Co je potřeba znát při oslovení žen za dne?

Jedna z nejlepších možností je seznamování za bílého dne. Víš, co je potřeba znát při oslovení žen za dne? Jsou určitá pravidla, která je potřeba dodržet. Nejlepší je to vzít úplně od základů a podívat se z blízka, abys měl větší šance potkat spřízněnou duši.

Dlouhá léta jsem kráčel městem bez povšimnutí příležitostí co den nabízí. Zřídka jsem narazil na někoho, kdo tyto příležitosti využíval. Kdokoli mi vyprávěl, seznámili jsme se v klubu, na festivalu, přes známého, na domácí party nebo oslavě a podobně. Přišlo mi oslovování dívek venku za denních situací divné a neobvyklé. Když se ohlédnu do své minulosti, vidím že mé stanovisko nebylo ideální. Dnes to vidím v jiné světle a užívám si oslovování za denních situací. Před léty jsem objevil svatý grál, přes den a za denních situací lze poznat tolik nových známostí. Tolik příležitostí a šancí, které se naskýtají. Cestou do/z práce nebo školy, při nakupování v obchodním centru, v dopravních prostředcích. Musím zde vyřadit automobily, zde opravdu nenajdete nikoho, s kým byste se dali do řeči, jedině se známým, co s vámi jezdí každý den. Maximálně nějakou stopařku, nebo zahlédnete dívku, která jde po ulici, zastavíte, vystoupíte a dáte se s ní do řeči. Vím, auto je pohodlné a rychlé na přepravu, jezdil jsem a občas jezdím. Lituji vždy rozhodnutí, kdy do auta nastupuji, hned vidím před očima kolik příležitosti a šancí promarním.

Pojděme se podívat, co je potřeba znát při oslovení žen za dne. Nebudu se s tím párat a vezmu vše od toho nejdůležitějšího co bys měl mít:

 

  • ODVAHA „koule“ na to oslovit ženu za dne. Žena bude mile překvapena, protože to nedělá každý a nemá na to odvahu. Ty tu odvahu máš a jdeš slečnu oslovit! Já v tebe věřím, ty to zvládneš! Když jsem to zvládl já, tak ty taky. Samozřejmě může se stát nemilá situace, že tě odmítne. S tím se musí počítat. Já bývám taky odmítnut a žena(y) se mnou nekomunikují. Jsou dívky, které nejsou zvyklé na to, že je někdo osloví, nejsem pro ně sympatický, mají špatnou náladu nebo prožily špatný den.

Odvaha není nedostatek strachu nebo nepřítomnost strachu, je to ovládnutí strachu. – Mark Twain

 

  • IMAGE je vaší vizitkou, co lidé jako první vidí. Jedna z hlavních věcí je mít oblečení ve kterém se člověk dobře cítí a bude za frajera „toho Kasanovu“ co ženy obdivují. Znáš zákon přitažlivosti? Zde bude platit, pokud nosíš teplákovou soupravu, budeš přitahovat ženy ve stejném oblečení. Změň styl oblékání za košili, kalhoty a polobotky budeš vyhledávat ženy podobně oblékané jako jsi ty sám. Když máš oblečení co je stylové, hlavně ho nos vyžehlené, vyprané a voňavé! Určitě nechceš, aby žena hned utekla nebo ta představa, že oslovuješ ženu takhle oblečenou? O image je napsán článek zde s názvem Image je základ, dozvíš se podrobněji další věci.
  • BODYLANGUAGE neboli řeč těla je jeco je potřeba znát při oslovení žen za dnedna ze stěžejních věcí člověka. Býval jsem stejný, jako většina společnosti, ve které žijeme. Chodil jsem se shrbenými zády a hlavou dolů. Jednou jsem na zemi, našel papírovou padesátku, udělala mi strašnou radost. Pamatujete ten čas, kdy byly k dispozici? Je to spoustu let zpátky a od této doby jsem na zemi nic vzácného nenašel. Na vzpřímenou postavu taky došlo, trvalo dlouho než se člověk naučil chodit rovně. Pomohlo mi se kontrolovat a cvičit, aby se posílily ochablé svaly. Proč chodit vzpřímeně s hlavou vzhůru a dívat se lidem do očí? Tato řeč těla působí hrději, sebevědoměji a ukazuje člověka, který se má rád, jde si cílevědomě za svým. Oproti člověku se sklopeným zrakem a zaoblenými zády, dost si koleduje o zdravotní problémy a choroby s tím spojené. Díval ses někdy kolem sebe, jak lidé chodí? Pokud ne, začni se dívat kolem sebe a pochopíš. Chceš být úspěšný chlap, co má úspěch u žen, tak se narovnej a odkoukej jakou řeč těla mají úspěšní. Jeden ze článku s názvem Řeč těla aneb mocný nástroj je vše podrobněji popsané a rozebraná řeč těla, pokud jsi jej nečetl.
  • GALANTNOST/GENTLMAN věc, co se nevidí tak často a v mém okolí kamarádu už vůbec. Vzal jsem tyto techniky jako výzvu a budu je používat kdekoliv a za jakékoliv situace. Ze začátku je přijmout za své nebyla procházka růžovou zahradou. V nitru bojovaly staré návyky a přepsat je novými bylo trochu obtížné. Nauč se být galantním a pomoz slečně z/do kabátu, otevři dveře a nech slečnu vstoupit jako první. Jak usedáte ke stolu nebo na gauč nech ženu posadit se první. Pusť ženu do autobusu, vlaku nebo MHD, aby první nastoupila. Uslyšíš slova „děkuji“ následně lze k dívce přisednout a zahájit konverzaci na téma galantnost. 😉 a pokračovat dál v konverzaci. Jestliže chceš znát další pravidla mrkni na 10 Pravidel pro moderní gentlemany
  • LETMÉ DOTEKY, když už jsi dívku zaujco je potřeba znát při oslovení žen za dneal a bavíte se společně, je dobré zařadit letmé doteky. Nikolov hned ji osahávat! Vhodné jsou doteky na ruku, předloktí a rameno. Chce to praxi a odkoukat, jak ženy reagují. U žen je to rozdílné někdy mi stačilo cca 3min a mohl jsem letmo dotknout, naopak někdy to trvalo delší dobu. Všiml jsem si jejich reakcí, že ženy podvědomě i vědomě cukly s rukou a chtěly se vyhnout doteku. Nebyla zde dostatečně vybudovaná důvěra.
  • DOMINANCE A VEDENÍ je vhodné zavést v situacích, kdy jdeš na instantdate, nebo na prvním rande. Vzít dívku za ruku a vést ji tam, kde chceš, aby vše probíhalo. Naučil jsme se vzít slečnu ladně za ruku, tak abych ji ruku nedrtil a byl pouhý dotek. Rovnou odvádím slečnu do kavárny na šálek horkého nápoje nebo jsem dívku rovnou vzal na procházku po městě, přes park kolem řeky a zpátky na blízké místo, kde jsme se setkali. V tomto okamžiku je zapojení dominance vhodné, z toho důvodu, že jsem ji ukázal dominantní ochranářské chování a vůdčí schopnosti. Dívku si vedu svou vlastní cestou, kterou plánuji z minuty na minutu a podle situace.

Jaký je tvůj názor na věci, které jsem ti dnes odhalil při oslovování žen za dne? Líbil se ti článek? Dej like a nebo ho sdílej se svýma kamarády aby pochopili, co je potřeba znát při oslovení žen za dne.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)