Co jsem zažil na bootcampu Králem ženských srdcí

Co jsem zažil na bootcampu Králem ženských srdcí

Zdravím vás! V dnešním článku vás seznámím s tím, co jsem zažil na akci Králem ženských srdcí. Měl jsem tu čest stát po boku profesionálních koučů, kteří mají velké zkušenosti v tom, co dělají. A kdo jiný by to byl než Radek Karban, kouč sebevědomí a NLP, a David Hůrka, kouč vztahů, který také radí, jak na ženy. Popíšu vám ve zkratce, jak víkend proběhl. Také vám popíšu pocity některých účastníků a jejich názory na víkend. Řadu z nich můžete potkat na BODY LANGUAGE MASTERY a můžete se jich zeptat osobně na jejich názor. Nebudu to protahovat, jdeme na to.

Den první – 1. 3. 2018

Přijel jsem vlakem do Prahy a musel jsem najít hotel, kde na mě už čekal tým, v němž jsem nováčkem. V hotelu jsem poznal tři skvělé kouče a už od prvního okamžiku jsem věděl, že si budeme mít co říct. Chystali jsme sál pro muže, kteří měli přijet následující den, aby zapracovali na sobě nejen v tom, jak se seznámit se ženami, ale taky na svém myšlení a na přijetí sebe sama. Sál jsme chystali do večera, pak jsme se ubytovali v hotelu a šli si odpočinout, abychom byli fit na den D.

Den D pátek 2. 3. 2018

 V odpoledních hodinách dorazily desítky mužů, kteří se přijeli vzdělávat. Během registrace jsme se seznámili a posílali jsme je na pokoje, aby se ubytovali.

Po registraci začalo přednášení. Spousta pokročilých informací, které byste horko těžko hledali někde na internetu jim právě prozrazovali profesionální koučové David Hůrka a Radek Karbaň. Každý klient si poctivě dělal zápisky a měl i možnost dávat koučům různé otázky.

 

Po večeři dorazilo zpestření. Z teorie bylo potřeba přejít k praxi. A jaká je lepší praxe, než když muži, kteří právě absolvovali přednášky, dostanou možnost vyzkoušet si různé situace v seznamování na aktivních a atraktivních asistentkách. Každá asistentka i koučové během nácviků dávali našim klientům zpětnou vazbu k jejich výkonům, které zkoušeli na asistentkách.

Po nácvicích se šlo do terénu. Navštívili jsme velký klub, ve kterém by bylo hříchem neseznamovat se. Tímto chci

 

poděkovat Davidu Hůrkovi, který klub vybral – díky němu jsem mohl ukázat klientům, co za zázraky se tam dá dělat.

 

V klubu se nám účastníci rozutekli. Měli jsme co dělat abychom je našli a každému z nich dali pokyn k seznámení. Dali jsme jim několik návrhů a typů jak se seznámit a co udělat. Bylo vidět, že velká většina účastníků víkendu „král ženských srdcí“ se s klubem teprve seznamovala a jen pokukovala kolem.

Sobota 3. 3. 2018

Ráno byla snídaně, každý si dal, co chtěl. Pak začal další blok přednášek. Hned ráno měli muži přednášku od koučky „indikátorů zájmů“. Pokračovalo se přednáškou Radka a poté přednáškou Davida Hůrky. Po obědě byla ještě jedna přednáška. Krátce po jejím skončení byl vydán rozkaz obléct se pěkně a teple. Vyrazili jsme ven do obchodních domů a na ulici. Každý kouč měl u sebe pět účastníků a předvedl jim, jak oslovit skupinu, jak komunikovat, seznámit se a jak získat telefonní číslo.

Byla to část, ve které se několika mužům povedlo telefonní číslo získat.

 

V  předvečerních hodinách jsme se vrátili zpět do hotelu, kde se trénovalo opět na asistentkách. Následovala večeře a další trénink s asistentkami. Kolem desáté večer jsme znovu vyrazili do klubu, kde už to bylo rozjeté v plném proudu.

 

Řada našich mužů se fotilo se ženami, oslovovali lidi kolem sebe, seznamovali se a v neposlední řadě také získávali kontakty. Mně osobně, jako začínajícího kouče, to hřálo u srdce – vidět ty rozzářené tváře mužů, kteří pochopili klíč k seznamování.

Neděle 4. 3. 2018

Nedělní den byl plný přednášek. Došlo i na nějaké to zpestření, o kterých vědí pouze účastníci víkendové akce, koučové a náš skvělý kameraman.

Po šesté hodině nastalo loučení a propuštění účastníků z této jedinečné víkendové akce.

Pocity z víkendové akce. 

Řada mužů si vychvalovalo možnost vyzkoušet si techniky seznamování a oslovování nejprve na asistentkách, pak také oslovování lidí venku na ulici i v klubu. Každý ocenil znalosti Davida Hůrky a Radka Karbana.

Ostatně, podívejte se na názory účastníků…

„Supr! Radek kámoš, o kterém jsem mluvil tak úplně zíral, co a jak jsme probírali: nácviky, teorie a hlavně streety a lucerna. Říkal, že tento rok to bohužel nevychází, ale příští rok jdeme na kurzy spolu.“

 

„Mně to pomohlo, hlavně teorii si šprtám do hlavy, ta mi ve vztahu dost pomohla a těším se, až mě víc naučíte – hlavně na Radkovy kurzy sebevědomí, na ty chceme jít. Zkusíme je příští rok všechny zvládnout, protože tenhle mi pomohl moc. A to jsem se nedostal ani na okraj ledovce.“

Takových pozitivních zpráv je daleko víc. A to jsou reálné zprávy od účastníků víkendové akce Král ženských srdcí. Chtěli jste dorazit na bootcamp „Králem ženských srdcí“, ale nestihli jste to? Nezoufejte, právě máme v nabídce nadupaný kurzMistr v řeči svého těla!“

První plus✅, když znáte řeč těla. Lepší práce, vědět jak vystupovat před šéfem=více peněz😯

Doporučuji zúčastnit se této nabité celodenní akce ohledně řeči těla 😉 více zde:➡➡➡ http://www.zakonyatraktivity.cz/body-language-mastery/

 

Toto je konec článku Co jsem zažil na bootcampu Králem ženských srdcí. Doufám, že se vám líbil. Nezapomeňte mi dát like popřípadě komentář, v nejlepším případě sdílet. Je dost pravděpodobné, že pomůžete právě někomu, kdo o nás ještě neví a hledá něco takového. Pomůžeš tak nám i druhým.

Děkuji Vám velice za přečtení tohoto článku.

S pozdravem autor článku Michael Bajaník

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)