Chtěj zdravé sebevědomí

Chtěj zdravé sebevědomí

Zdravím všechny čtenáře! V minulém článku se psalo o milování sebe sama. Dnešní nedělní článek bude o zdravém sebevědomí. Pozor, píšu o zdravém sebevědomí, ne o přehnaném narcismu. Základem úspěchu všeho je právě zdravé sebevědomí, to je ten důležitý kmen. Kmen, o který se musí posilovat a pečovat o něj, jinak začne hnít a zamrzne na bodě zvaném vyhoření. Budu rád, když se ke mně přidáte a uvidíme se spolu na víkendové akci SEBEVĚDOMÍ 4-6.5.2018.

  1. Co je to zdravé sebevědomí
  2. Co Vám zdravé sebevědomí dá
  3. Jak toho dosáhnout
  4. Proč vám doporučuji navštívit náš kurz sebevědomí

 

  1. Co je to zdravé sebevědomí

Zdravým sebevědomím se myslí, že neřešíš, co si o tobě okolí myslí. Klidně se vysvlečeš z oblečení do spodního prádla a projdeš se po náměstí, nebo ti nedělá problém někomu pomoct, nebo říct kuřákovi na autobusové zastávce ať tady nekouří, že je vám to nepříjemný. Je toho daleko víc.

  1. Co Vám zdravé sebevědomí dá

Jak jsem už zmiňoval v horních řádcích, je to důležitý základ pro úspěch v mnoha směrech. Každý určitě známe situace, když jsme v neznámém prostředí, nebo ve skupině, která probírá témata, jemuž nerozumíme. Pak nastane takový ten pocit, že tu nemáme co dělat nebo si nemáme moc co říct. Já se třeba nevyznám v autech, vůbec nevím kolik je značek. Ale protože se stále ptám, vím, co jsou válce atd. To jsem předtím nevěděl.

Zdravé sebevědomí ti dovolí se zeptat na dané téma a dovědět se víc, nebudeš se cítit trapně, protože ti to bude jedno. Kdo se ptá, víc se dozví. Já to dělám pořád, doporučuji. 🙂

  1. Jak toho dosáhnu

Určitě doporučuji zaměřit se na svou image. Nebude od věci se podívat na své oblečení, vytvořit si svůj styl, ve kterém se budete cítit příjemně.

Pochválit se za dobře udělanou práci.

Naučit se řeč těla.

Vystoupit z komfortní zóny.

Více se dozvíte na těchto dvou videích-Jak zvýšit brutálně sebevědomí

                                                                   Sebevědomí k vysněné partnerce

3 tipy od ženy jak si zvýšit sebevědomí       

  1. Proč vám doporučuji navštívit náš kurz sebevědomí

Na kurzu se dozvíte úplně všechno o sebevědomí, zde vám poskytujeme cenné informace, ale daleko víc se toho dovíte právě na víkendové akci, které se taky účastním. Jestli máte rádi výzvu stejně jako já, jestli na sobě chcete zapracovat, jestli máte touhu se vzdělávat a poučit se z různých chyb. Přidejte se ke mně a přijeďte do Prahy na akci CHCI BÝT SILNÝM CHLAPEM.  

 

 

Tak toto je pro dnešek všechno. Doufám, že se ti článek Zdravé sebevědomí líbil. Kdybys chtěl podpořit své já, zajdi na víkendovou akci, která je už za dveřmi.

Děkuji mockrát za přečtení. Kdyby někdo měl nějaké otázky, napište mi sem do komentářů, nebude vůbec problém si o názorech promluvit. Kdybys nás chtěl podpořit, sdílej tento článek, navštiv naše stránky a sleduj akce s koučem Davidem Hůrkou, na kterých se podílím i já. Přeji pěkný den a ať se daří v sebezdokonalování.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)