LEGENDÁRNÍ BOOTCAMP NA MORAVĚ JIŽ BRZY!

LEGENDÁRNÍ BOOTCAMP NA MORAVĚ JIŽ BRZY!

Už je to tady! Řada z vás chtěla, abychom z Prahy přijeli na Moravu a předvedli vám, co učíme a proč jsme si jistí, že dovednost „balení“ by se neměla opomíjet. Proto nám dovolte, abychom vás já, Michael, a David Hůrka pozvali na akci, která se koná, jak jsme již zmínili na Moravě. Pohodlně se usaďte a přečtěte si, co se na akci bude dít, co pro vás máme připraveného a hlavně proč se akce účastnit.

Než však začnete číst, klikněte na tento odkaz a poslechněte si skladbu, která je dost oblíbená, ať se lépe ponoříte do čtení článku, ve kterém vás zveme na jedinečnou akci na Moravě.

Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Michael a společně s Davidem jsme se rozhodli, že provedeme akci na Moravě, která je jedinečná už z mnoha důvodů. Důvody popíšu až na konec, teď se vrhneme na to, co můžete prožít, když se přihlásíte na akci, kterou pořádáme.

Co vás čeká?

Kde a kdy?

Je možnost ubytování?

Jak je to s dopravou, dostanu se tam?

Jaká je cena kurzu a kde se mohu přihlásit?

 

Co vás čeká?

 1. Přednášky na sociální interakci a jak okouzlit ženu
 2. Hravé seznamování
 3. Jak úspěšně oslovit neznámou skupinu
 4. Nácviky na našich asistentkách
 5. 5 hodin v klubu

Kde a kdy?

 1. Akce oficiálně začíná v sobotu 18. 8. 2018
 2. Ve vesnici Oskava, která se nachází kousek od města Šumperk
 3. Začátek je ve 14:00 a akce probíhá až do nedělního rána do 5:00

Je možnost ubytování?

 1. Ano, v budově, kde budeme přednášet, můžete přespat za 100,- kč za noc. (Osobně doporučuji, abyste se k nám přidali už v pátek, protože večer bude super grilovačka.)

 

Jak je to s dopravou, dostanu se tam?

 1. První možnost – dostanete se sem i autem, dá se tu i parkovat.
 2. Druhá možnost – zvolíte-li cestu vlakem, tak pro vás můžeme poslat jednu z našich asistentek (např. která je na fotce), nebo vás může vyzvednout jeden z našich řidičů, který vás za nějakou tu kačku na benzín vyzvedl/a buď v Olomouci, nebo v Zábřehu. (Záleží, odkud za námi přijedeš.)

Jaká je cena kurzu a kde se mohu přihlásit?

 1. Cena kurzu je 3 000,- kč (v ceně není ubytování a jídlo).
 2. Registrujte se prostřednictvím emailu: david@akademieflirtu.cz
 3. Do předmětu v mailu napište heslo: ,,Zájemce o kurz”

Toto je stručná informace o akci, která se koná 18. 8. 2018, proto neváhejte a přihlaste se! Doporučuji, abyste s sebou vzali i kamaráda, se kterým se o tom, jak sbalit ženu a jak ji získat, bavíte. Proto se spolu domluvte, napište nám na e-mail david@akademieflirtu.cz a v případě otázek se na nás obraťte přímo zde, na našich stránkách, nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu david@akademieflirtu.cz.

 

Stále váháte? Tak mi dovolte, abych vám vyložil 8 důvodů, proč se zúčastnit a proč je právě tato akce jedinečná.

 1. Na akci může být maximálně 8 z vás. (Je to z důvodu, abychom se vám mohli plně věnovat.)
 2. Akce se koná ve vesnici Oskava, která je na úpatí Jeseníků a kousek od města Šumperk.  Je tu čistý vzduch a krásná krajina.
 3. Cena takového kurzu v Praze se pohybuje kolem 6 až 10 tisíc.
 4. Na akci vám prozradím několik technik hravého seznamování, které jsem vymyslel a už řadu let je používám v terénu. Zatím jsem nikoho nenaučil všechny své techniky a právě ty můžeš být mezi prvními.
 5. Techniky hravého seznamování spolu probereme do nejmenšího detailu – kde je vhodné je použít a kde není, jaké jsou pro a proti při seznamování, atd. Pak je můžete vyzkoušet na našich asistentkách, které o těchto technikách neví.
 6. V pátek bude grilovačka, na které dáme řeč nejen o ženách, ale klidně i o tom, jak si zlepšit sebevědomí.
 7. Můžeme pro vás poslat auto, plus můžete se zde ubytovat za 100,- kč za noc.
 8. Hned vedle budovy, ve které se akce bude pořádat, je hospoda, kde si můžete dát večeři. (Kdyby tam nebylo nic, co bys chtěl, hned vedle hospody malá večerka, něco malého k jídlu jistě seženete i tam.

 

Toto bylo osm důvodů, proč byste měli na akci dorazit. Tak neváhejte a zaregistrujte se na tento email david@akademieflirtu.cz , vezměte svého kamaráda, nebo dorazte sami

Věřím, že  nebudete litovat, protože investice do sebe, je vždy tou nejlepší. Proto to přijeďte na naši akci LEGENDÁRNÍ BOOTCAMP NA MORAVĚ JIŽ BRZY, která je pro muže ve věku od 16 do 60 let. Naučíme vás naše techniky seznamování a ne jen to. Budeme se na vás těšit. A zde vám ještě přikládám odkaz na naše upoutávací video.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)