Miluj svůj život, abys byl sám milován

 

Miluj svůj život, abys byl sám milován

Zdravím vás čtenáři! V dnešním článku se bude psát o tom, jak je důležité Milovat svůj život. Neustále se kolem řeší negativní věci. Ať už v televizi, na internetu či v novinách, vždy se najde dost špatných věcí, nějaké podvody a rvačky. Nemůžeme se potom divit, že se zapomnělo spojovat sexualitu s láskou. Ono se to možná nezdá, ale milovat svůj život má velký vliv na úspěšné seznámení a také na to, abyste měli úspěch u žen. Být velmi pozitivní však nestačí, je třeba na sobě stále pracovat a nelelkovat. Například si můžete zlepšit řeč těla, tím, že zajdete na skvělou víkendovou akci. 🙂

Pět rad: Miluj svůj život, abys byl sám milován

V pubertě si řežeme ruce, nepečujeme o své zdraví, posloucháme násilnou hudbu o zničeném životě a budoucnosti… Jak dosáhneme toho, abychom byli milováni a získali si úctu od svého okolí, když sami sebe rádi nemáme? Nechci vás napínat, ale je to docela dost důležité.

  1. Stanov si cíle

Bez stanovení si svých cílů to nepůjde a bez cesty k jejich dosažení už vůbec ne. Proto je třeba stanovit si cíle, o kterých víme, že je dokážeme splnit, protože se k tomu dokopeme. Například si můžete dát za cíl, že poletíte do Afriky, že vyhrajete první místo v turnaji nějakého sportu, že se stanete nejlepším fotografem v okolí nebo že založíte spolek pejskařů atd. Je velká spousta toho, co si můžete stanovit za cíle. Každý je originál, tak i ty něco najdeš. Sám jsem si dal za cíl, že přiberu na váze, tak jsem začal posilovat, abych si zvedl váhu a zesílil. Dělám to kvůli sobě, protože miluji svůj život a dokážu přijmout sám sebe takového, jaký jsem. Co můžu zlepšit, tak zlepšuji.

  1. Pracuj na svém já

Myslím tím, abys pracoval na své image i na vnitřním klidu svého já. Někteří to řeší meditací, jiní navštěvují kostel a jiní zase chodí do lesa či rybařit k vodě. To jsou místa, o kterých vím, že je možné na nich najít klid a čas na

přemýšlení, co se událo a co se může dít dál. Proto bychom měli neustále pracovat na svém já a na náplni svých dílů. K tomu ti i pomůže kurz řeč těla, který ti dodá znalosti a já ti jej mohu doporučit.

  1. Pečuj o své zdraví

 Tím myslím hygienu, cvičení a uvědomování si toho, co je pro tebe zdravé a co škodlivé. I když se to nezdá, ale nad míra alkoholu či kouření ti škodí. Může ti to zkrátit délku života a oslabit imunitu. A čím víc těmto škodlivinám dovolíme do nás pronikat, tím větší je šance, že dřív opustíme své příbuzné, rodiny, přátelé, kteří v nás, kdo ví, třeba uvidí svůj vzor. Proto je dobré zjistit si něco o zdravém jídle. Sám piji několik měsíců zásadně jen vodu a magnesium, výjimečně piji čaj. Žádný alkohol a cigaretu jsem nikdy neochutnal. Snaž se žít zdravě. Má to vliv na tvé zdraví.

  1. Učiň změnu a vyjdi z komfortní zóny

  Je dost věcí, jak to udělat. Někteří to dělají tak, že oslovují lidi na ulici, jiní si lehnou v nákupním centru na zem. Osobně dělám to, co mi doporučil sám David Hůrka: dávám si studenou sprchu. Začal jsem u patnácti vteřin a už po dvou měsících vydržím celou minutu. Je to takové jak se o tom mluví: probouzející. Komfortní zóna nemusí být jen o studené vodě, může to být třeba i to, že místo autem do práce půjdu pěšky nebo autobusem, kde potkáš mnoho lidí.

  1. Hledej ve svém okolí pozitivní věci.

Je to možná nemyslitelné a nelogické. Miluj svůj život, abys byl sám milován. Jak můžu vidět na něčem zlém něco pozitivního? Ano, jde to. Nikdy nebudu tvrdit, že všechno, co se dělo je skvělé. Není a je to smutné. Ale když si dáme příklad. Poznám muže, který mi podá ruku a seznámíme se. Vypadá moc skvěle, usmívá se a je velice laskavý, zve mě na čaj. Já to přijmu. Pak se spolu bavíme a po měsíci seznamování se mi svěří, že nechtěně zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Je to smutné, ale muž si uvědomil, že udělal nějakou chybu a snaží se ji napravit. Tímto ti chci říct, že bychom neměli žít na chybách svých či někoho jiného. Je lepší si pamatovat příjemné chvíle a ty škaredé shodit ze skály (pomáhá i řvaní z kopce, když nás něco z minulosti štve).

 

Tak toto je pro dnešek zatím všechno. Doufám, že se ti článek Miluj svůj život, abys byl sám milován líbil. Kdybys chtěl podpořit své já, zajdi na víkendovou akci, která je už za dveřmi. Ani se nenaděješ a je to tu a ty nebudeš mít čas se registrovat.

 

Děkuji mockrát za přečtení. Kdyby někdo měl nějaké otázky, napište mi sem do komentářů, nebude vůbec problém si o názorech promluvit. Kdybys nás chtěl hodně podpořit, sdílet tento článek, sleduj naše stránky a sleduj akce s koučem Davidem Hůrkou, na kterých se podílím i já. Přeji pěkný den a ať se daří v sebezdokonalování.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)