Jak přejít k líbání?

Víš o tom, že je klíčové políbit ženu v určitý moment, když svádíš ? Víš kdy a jak přejít k líbání? Onen polibek bude zcela „spontánní“ zakončením částí sváděcího procesu. Bez toho abychom dívku líbali nám hrozí, že spadneme do role kamaráda a pak je těžší se z této role dostat.

Každý zná ten pocit, kdy první polibek byl naprosto přirozený, bylo to na táboře, na základce nebo na středí, lyžáku?. Vzpomínám si na první polibek i ty by sis měl vzpomenout na svůj první polibek, pokud ses už líbal možná v dětství, později opravdu nevím. Přiblížím první polibek a jak jsem přešel k líbání. Dívám se na ženu, žena se dívá na mě. Letmé dotyky probíhaly navzájem ode mne a od ní. Pohledy se setkávaly s větší a větší intenzitou. Rty se začnou pomalu přibližovat k sobě a oční víčka pomalu klesají dolů, schyluje se k polibku. S mírným náklonem hlavy se polibky vyměňují.

Zažil jsem i situaci, která nebyla vhodná na líbání. Buď prostředí působilo nevhodně, lidé okolo nebo hrálo velkou rolí nervozita z jedné nebo druhé strany. Jak tedy navodit vhodné prostředí a přejít k líbání? K líbání dochází tehdy, když je náš zájem o druhého člověka dostatečně vysoký a signály, které jsme obdrželi dostatečně silné než obavy ze zklamání a neúspěchu.přejít k líbání

Pro nezkušené chlapi je nejhorší strach z líbání tak vysoký až jej zabrání i sebe ošklivější ženu políbit. Můžou od dotyčné ženy dostávat každých deset sekund signály aby jí políbili ale neudělají krok k polibku. V některých případech tomu pomůže kapka alkoholu pro odbourání strachu člověk se více odváže.

Metody k líbání:

  • Alkohol

Alkohol odbourává strach a člověk se tolik neváže. Dokáže zbavit oponu své vlastní cenzury. Řešit tyto situace pokaždé alkoholem není dobré, protože je potřeba se zbavit se strachu i bez něj. Jsou dívky, které jsou v klubech a moc se jim utrácet nechce jen chlapa využijí a pak z toho nic není. Pokud o ženu máte zájem, která o vás nejeví zájem pak vše zrací význam.

  • Signály

Sledování signálu zájmu je pravdu nejlepší a nejrozšířenější metoda mezi svůdníky. Je třeba znát a vědět které jsou signály zájmů a počítat je. Jakmile nasbíráte dostatek signálů a nejenom je přehlížet ale hlavně je umět dobře rozpoznat pak je možné přejít k líbání. Pokud vám žena odmítne polibek přijmout vždy je dobré se vrátit o pár kroků nazpět a potom vše vyzkoušet znovu. Tímto vás ženy mohou testovat tvoji vytrvalost nebo jsi zatím nevytvořil dostatečný zájem. Jaké signály žena vysílá si můžeš přečíst zde.

  • Doteky

Začít se ženy dotýkat je dobré co nejdříve a bez žádných okolků a váhání, pokud se takto budeš chovat tak to vyjadřuje váhavost. Doteky lze požívat od začátku, ale záleží kde se budeš pohybovat. V klubu se můžeš začít dotýkat hned při seznámení. Postupně vše stupňovat.

Při balení na ulici okamžité doteky nejsou moc dobré, protože to může vyjádřit že se chováš jako uchyl. Při daygame podání ruky, pusa na tvář a postupné doteky s rozumem oproti klubu. Doteky stupňujte od ramena, záda, objetí a postupujte až jí dáte ruku na nohu nebo jemné masírování zátylek.

  • Slova

Slova v kombinací s doteky je nejlepší možnost přejít k líbání. Ženu pochvalte pokud si to zaslouží, ale nepřechvalte, přespříliš lichotek není dobrých. Postupně směřujte témata na líbání její první polibek, … Ženu si dobírejte ohledně pusy a pokud je drzá. Nebo se vsaďte o úkoly za polibky. Je spousta toho co se dá vymyslet.přejít k líbání

Nenech se odbýt. Pokud žena uhne, tak si jí přitáhněte a líbejte ji. Ale pozor na to aby to už nebylo dost agresivní, tady už je dost tenká hranice. Ber na vědomí, že ženy svádějí nás chlapy nepřímo. Vždy tam bude testování, provokování a uhýbání. Je potřeba vytrvat a nenechat se odehnat. Tímto testováním si od sebe odeženou nekvalitní beta samce.

Líbil se ti článek dej mu LIKE nebo sdílej pro své kamarády.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)