I hráč počítačových her má právo mít ženu

I hráč počítačových her má právo mít ženu

 

Sedím u svého pc, zrovna hraji počítačovou hru, když v tom mě vyruší má žena a dožaduje se pozornosti. Už zase. Já bych chtěl tak moc hrát. Poctivě ale odkládám svou nedohranou misi, vypnu počítač a jdu si sednout do gauče vyslechnout si, jak se měla v práci, co by si přála, pak naběhne s otázkou, co bude s námi, když budu takhle často hrát počítačové hry, a že jsem jí přece slíbil, že se jí budu více věnovat.

Ještě než se ponoříš dál do čtení, klikni zde a podívej se, co pro tebe chystáme!

Znáš něco takového? Ten pocit, kdy chceš dokončit nějakou úlohu a v nejlepším tě zaskočí žena? Nebo bys rád nějakou holku vůbec měl, ale nevíš jak na to, když se rád věnuješ ještě počítačovým hrám, ať se jedná o multi-player nebo čistě single player.

Mám pro tebe několik informací, které se ti mohou hodit k udržení harmonického vztahu a zároveň také tvé záliby v počítačových hrách. Ale nepotěším tě, budeš-li chtít hned z práce si sednout k pc a přitom máš doma ženu, která stihla uklidit, uvařit. Ta slečna se těší, až ji obejmeš, políbíš, případně vezmeš někam na procházku do přírody.

Každý člověk má své potřeby, které musí být naplněny. Když žena cítí, že její řeč lásky není naplněná, dřív nebo později to vyústí ve velké problémy. Na to tu mám pro tebe rady, které ti právě předložím. A jestli ti tyto informace budou málo, určitě přijmi naši nabídku, která se právě teď v těchto dnech odehrává. 

Článek si rozdělíme na dvě části, pro ty kteří vztah už mají a pro ty, kteří ho nemají, ale chtěli by. Jestli si chceš přečíst část: “Nemám holku, ale chci ji mít.”, zajeď níž.

 

Mám ženu, chci hrát své oblíbené hry, ale přitom si chci vztah udržet

Výborně. Už jen to, že se chceš dozvědět víc a udržet váš vztah, o tobě vypovídá, že ti tvá žena není lhostejná a máš ji rád. Stejně tak i pevně věřím, že ona tebe má upřímně ráda, ale to já teď nemohu vědět.

 

promluvte si

Ano, bez toho to nepůjde. Jestli má tvá přítelkyně pocit, že se jí málo věnuješ kvůli hrám a v mnohých případech nadává, jen co tě vidí u pc, něco se děje.

 

Jsi muž, který má právo si odpočinout, ale nepřeháněj to

V mnoha vztazích po dlouhé době vymizí ta velká zamilovanost, páry mají tendence polevovat, nic moc akčního nedělat a spíš lenošit. Stačí, aby se jeden z vás tím lenošením cítil být prázdný a pak nastane problém. Nevěra, hádky, pocit nezájmu, rozchod, výčitky.

Rada: Probuď znovu svou aktivitu, jsi ten, kdo vede, jsi muž činu. I když rád hraješ pc hry, nestyď se za to, nebo zase o nich moc nemluv. Ale navrhni nějaký výlet, aktivitu. Nebo si najděte pc hru, kterou budete společně hrát.

 

O čem je vztah

Vztah je o lásce, energii, přijetí toho druhého, o důvěře. Proto naplňuj své ženě nádrž lásky, ona ti na oplátku naplní tu tvou. Může se ti tak stát, že ti ráno donese snídani k počítači, protože se bude moc těšit, až spolu odpoledne vyrazíte na procházku.

 

Ujasni si, co je tvá priorita

Toto je předposlední věc, kterou ti chci napsat. Jestli nebudeš ochotný vztah dál budovat a zlepšovat ho, může dojít k jeho konci. Proto bude třeba se trošku zamyslet, jestli ti ta holka za to stojí. Co bude, když se rozejdete?

Určitě se nevzdávej, sedněte si spolu, jak jsem už zmínil, klidně jí řekni, co máš na srdci, můžeš jí také říct, že už to tak necítíš jako dřív, ale můžete se vzájemně pokusit to probudit. Když to neklapne, rozejít se. A počkat, až si rozmyslíš, co od vztahu chceš. Hrát pc hry a mít vztah, kterému se nebudu věnovat, je jako mít ve hře postavu úroveň 9, ale nevyexpit se na úroveň 140, protože čekám, že se to udělá samo. Zde bohužel nefunguje žádná čokoláda, kterou holčině dáš a ona ti dá na devět hodin pokoj, protože bude z čokolády úplně hotová.

 

Rada na závěr pro zadané hráče pc her

Zjisti její řeč lásky (pět jazyků lásky)

Slova ujištění
Pozornost
Přijímání darů
Skutky služby
Fyzický kontakt

Až zjistíš její řeč lásky, komunikujte tak spolu, dodej ji pocit bezpečí, lásky, ale nepřeháněj to, nenech se sebou manipulovat, nezapomeň, kdo jsi!

Kdyby jsi chtěl vědět víc, bez obav napiš na tento e-mail: david@akademieflirtu.cz

 

I hráč počítačových her má právo mít ženu.

 

Jsem nezadaný, občas si rád zahraji pc hry a chci vztah

 

Priorita

Urči si svou prioritu, proč chceš vztah, co ji můžeš nabídnout, co ona může nabídnout tobě? Budeš mít dost času se jí věnovat, když hraješ rád pc hry?

 

Je hraní pc her velký problém pro správně fungující vztah?

Rozhodně není, hraní pc hry je jako každá jiná taková oddechová činnost čistě jen relaxační, ale neemoční. Tím chci říct, že se ve hře můžete s někým seznámit, ale furt to bude virtuální a při osobním setkání si nemusíte rozumět, i když jste si rozuměli během pc hry.

Mluv o svém koníčku hraní pc her a neskrývej to

Jak máš najít dívku, která by tě pochopila a třeba i s tebou ráda hrála, ale nikdy se o tom od tebe nedozví, když ji o tom nepovíš.

 

Probuď svou schopnost komunikovat

Ano, je toto nesmírně důležité, jestli jsi student, na střední škole máš hodně děvčat na jednom místě, ale jestli jsi už pracující, už se výběr žen omezuje v práci na pár, záleží kde pracuješ. Nicméně, jestli není na místě kde se nacházíš dost žen, určitě bude třeba jít ven, seznamovat se a komunikovat. Jestli cítíš, že to bude náročné, rozhodně klikni na tento odkaz, který ti nabídne dost věcí jak se zlepšit v komunikaci a ne jen to.

 

Nemám rád lidi, nesnáším je

Toto je bohužel problém, velký problém mnoha lidí, kteří hrají pc hry. Nedůvěra někoho poznat osobně, předsudky, možnost podrazit nohy, ta zranitelnost. Ne, je toho bohužel víc. Jestli nemáš rád lidi, nemáš rád svůj život, nemáš úctu k tomu koho neznáš, nedáváš mu prostor se ti otevřít, proto se ti neotevře a ty budeš jen ve své virtuální bublině. Nikdy ti nebudu říkat, že nemáš být opatrný, nebo že tě někdo v realitě nepodrazí, ale ruku na srdce, podraz se ti může stát i ve hře. Třeba, že nastane údržba tvé oblíbené pc hry a ty o ni ani nevíš.

 

Sebeláska

Nejdříve je třeba mít rád sebe, říct si, že hru kterou rád hraji budu hrát dál, ale svůj čas budu ochotný otevřít i svým budoucím přátelům, své budoucí ženě, své rodině.

Dokud nebudeš mít rád lidi i když víš, že řada z nich za ty věci nemůže, nebude se ti v seznamování moc dařit. Pak je třeba se zamyslet nad sebou.

Žiješ nudný život

Toto je problém, nemáš jiné aktivity, snaž se ještě mít nějakou aktivitu, sport, koníček a tak různě. To je třeba o něco se zajímat, protože to čemu věnuješ svůj čas a energii, takovou pak vyzařuješ a takové energie se tebe budou držet.

Nejdřív se seznamuj, získej si čas na své jiné koníčky než jen pc hry, mluv o tom kdo jsi, poslouchej ty ostatní co jsou, ukaž jim svůj svět a otevři se. Pak se jednou najde žena, která bude sdílet tvůj koníček hraní her, ale vždy je třeba nejdřív nějak začít. Je třeba začít nejdřív od sebe.

 

Toto jsou mé návrhy jak si zlepšit vztah a přitom hrát své oblíbené pc hry, jestli je ti to málo, rozhodně neproflákni naši nabídku na WEBINÁŘ, odkaz máš zde.

Kdyby jsi měl nějaké otázky k tomuto tématu, neváhej napsat na tento e-mail a zeptat se co máš na srdci. david@akademieflirtu.cz

Přečti si zde článek:

Inspiruj se mým příběhem 1 část.

Inspiruj se mým příběhem 2 část.

Inspiruj se mým příběhem 3 část.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)