5 Faktů o oslovování žen na ulici

5 Faktů o oslovování žen na ulici

Zdravím vás čtenáři! V minulém článku bylo téma neverbální komunikace. Kdo z vás si článek ještě nepřečetl, odkaz máte zde.

V dnešním článku vám povím pět důvodů, proč oslovovat lidi na ulici.

Oslovování na ulici, není jen o tom, že přijdete k ženě, řeknete ji nějakou super básničku a ona z vás bude mít motýlky v bříšku. Nikdy nebudu tvrdit, že se to nemůže podařit, ale bez skvělé znalosti řeči těla a mimiky to půjde o dost hůř. Klikněte zde, přihlaste se na víkendovou akci, kde vám skvělí koučové poradí a budou se vám věnovat.

Popíši vám 5 faktů o oslovování žen na ulici

 1. Odbourává komfortní zónu
  Komfortní zóna je například to, když sedíme doma u mobilu a chatujeme si s ženami. Každý z vás si určitě přeje mít nějaký vztah – najít si dívku, se kterou budete chodit ven a žít, ne jen přežívat. Komfortní zóna vás brzdí, nedovolte jí to. Jděte ven oslovovat.
 2. Zdokonaluje komunikaci verbální i neverbální                                                                                                  Komunikace je potřeba už jen z toho důvodu, že hlas, který má ideální přízvuk, má i uklidňující až vábivé účinky. Mohu vám zde doporučit odkaz na kurz o komunikaci a řeči těla.
 3. Budete si víc věřit
  Budete-li oslovovat pravidelně, nebude vaše příští oslovení třeba právě vaší vyvolené takový problém. Zde doporučuji video od Davida Hůrky, které je zde. 
 4. Oslovení na ulici vám dá více, než oslovení na internetu
  Každé oslovení na ulici vždy bylo a bude jiné, protože záleží na situaci, v jaké se nacházíte: doba, místo, čas… Při častém oslovování získáte více zkušeností jak na různé situace reagovat.
 5. Ze začátku stále se opakující otvíráky, časem vlastní kombinace otvíráků
  Jestli často používáte takové ty otázky, že hledáte nějaké místo, pro začátek je to ideální a nemám nic proti. U tohoto už předem promyšleného oslovování jde stejně nejvíce o procvičení si oslovení a odbourání strachu. Až časem pak budete z hlavy vědět, co říct, abyste neodradili slečnu hned v prvních vteřinách.

 

Toto je pro dnešní den všechno. Věřím, že se vám dnešní článek 5 Faktů o oslovování žen na ulici líbil. Děkuji za přečtení, budu moc rád za vaše komentáře, lajky a sdílení. Pomůžete mi tak, abych mohl pomoci dalším mužům a vést je na naše skvělé semináře a akce, které můžou každého posunout o několik úrovní vpřed.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)