Jak pokračovat abyste získali ženu svých snů

Máte zájem o někoho zvláštního a chcete vědět, jak získat ženu? Ale je tu jen jeden problém; nevíš, jak udělat další tah. Vše je to o tom být pořádný muž.

Jak získat ženu způsobem, který funguje. 🤩

V tomto článku se dozvíte, jak získat ženu jako pravý muž. Pamatujte však, že všechny ženy jsou jiné, a protože budete postupovat podle těchto kroků, nemusí to fungovat hned, ale až po čase . Abych byl upřímný, může to trvat déle, než jste původně očekávali. Každá žena je jiná a přitažlivost nemusí nutně nastat hned. Přísahám, že ženy nejsou tak komplikované, jak si někteří muži mohou myslet! Jaké jsou tedy tipy jak získat ženu, která vás přitahuje?

Zaručené tipy:


# 1 Co chcete? Tady to je základní věc, přemýšlejte o tom, co hledáte. To se samozřejmě může vždy změnit. Například hledáte opravdový vztah a pak si uvědomíte, že s ní nechcete nic vážného. Stalo se to. A ne jen jednomu muži. Měli byste mít jasno, co tedy hledáte. Nezávazný románek, vztah se ženou? To je první krok k tomu, abyste uspěli jako muž. Mít hlavně jasno.

# 2 Začíná to u vás. Muži, kteří ženy obvykle přitahují, jsou ti, kteří nevypadají, jako by se museli doprošovat žen či o nich přemýšleli jako o středu vesmíru. Proč? Protože jejich štěstí není definováno vztahem. Muž, který zná své hodnoty a žije zajímavý život je ten, kdo chápe, že jeho štěstí pochází zevnitř. A tito muži jsou nejvíce sexy pro ženy.

# 3 Snažte se užívat si tu cestu toho seznamování a ne hledat ženu abyste měli pro koho žít. Mnoho lidí, mužů i žen, bude hledat partnera, který jim tzv. doplní život, a to je prostě špatné. Neměli byste chtít ženu, protože si myslíte, že vám dá lepší život. Měli byste ji získat, protože máte pocit, že může být krásným doplňkem do vašeho života žena. Teď mě nechápejte špatně, nebudeme brát ženu jako doplněk, ale jako doplněk do vašeho už tak úžasného života, který žijete jako pořádný muž 😉

# 4 Buďte originální. Ženy mohou poznat, kdy je muž upřímný nebo ne. Snažíte se na ni udělat dojem tím, že to nebudete myslet upřímně s ženou a to nebude fungovat, alespoň ne z dlouhodobého hlediska. Nepředstírejte, že jste záhadní, ani nehrajte hry. Hraní her může na začátku fungovat a pak to začne být nudné. Ať už hledáte cokoliv, buďte sami sebou. Tak se chová opravdový muž. Ale jestliže cítíte, nějaké vlastní nedostatky, tak se měňte, je to v pořádku. Celý život se měníme. Buďto rosteme nebo klesáme.

# 5 Buďte zdvořilí. Poslouchejte, žena, kterou chcete, není objekt. Je to osoba a zaslouží si úctu. Nedotýkejte se jí bez svolení a netlačte na ni. Řekněme, že k vám byla hrubá, když jste se k ní přiblížili. Mohli byste jednat v hněvu, ale nikam vás to nedostane. Buďte zdvořilí a udržte si odstup, nebo odejděte jako vyrovnaný muž.

# 6 Buďte mužem. Nemyslím to ve smyslu „vypracovat a získat pořádné svaly, i když to také samozřejmě můžete 😃 “. Když říkám, buďte mužem, buďte s ní skutečným mužem, co zná své hodnoty vůči ženám. Pokud hledáte příležitostný sex, dejte jí to svým chováním vědět. Zaslouží si vědět, do čeho se s vámi zapletla. Jak jsem řekl, žena není předmětem a má právo rozhodovat se , stejně jako vy.

# 7 Promluvte si s ní. Ale opravdu mluvit. Potkal jsem muže, kteří vypadají, jako by si zapamatovali scénář, a upřímně řečeno, konverzace netrvá dlouho. Chcete-li získat její zájem, začněte s ní konverzovat, a ne nutně sexuálně, to můžete až po čase. Nemusíte přitahovat ženu tím, že začnete sexuálním tématem. Ale snažte se odlišit od okolí a zaujmout ženu výjimečností.

Naučit se, jak získat ženu, vyžaduje čas a spoustu cviku a učení. Jakmile se však budete cítit pohodlněji a sebevědoměji, získání ženy vám přijde mnohem snadnější. Jestliže i tak tápete a nedokážete to sami tak klikněte na tento odkaz a můžete se začít vzdělávat za pomocí 12 videí a 4 ebooků jen za pouhých 1500,-. Ano čtete správně 🤩 Tuto směšnou sumu jsme schopni utratit za jeden večer s dívkou, když se o ni ucházíme. Buď muž, po kterém ženy budou toužit!! Sdílej tento článek dál a nezapomeň zanechat komentář a like.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)