5 pravidel pro úspěch při seznamování

Představuji pět principů, na které se doporučuji soustředit při oslovování žen obecně. Není vždycky lehké je dodržovat na 100%, ale jsou to vodítka, která vám přinesou úspěch při seznamování.

1. Koncentrace na cíl

Na začátku si jasně řekněte, že pokud jdete balit ženy do klubu nebo na ulici, vaším cílem je se seznámit se ženou. Nezapomínejte na to.

Pokud vás nějaká odmítne a řekne „go away“! A vy máte chuť říct „fuck you“. Ale místo toho se sami sebe zeptáte, co je pro vás důležitější? Vyřídit si to s ní nebo jít za jinými ženami? A tak odejdete, je vám jedno co si o vás myslí a jdete balit jiný ženy.

Nebo když se vás snaží zastavit nějaký chlap, váš „sok“ začne vás slovně napadat a urážet, aby vás od ženy odradil. Nezačínejte si s ním, nezajímá vás, nejste tady od toho, aby jste se s někým dohadovali nebo se dokonce prali.

Někdy naopak nebudete chtít oslovit holku jenom proto, že se bojíte, co by tomu řekli lidi kolem. Cizí lidi, kteří vás vůbec neznají? Jak by vám to mohlo vadit? Co je vaší prioritou? Odcházet domů sám nebo se sympatickou slečnu?

2. Neomlouvejte se za to, že oslovujete ženy

Co víc, buďte na to pyšný. Přijít k neznámé ženě a začít s ní mluvit vyžaduje odvahu. Projevil jste se jako chlap a to ženský přitahuje, tak proč by jste se za to omlouval. Neptejte se jestli se s ní můžete bavit. Nebo jestli má na vás čas.

Na začátku vám může říct, přeci se ale neznáme a já se nebavím s cizími lidmi, na to odpovězte: „Já jsem Ondřej a jak se jmenuješ ty?“. Ona: „Já jsem Markéta“ a ty na to: „No vidíš, už se známe“. Tím prolomíte ledy a ona se většinou zasměje a víc se ti otevře. Pak pokračuj dál v konverzaci.

IMG_8812

Ženy jsou ve skutečnosti rády, když je oslovíte (konečně má někdo odvahu se seznámit, si říkají). A když se hned na to začnete omlouvat, tak to úplně pohřbíte. Ženy prostě jenom někdy zkouší vaše kvality, jestli jste dostatečně silní. Může se to zdát tvrdé, ale je to fér. Pamatujte na toto heslo: Když chcete atraktivní ženu, tak buďte atraktivní muž.“

3. Nikdy ženě nenadávejte

A nebuďte na ní vulgární, pokud vás odmítne. Odmítnutí není myšleno ani tak na vás, jako spíše na aktuální situaci. Chcete-li se stát úspěšnými musíte si tím projít. Je to součástí úspěchu. Máte svobodnou volbu oslovit, koho chcete a ostatní zase mají svobodnou volbu rozhodnout se, jestli se s vámi budou bavit nebo ne.

Ženy umí být občas docela drsné a odpálí vás, až to zabolí. Můžou dokonce napadat vaši osobnost. Přesto si dejte zásadu, že ať vás to zasáhne jakkoliv, tak se nadechněte, usmějte se a jděte pryč nebo se to pokuste zvrátit. Ale nepřijímejte její negativní energie, nechte ji, ať se od vás odrazí. Tím chráníte sami sebe a lépe si uchováte dobrou náladu. Pokud jí to začnete vracet a nadávat jí, ukážete, že se neumíte ovládat. A co víc, rozhodí vás to a ke svému okolí, než vás to zase přejde, se budete chovat odměřeně a podrážděně. A nezapomeňte, co je vaším cílem z prvního bodu.

4. Vytrvalost

Nejúspěšnější bývají ti, co dostanou ránu, zvednou se a pokračují dál.

Představte si, že jste v klubu a necítíte se zrovna dvakrát dobře, oslovil jste někoho, ale dostali jste jen několik odmítnutí a nic konkrétního z toho nebylo. Máte chuť to pro dnešek zabalit, i když máte ještě čas a zkusit to jindy. Jenomže pokud si v této chvíli uvědomíte, že celá hra je někdy nahoru a někdy dolů, tak se vyplatí být trpělivý oslovovat dál. Buďte v klidu, protože víte, že je to otázka chvilky, kdy se to zase změní k lepšímu. Narazíte na vhodnou ženu, která vás v danou chvíli dokáže naplnit energií a jste zpátky ve hře. A klidně ještě dosáhnete svého cíle, jako se mi to povedlo tady a celou dnešní hru budete hodnotit pozitivně.

5. Zavěste do branky

Po celou dobu interakce máte tah na branku, ona reaguje dobře, líbí se vám, tak skórujte! Dejte gól. Řekněte ji o číslo, vezměte ji rovnou na drink nebo ji vezměte k sobě domů. Cokoliv ale hlavně to nějakým způsobem uzavřete. Ne že se s ní skvěle bavíte v tramvaji a pak ona řekne, hele já vystupuji, měj se a vy na to stihnete říct jenom „čau“.

To je stejné jako kdyby jste hrál fotbal, proběhl s míčem celé hřiště, obehrál všechny protihráče i brankáře a před prázdnou bránou by jste chtěl nahrávat spoluhráčům, ať dají gól za vás. 

Udělal jste veškerou práci, tvrdě jste na tom dřel, tak slízněte smetanu, zasloužíte si úspěch při seznamování!

IMG_6806

Ještě malá poznámka. Z bodu 2 a 3 vyplývají dva extrémní přístupy. Omlouvám se za to, co dělám na jedné straně a nadávám, když mi to nejde na straně druhé. První přístup mě vede k tomu, vzdát to příliš brzy, pokud hned holka nezačne projevovat nadšení, že se se mnou baví a druhý přístup mě vede k tomu, já jsem přece tady, tak se se mnou musíš bavit za každou cenu, já jsem nejlepší. Optimální přístup je někde uprostřed a je třeba ho vyladit, což přijde se zkušenostmi. A ty získáme tím, že budeme chodit ven mezi lidi.

Choďte ven mezi lidi, pracujte na sobě, vzdělávejte se a sdílejte článek!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)