7 drastických chyb, kterých se muži dopouštějí ohledně získávání charizma.

7 drastických chyb, kterých se muži dopouštějí ohledně získávání charizma.

A je to tady, na co jste zřejmě dlouho čekali. Nabitý webinář  s velice zajímavým hostem Frantou, který má youtube kanál Alfabeing, který se zaměřuje na psychologii mužů a žen. Na jaké téma si budeme povídat na webináři? Na téma 7 drastických chyb, kterých se muži dopouštějí ohledně získávání charizma. Léta se již ví, že navazování vztahů není záležitost jen vzhledu, ale hlavně vitality, zdraví a energie, kterou vysíláme do okolí. Ta špatná zpráva je, že mnoho mužů v této oblasti tápe a neumějí se díky tomu seznamovat a jsou často v dnešní uspěchané době single. Ta dobrá zpráva je, že se to dá změnit a zapracovat na vícero oblastí, které si na webináře rozebereme, aby se u mužů probudilo tzv. fluidum.

Možná vás zajímá co se na webináři bude probírat. Pojďme se na to nyní podívat.

  1.      Představení hostů, kdo jsou a co dělají
  2.      Probereme 7 drastických chyb, kterých se muži dopouštějí v dnešním světě
  3.      Čeká vás překvapení
  4.      Soutěž
  5.      Otázky a odpovědi, kdy s hostem Frantou odpovíme na 20 nejrychlejších z vás (otázky můžete pokládat již nyní)

Možná vás zajímá jaké chyby budeme probírat. Pojďme se na ně podívat.

–          Energie, vitalita a zdraví (důležitý pilíř do života, bez toho se nám nebude dařit v žádné oblasti v životě a to včetně žen)

–          Image a vzhled (neustále omílané téma, na které spousta mužů zapomíná, proč si to díky tomu nezjednodušit)

–          Verbální komunikace ( to jak mluvíme, jaký máme hlas, ovlivňuje atraktivitu muže)

–          Neverbální komunikace (uvádí se, že to jak se pohybujeme, gestikulujeme ovlivňuje naši atraktivitu až z 92%, síla co?)

–          Sociální interakce (důležitý pilíř, který v dlouhodobém měřítku přináší ovoce)

–          Sebevědomí a sebeláska (troufneme si s Frantou říci, že je to jeden z nejdůležitějších bodů, pro lepší život a vyzařování atraktivity)

–          Cíle a vize (bez smyslu života, nemůžeme očekávat výsledky, kdo nemá cíl jakoby nebyl)

Pánové čeká vás toho opravdu mnoho a tento našlapaný webinář by vám v žádném případě neměl uniknout, jestliže chcete změnu ve vašem životě. Co se díky tomuto webináři může změnit?

–          Pochopíte drobné niance o čem, že je vlastně ta atraktivita neboli charizma

–          Poučíte se z chyb

–          Zazní mnoho příběhů, u kterých nastanou tzv. AHA momenty

–          Nabijeme vás pozitivní energií

–          A mnohem více

Webinář se bude konat v 20:00 na této adrese: link

Těšíme se na vás David a Franta zakladatele youtube kánálu MISTROVSTVÍ SVÁDĚNÍ & ALFABEING

HOST: Osobě píše:

Jmenuji se Franta Mykytyn a mám svůj YouTube kanál AlfaBeing,  který se hlavně zaměřuje na rozvoj mužů a žen v oblasti vztahů.

Období získávání ohně a mamutů jsou pryč. Dnes se priority, pro získání ženy nebo muže, změnily a možná v tom právě ty tápeš. Nabízím ti, zkrátit si tu cestu a najít si k sobě svou drahou polovičku a poznat na této cestě i sám sebe.

David Hůrka: Osobě píše:

Jmenuji se David Hůrka a již 6 let pomáhám mužům hledat sebevědomí, žít plnohodnotnější život a chápat ženskou a mužskou polaritu. Jsem koučem mezilidských vztahů, který se léta hledal a poté našel. Zjistil jsem, že je to mým životním posláním pomáhat mužům, vše do hloubky pochopit. Říkám, že osobní rozvoj muže začíná u žen, ale nekončí.  Pomohl jsem osobně více jak 8 stovkám mužům. Udělal jsem mnoho online tréninků pro muže, kteří se zapojili. Zapojilo se zhruba 1000 mužů do těchto tréninků.

 

Máte se na co těšit, proto klikněte na tento odkaz a pak už jen počkat na 20:00 úterního dne. Neváhejte, bude to stát za to, pošlete tento odkaz i svým přátelům, rodině a blízkým, ať se dozví 7 drastických chyb, kterých se muži dopouštějí ohledně získávání charizma.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)