přednášce si budeš bravůrně ženy dostávat přesně kam TY chceš.

(5) Záznamy webinářů Zákonů Atraktivity


 • Chtěl by si slyšet názory mnoha žen?
  Co je pro ně atraktivní a co zase ne?
 • Co takhle poslechnout si co ženy milují v milování?
  Jak si dopřát nejúžasnější sex v životě? 
 • Uvítáš názor zkušené koučky na to, jak být TOP chlapem?
  Co funguje na mladší holky (21 a méně) a co na starší?

V těchto webinářích v kvalitativní hodnotě 1990 Kč se dozvíš mnoho konkrétních příkladů a zkušeností různých žen. Zkušená lektorka vám zde také poradí co dělat a nedělat. A já se s vámi podělím o to, co je atraktivní a co zase ne.

(6) Ebook: Jak nezkazit rande

 • O čem na rande mluvit, abyste zaujali?
 • Jak se na rande k ženě chovat a dotýkat se?
 • Jak se rozloučit na konci rande, abyste uspěli?
 • Kdy po rande volat, psát a jak dál?

V tomto ebooku v hodnotě 490 Kč se dozvíš, jak opravdu nepokazit rande a vždycky uspět. Být tím, kdo se bude rozhodovat jestli ženu budete chtít vidět, ne ona. Ukážeme si spoustu praktických tipů a dozvíte se i vhodná témata a otázky, se kterými zabodujete.

(7) Ebook: Kde se nejlépe seznámit?


 • Chtěli byste znát místa, kde je snazší se seznámit?
 • Jakým místům se raději při seznamování vyhnout?
 • Kde se vyskytují vždy ty nejkrásnější ženy k seznámení?

V tomto ebooku v hodnotě 490 Kč se s vámi podělím o tom, kde se nejlépe seznamovat a kde naopak ne a byla by to jen velká ztráta času. Protože i místa mají nějaká svá pravidla a vy díky tomu budete zase blíže dívčím srdcím i kalhotkám.

(8) Ebook: Co holky na klucích milují?


 • Víte, co holky na klucích nenávidí?
  Čím je od sebe odpudíte?
 • A jaké, že to jsou ty věci co ženy na mužích milují?
  Díky, kterým věcem ženy neodolají právě vám?
 • Co dělat a čemu se naopak vyhnout obloukem,
  abyste nebyli odpudivým mužem číslo jedna?

V tomto ebooku v ceně 490 Kč se s vámi podělím o tajemství toho, co je pro ženy přitažlivé a co naopak ne. Po čem ženy touží a co zase nechtějí. Můžete si ho vzít klidně na dovolenou, k moři, na chatu, a užít si skvělý relax plný AHA momentů.

(9) Ebook: Jak se stylově oblékat


 • Víte jak se stylově elegantně oblékat,
  abyste přitahovali ty nejkrásnější samičky?
 • Znáte to kouzlo, jak se stylově obléci za hubičku?
 • Víte, co se ženám příčí ohledně image? Co nenosit?

V tomto našlapaném ebooku v hodnotě 490 Kč se s vámi podělím o pravidla image. Co dělat a čemu se naopak vyhnout velkým obloukem, abyste ženu neodradili. Prozradím vám také jak se levně a stylově oháknout.

(10) „Strategie fází svádění“ a „TOP image“


 • Jaké kroky je třeba dodržet, abyste ženu zaujali?
 • Jaký bod když neuděláte, nedojde k sexu?
 • Co způsobí, že se s vámi bude cítit jako byste se znali léta?
 • Jaké zásady na vaší image jsou ty nejklíčovější?
  Čeho si žena vždy na první pohled všimne?
 • A co dělá „dojem na první pohled“? Víte to?
david-dvevida

V prvním videu se dozvíte jaké máme fáze svádění, proč tu jsou fáze svádění a z jakého důvodu fungují. Ve druhém videu se podíváme na image, protože image je vaší vizitkou v životě. Image je 50% vašeho úspěchu!!! Dohromady v hodnotě 1290 Kč.

Zdá se vám toho DOST?!!! Že je toho hodně?
Tak o to hlubší bude pochopení toho všeho!

Chci vám předat co nejvíce zkušeností. Co nejvíce vás podpořit v tom, abyste žili životy podle vašich představ. Abyste měli lásky takové po jakých toužíte. Abyste měli svůj harém milenek či jen tu jednu PRAVOU, která vás bude milovat a bude vám VĚRNÁ po zbytek vašeho života. A to již v tom roce!

Můžete konečně naplno pochopit, proč jsou ženy takové a JAK TOHO VYUŽÍT ve svůj prospěch.
Můžete nyní začít žít NAPLNO po boku krásných dam jako z obálky PlayBoye.
Můžete nyní být mužem ČÍSLO 1, kterému jeho babu budou kámoši s otevřenou pusou závidět.
Budete vysílat na míle daleko svou mužskou přitažlivost! Charizma! Mužskou sílu!

ALE PAMATUJTE – to se nikdy nestane dokud to nezměníte, přitom PRÁVĚ TEĎ se vám před očima nabízí šance, která se již NEBUDE opakovat. Je to můj impuls pro vás muže. Dárek pro váš bleskový a totální úspěch. Proto jsem ho nazval „Totální Zlom“! Jen ti co jednají mohou ŽÍT tak, jak si PŘEJÍ!!! Za pouhých pár hodin tuto zkratku k ženám stáhnu a TOTÁLNÍ zlom už nebudeš mít šanci ani získat, ani zažít.

JEDNEJ RYCHLE, NEŽ SE PO TOM ZAPRÁŠÍ.

Brzy (a pro některé opozdilce nečekaně) tuto speciální MEGA AKCI stáhnu a navždy přijdeš o to všechno. Byla by škoda nechat si ujít tunu materiálu, který tě BLESKOVĚ POSUNE DO ŽENSKÝCH SRDCÍ A KLÍNŮ. Ověřené 7mi lety procvičené techniky mnou a dalšími 949 muži, kterým jsem skrze mé tréninky, kurzy a semináře pomohl a změnil jim navždy život k lepšímu. TEĎ JE TVŮJ VELKÝ DEN!!!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)