Inspiruj se mým příběhem a staň se nezapomenutelným na veřejných akcích

Dnešním článkem trošku naruším styl tipování a hodlám vám prozradit jeden svůj příběh, ve kterém jsem přijel za svým kamarádem, navštívili jsme jednu akci zvanou Pomájová zábava. Dozvíte se co jsem tam zažil, jak jsem na různá gesta reagoval a různě.

Než však začnu, využiji výjimečnou příležitost na kampaň flirtování.

 

Tak tedy jdeme na to!

 

 

Můj deník 

Akce Pomájová zábava, první část.

Psal se rok 2018, sobota 19.5. Čas 21:00

Tou dobou jsem jel z města vlakem, do vesnice, kde jsem se měl setkat se svým kamarádem a našim cílem bylo navštívit vesnickou akci, takzvaná Pomájová zábava. (Poznámka autora článku: cestování zde nebudu psát, bylo by to na dlouhý článek, ale klasicky jsem se ve vlaku seznamoval, proto část příjezdu odříznu)

Stál jsem před velkou budovou, před kterou stálo několik skupinek přiopilých lidí a z budovy šla slyšet klasická zábavová hudba hudba (Kdyby si někdo nedokázal představit, klikni zde pro představu jaká zábavová hudba). Myslím, že jsem u cíle. Netrvalo dlouho a přišel za mnou můj kamarád mě přivítat.

Povídali jsme si o tom jaká byla cesta, která mi trvala zhruba tři hodiny. Když v tom našem rozhovoru kolem prošla žena se zapalovačem v ruce a s cigaretou v ústech, mířila si to přímo k lavičce. Bez váhání, jsem vzal kamaráda a šli jsme za ní s otázkou: “Ahoj, právě s kamarádem řešíme kdo je víc věrnej, jestli ženy nebo muži. ,,Žena, která si právě zapalovala cigaretu, sedajíce si na lavičku, nám odpověděla, ,,rozhodně ženy.” Pak následovala desetiminutová debata o tom kdo podvádí, kdo je víc sexuální a odkud pocházíme. Že nás nezná. Zjistila, že kamarád zde ve vesnici žije a ode mě dostala informaci, že jsem pouťový kouzelník. Protože debata byla dobře naladěná, řekli jsme ženě, že jdeme do budovy si dát drink, tak se uvidíme tam. V hlavě mi proběhla věc, nikdy nebuď na místě, stále se seznamuj.

 

Při vstupu do kulturního domu, jsem byl osloven několika muži, kteří mi řekli, že mě odněkud znají a pak že mám luxusní ohoz. Začátek skvělej, řekl jsem si v duchu.

Hned u dveří byl stolek, na kterém se platilo vstupné a já jej přehlédl a vešel bez placení, přišel za mnou hlídač, že nemám zaplacené vlezné. Ou, to se vám omlouvám pane, hned to napravím, usmál jsem se na něj, položil svou cestovní brašnu na zem a šel zaplatit, u stolu seděla žena, která měla velice slušivý účes, který jsem ji pochválil stylem “Páni, koukám, že si dáváte na svém účesu záležet, máte takové točité pramínky, které září do okolí celé místnosti a vsadím se, že i do nebes!” Paní se rozzářila a zjevně jsem ji zlepšil náladu, něco mi řekla a trošku jsme se zapovídali. Ale stále jsem věděl, že nemohu stát na místě, dal jsem ji stovku za vstupné a mířil jsem ke stolu, kde už seděl můj kamarád a u stolu na zemi ležela má  brašna. Bylo zjevné, že u místních občanů vzbuzuji dost otázek, bylo to až hmatatelné, ale nic co by mě uráželo, ba naopak, věděl jsem s plným vědomím, že jim tu předvědu něco, co určitě neznají. U stolu měl můj kamarád Marek své další přátelé, které jsem poznal, dostal jsem nabídku dát si víno či pivo, ale já jsem odmítl, alkohol nepiju. Zeptal jsem se skupinky mých vrstevníků odkud se znají a co dělají. Když přišla otázka na mě, nemohl jsem jim zmínit, že jsem lektorem akademie flirtu a pomáhám mužům po boku Davida Hůrky.

 

Je léto a ty se chceš efektivně seznámit podobně jako já na  akci Pomájová zábava? Neváhej, investuj do svého já a podívej se na tento odkaz, kde se dozvíš jak se bleskově posunout v seznamování v letním období!

 

Já jsem potulný pouťový kouzelník, řekl jsem s hůmorným hlasem, místo toho abych jim líčil své povolání, bavili jsme se o sportu a posilovně. Během rozhovoru přišla jedna štíhlá a drobná blondýnka pozdravit a obejmout mého kamaráda, měla na sobě světlé šaty a pěknej dlouhej copánek. Když ho obejmula, kamarád nás představil a než jsem něco stihl říct, odvedl si ji k tanci. Opustil jsem tedy debatu po boku kluků a vyrazil jsem si koupit nějaký drink. Před barem jsem viděl muže se ženou, kteří seděli u stolu a povídali se, muž mě zaujal, měl přímo na míru udělaný účes podle Ragnara ze seriálu Viking. Přišel jsem za nim a řekl jsem mu” Tý jo. Máš fakt hustej účes, to máš z Vikingů?”  Dívka, která u něj seděla se culila a muž mi odpověděl se smíchem. “Jo, přesně tak, taky na to koukáš?” “Jasně, jen je škoda, že pokračování bude až na podzim”

 

Chvilku jsme se bavili, pak jsem jim řekl, že jdu o kus dál, ale že jsem je rád poznal, podal jsem oběma ruku a pokračoval v cestě k baru. U baru stála větší skupinka místních, která do sebe házela panáky. Panovala silně veselá nálada a už jsem byl obklopen mnoha otázkami, zda jsem kouzelník, či nějaký kněz atd. Vysvětloval jsem jim, že jsem poutník co neustále někde cestuje. A bavili jsme se o místní akci, jak tu je veselo, když jsem jim řekl, že pocházím z Moravy ze Šumperských krajů, každej zíral, co dělám z takové dálky v takovém zapadákově. Oznámil jsem jim, že jsem přijel to tu pořádně rozjet! Ve vzduchu panovala skvělá atmosféra a já si už konečně mohl koupit drink. Barmanka se zatvářila velice nevěřícně, když jsem ji řekl, že nechci ani pivo, ani víno a ani kofolu, ale že chci čistou vodu. Skupinka přiopilých se divila už víc, že si Moravák dává vodu. Na tyto reakce jsem už zvyklý. Zde byla voda zdarma, nejspíš se nečekalo, že by někdo chtěl čistou vodu. Podal jsem barmance deset korun, řekl jí, že má hodně zářivé oči, takové jako má Puma Norská, to je taková hodně dravá šelma. Dodal jsem, že tu dravost jsem jí vyčetl z tetování na ruce. U stolu seděl můj kamarád, který už nejspíš se svou kamarádkou blonckou dotančil a já ho vzal na parket, protože hrála právě rocková muzika, šel jsem přímo k pódiu, kde jsem se svým rozeplým kabátem rozdováděl do rytmu muziky a abych to mohl víc rozbalit, dal jsem svůj klobouk jednomu muži, nejspíš to byl vietnamec, který tam tančil se svou družkou a řekl jsem jim…”Vám to teda sekne!” Při těch slovech jsem mu položil můj klobouk na hlavu a šel jsem tančit s kámošem, jak by řekl David Hůrka, byl jsem ve své bublině. Vietnamec a jeho družka se na mě pokaždé culili když jsem se na ně sem tam podíval. Až mu to nedalo a kloobuk mi s úsměvem vrátil na hlavu. Protože jsem chtěl, aby všichni místní občané pochopili, že já jsem se přijel semka bavit, klobouk jsem si z hlavy sundal a dal ho jinému už staršímu páru na hlavu. Tentokrát to byla dáma….Pak bylo pěkné vidět, jak si lidé klobouk sem tam vzájemně přehazují a dávají ho někomu dalšímu. Už jsem si byl naprosto vědom, že jsem zde v místní vesničanské komunitě přijatý a já mohl jít do fáze dvě a tím je ohlédnout se a najít si “nevědomky a čirou náhodou svůj cíl, nějakou samičku, která bude stát za to”.

To jsem však netušil, že budou dvě, které…

 

Tak to je zatím všechno, příště se dočteš víc, sleduj tyto stránky a očekávej druhou část příběhu, kde jsem oslovil jednu sedící dívku u stolu, jak jsem hravým tancem získal bloncku až….. To už neprozradím, bylo by to moc brzy. Tak sledujte naše připravené akce a nezapomeňte se podívat zde na tento odkaz, kde vám nabízíme několik informací ohledně seznámení v létě. Zde tento článek je také o letním seznámení a já vám zde popisuji přesný příklad toho co jsem dělal a jak to dělám. Jestli se ti článek líbil, neváhej a sdílej jej, či ho ukaž svým kamarádům, popřípadě mi dej lajk a přinejlepším mi napiš svůj upřímný komentář, či nějaký dotaz. S pozdravem Lektor Akademie Flirtu pro muže, Michael Bajanik.

 

 

Odkaz na druhý díl, zde.

Odkaz na třetí díl, zde.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)