Balení žen na internetu – 2. část

Jak jsi na tom s balení žen na internetu? Už je to lepší? Pracuješ na sobě? Vím, že na sobě makáš a jdeš kupředu. Pomohla ti 1. část k zamyšlení nad charismatem muže? Jestli jsi zatím nečetl můžeš si jí přečíst zde. Psal jsem o rozdílech mezi „grázlem“ a hodným chlapem. Hlavně jsem psal o tom jak nebýt vázaný jen na jednu ženu a mít věnovat se více ženám.

Jestli myslíš, že ti to s dívkou nedopadne dobře tak se bude dít ve všech případech. Změň myšlení jiným způsobem a uvidíš jak ti vše půjde samo. Dnes budu psát o ideálu ženy, kterou by jsi chtěl a jak by měla vypadat. Hlavně co bude pro tebe nejzajímavější je přitažlivost pro ženy. O tom všem se dnes dočteš ve druhém pokračování balení žen na internetu a nejen o tom je zapotřebí číst, ale i konat v realitě. Trénovat a trénovat.

Balení žen na internetu

Ideál ženy

Máš představu jak by měla vypadat ideální žena se kterou/kterými chceš trávit svůj čas? Každý chlap má jinou představu ženských ideálů a jen si vybrat tu která by s tebou trávila čas. Bude dobré si vybrat a sepsat vlastnosti, jak bude ta TOP vypadat, chovat se a jaké bude mít vlastnosti. Sepíšeš si vlastnosti a usnadníš si výběr té pravé.

Sexy holka: je to ta TOP holka, která tě rajcuje a chceš ji jen jak se na ni podíváš hned ji dáváš 100 bodu z 10 a jen ti kapou sliny. Sepiš si jak by měla vypadat od výšky, tváře, prsou, očí, …

Se srdcem na pravém místě: zde si sepiš jaké by měla mít vlastnosti jestli by měla být výrazná, sebevědomá, samostatná, vášnivá, ukecaná, …

Pro životní styl: jestli tato žena o sebe dbá a chodí k vizážistovi, Chodí s přáteli, baví se na kulturních akcích, sportuje nebo stará se o domácí mazlíčky, …

Postelová bohyně: co má umět? Co, jak a kde to má ráda. Jak tě umí dobře rozpálí. Má být u toho vulgární nebo jen vzdychat a křičet. Má ráda hrátky v posteli s hračkami nebo si přivede někoho dalšího do postele.

Zde vidíš ženy na které narazíš a stačí si jen udělat představu, jakou slečnu si vybereš je jen na tobě. Nebuď líny a vezmi si kus papíru a propisku a sepiš si ideální ženu, co má mít. Kombinuj a udělej si svou představu své ženy. Věř a narazíš na dotyčnou ženu.

Balení žen na internetu

Přitažlivost pro ženy

Pochopíš, co máš ženě nabídnout a na základě čeho si vybuduješ hodnotu aby jsi byl pro ně přitažlivý. Nepotřebuješ být žádným sportovec s buchtami na břichu, být super milionář s neomezenými financemi na účtě a několika domy a auty. Stačí mít vlastnosti a předpoklady, které se naučíš a je vyřešeno.

Prezentuj se svými nejlepšími vlastnostmi, které máš a upřednostňuješ, podobně jak jdeš na pohovor na vysněnou pozici v práci. Udělej si chvíli čas, prostor v klidné místnosti s tím, že si vezmeš tužku, papír. Uděláš si seznam svých nejlepších vlastností, co si na sobě nejvíce ceníš a tvé nejlepší předpoklady! Prostě piš tak dlouho, jak to půjde. Například: „nevykašlal bych se na kamarády v problémech“, „dokončím veškeré věci“, …

Dalším tvým úkolem bude udělat si seznam toho čeho jsi v životě dosáhl a jaké jsou tvé úspěchy. Co se ti podařilo ve škole, v práci, v soukromém životě například: „úspěšně jsem odmaturoval a byl jsem přijat na vysokou navzdory toho, co mi říkala rodina“, „mám úspěšnou kariéru navzdory všeho“, „přežil jsem své první vystoupením před publikem“, …. Tím vším si uvědomíš čeho jsi dosáhl a ještě můžeš dosáhnout.

V poslední řadě si napiš, co tě doopravdy baví. Jak vše budeš sepisovat tak nezapomeň dodat proč tě to baví a proč se této činnosti věnuješ. Například: „baví mě psaní článku, protože se mohu vzdělávat a učit se“, „baví mne tvořit a pracovat manuálně, protože jde vidět kus odvedené práce“,….

Jakmile vše budeš mít hotové, tak se na podívej a přečti si vše, co jsi napsal. Jaké to je? Trochu nudné, že? Nyní si vezmi druhý kus papíru na který si napíšeš ty samé vlastnosti, ale úplně jinak. Co to znamená? Dodej tomu hloubku, ne jen základní a suché informace, přidej tomu dávku emocí a prožívej vše tak jako by to proběhlo včera. Tento tréning na papír tě připraví na realitu. V reálné situaci, jak budeš prezentovat tyto tvé nejlepší já, dodáš tomu emoce a tím pádem bude tvůj příběh dalekou zajímavější. Proč ženy mají rády romány? Protože je tam vše podrobně popsáno a slova dodávají emoce, zážitky. Zajímavé věci se dozvíš v článku: jak myslet jako žena a získat ženy.

Líbil se ti článek, dej mu LIKE a s sdílej jej s kamarády, aby nebyli jen tiché myšky, nebo aby neskončili ve friend zóně.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)