Milý nebo dominantní?

Proč mají „zlí (dominantní)“ kluci větší úspěch než „hodní kluci“

Asi těžko bych popisoval konkrétní důvod proč, protože všechno se nějak vyvíjí a nikdo na tomto světě není stejný. O to hůř bych popisoval konkrétně váš případ. Každopádně existuje množství zkušeností, z kterých si můžete vzít příklad. Žijeme ve společnosti, která funguje velmi mechanicky. Čím dál častěji přestáváme přemýšlet a jednáme na základě společenského vědomí. A společenské vědomí nám od puberty zasévá do hlavy, že ženy potřebují pro život muže, kteří na ně jsou hodní. Mnoho z nás si z toho bere příklad a chovají se k ženám na základě očekávaného společenského vědomí. A společenské vědomí je velmi výhodné. Bohužel ne pro muže. Je výhodné pro ženy. Protože hodní muži jsou zvyklí získávat pozornost ženy penězi. Ze všeho se stává obchod. Muž ji pozve na večeři, kterou hodlá zaplatit, pozve ji do baru, kde hodlá zaplatit útratu, pozve ji do kina, které zaplatí. Koupí jí oblečení a cokoliv si přeje. A má jeden jediný cíl. Dostat od ženy na oplátku sex. Bohužel, milí pánové, tohle je prostituce.Ale tito muži mnohdy nemají u ženy úspěch. Protože, která žena by se chtěla cítit jako prostitutka? Kdo by chtěl žít s tím, že má vůči někomu neustále závazky? Některé ženy si dají říct, ale bude to jen z povrchních důvodů a mužovo charisma či intelekt nebude hrát žádnou roli. Ale velká většina žen takové chování zažila mockrát. A také spoustu takových mužů mockrát odmítla. City nevykompenzujete penězi. A mužnost už vůbec NE!

Mnoho mužům chybí duševní svoboda

Žijeme od mala v nejistém světě. Učíme se od brzkých let života na všechno ptát a čekat na svolení. Nejednáme svobodně a instinktivně. Naučili jsme se dělat to, co se od nás očekává, a ne to co uvnitř dělat chceme. Je to jako,kdybychom se báli odpovědnosti.Jinými slovy, hodní kluci postrádají „koule“ a pak smutně pozorují potetované neoholené gangstery, kterým krásné ženy visí na krku. Tato problematika je velice citlivá. Rozhodně není cílem to, abyste se stali zlými muži, za účelem sexu. Pro koho by se rozhodla žena? Vybrala by si muže, který jde za svými sny ať už je cesta trnitá nebo nezdolatelná, nebo by si vybrala muže, který se řídí podle toho, aby byl respektován a uznáván druhými? Nechám vás chvíli přemýšlet. Žijeme v nebezpečném světě. Stačí si ráno otevřít noviny. Dočtete se o tom, kdo koho znásilnil, kdo koho zabil, kdo koho okradl. Krom násilí, počasí a bulváru tam téměř nic jiného nenajdete. Co z toho plyne? Co musí muž dělat, aby s ním mohla žena žít? Jednu důležitou věc. Musí umět ženu chránit a ochraňovat! Ona musí mít pocit, že s ním se cítí naprosto v bezpečí. Muži, kteří si vykupují sex penězi, muži kteří se ženě omlouvají za to, že jim přijde atraktivní, muži, kteří se ptají, jestli něco neudělali špatně – jak moc mohou krásnou ženu chránit? Moc asi ne. Protože vysílají jednu jedinou věc – nejistotu. Na druhou stranu, ti muži jsou v tom nevinně. Stali se obětí jejich výchovy a nedostatku sociálních dovedností. A otrokem dnešní doby. Ale i s tím se dá pracovat. Netřeba propadat zoufalství. I já jsem na tom byl stejně.

Proč se „zlým“ klukům říká „zlí“?

Oni ve skutečnosti nejsou zlí, nebijí holky, nenutí je k pohlavnímu styku ani neznásilňují. Jedna jediná věc, ve které se liší, je to, že tito muži se odpoutali od společenských konvencí. Nedělají, co se od nich očekává. Dělají pouze to, co očekávají sami od sebe. Žijí naprosto nezávisle na společnosti a svobodně. Neřídí se podle pravidel druhých, ale podle vlastních pravidel. Oni mají vlastní realitu.

Není žádným pravidlem, že se člověk musí stát grázlem ( ďáblem ), aby byl pro dívky přitažlivější.

Jde spíše o to, vytvořit si vlastní svět, vlastní realitu, vlastní vidění světa. Být tím chlapem, který ve vás dřímá. Zkrátka buďte tím ďáblem.;-) Dejte ženám najevo, že se nenecháte zastrašit. Ucítí vaši neochvějnou sílu, která ji přesvědčí o tom, že jste schopni ji chránit. Nemusíte jim podlézat, lhát jim svými komplimenty a vykupovat si jejich pozornost penězi. Chcete, aby vás dívky respektovaly. Ale musíte začít u sebe. Jak moc byste respektovali muže, který dívkám lže svými levnými komplimenty? Jak moc si sebe vážíte a žijete podle svých vlastních pravidel? Můžete se svobodně rozhodnout, co budete tolerovat. Platili byste útratu i za svého kamaráda nebo ne? Pokud ano, kolik byste za něho utratili? Jak často byste zvali svého kamaráda? Jinými slovy, pokud za někoho chcete zaplatit, protože chcete jen tak, pak je to OK. Jestli někoho zvete pro vedlejší účely, pak to můžete rovnou zapíchnout. Nikdo nechce cítit závazek.

Ptáte se dívek na to, co vám dovolí? Děláte chybu číslo jedna. Neptejte se, dělejte. Čiňte!!!  Je lepší udělat něco, a kdyby se to nepovedlo, dostat odmítnutí, než se ptát a cítit ve vzduchu ten pocit trapnosti. To, že se jí ptáte, jestli něco smíte, znamená, že máte ohromný strach, že vám to nevyjde. Ona si to přebere jako slabost. Nemáte koule, a skončíte jako její kamarád  tzv. anděl 😉

Například:
Vidíte krásnou atraktivní sexy kočku na diskotéce, jak se jí už snažilo sbalit či oslovit několik mužů. Vidíte, jak každý k ní přijde, něco ji řekne a ona ho odpálkuje. Udělá to pět mužů před Vámi, ale bez úspěchu. Sakra proč? Že by byli málo atraktivní? Málo hezcí? Ne, byli málo chlapy!! Pak se rozhodnete, že s lehkou sebevědomou chůzí dojdete k té samé ženě. Ona už Vás z dálky vidí a Vy s ní navazujete oční kontakt a jdete pomalu klidnou sebevědomou chůzí k ní. Dojdete k ní a řeknete: „Jdeme tančit.“ Vteřinu, dvě ji koukáte do očí, otáčíte se a chytáte ji za její ruku a vedete si ji na parket. Co myslíte, že se stane? Ano ona jde s Vámi. Proč? Protože, jste jí nepoložili otázku: „Šla by si tančit?“

Neptali jste se, ale oznámili.
To je ten celý rozdíl mezi Vámi a těmi pěti muži, které odmítla. Vy jste tomu věřil a zachoval se jako chlap. Cítíte tu dominanci? Dominance je to co ženy přitahuje. Ne milý, hodný muž.

A Jak to dělají ti „zlí“ kluci?

 

devil boy

Jednoduše řečeno se s tím tolik nepárají. Dělají věci, které chtějí dělat. Žena má možnost se k nim svobodně připojit, ale nikdy nemá pocit, že by byla k něčemu tlačena nebo, že by si někdo kupoval její pozornost. Ženě je jasné, že tito muži jsou šťastní s ní i bez ní. Pouze jí dávají možnost jejich život obohatit.Vezměte si takového motorkáře. Má svůj životní styl a uznává své hodnoty , svá pravidla. Pro ženy tento borec je velice atraktivní. Proč? Protože opakuji, uznává svůj životní styl a věří mu. A žena ho může následovat. On ji nebude přemlouvat, jestli ona chce být součástí jeho života. Buď žena bude mít zájem, nebo ne. On se proto trápit nebude. Zná svou cenu a své hodnoty. Najde jinou ženu, která bude mít společné cíle, stejný životný styl. Už vám to dochází pánové? To samé zpěváci, rockeři, metalisti. Mají svůj životní styl a mají své hodnoty. Mezi takovými nehledejte chlapy, co nejsou chlapy . Většina jsou to tvrdí hoši, co se chovají jako chlapy. Jsou zkrátka dominantními muži. Možná pár výjimek se najde, ale to máte všude a se vším. A jak si myslíte, že na tom budou hoši, co dělají bojové sporty? Nebo borci, co žijí pro adrenalinové sporty? Ano tušíte správně. Také budou mít své hodnoty a životní styl a budou to pořádní  dominantní chlapi. Z těch pořádná dávka testosteronu a dominance přímo čiší. Proč? Protože se umí poprat se strachem a nebojí se bolesti a dřiny. Většinou se takoví kluci stávají pořádnými muži. Umí říkat ženám NE!! Neudělají pro ni vše, co ji na očích uvidí. A většinou to mají v hlavě tak srovnané, že chtějí jako ostatní pořádní muži mít ženu vedle sebe jako bonus do života, která jim bude zpříjemňovat život. Nebudou na ni závislí a žít jenom pro ni. Ne!! Rádi ji do svého života vezmou, ale nebudou se řídit nikdy podle ní. Buď se žena jeho stylu života přizpůsobí, nebo má smůlu. On se pro ni měnit nebude. Tečka! Tím také neříkám, že pořádný muž neumí dělat ústupky, samozřejmě že umí, když uzná, že je to vhodné nebo mu to nedělá problém a neohrozí to jeho styl života, koníčky, závazky, jeho pravidla.Tímto článkem Vám chci otevřít oči. Že ne vždy hodný, milý, poctivý kluk, bude atraktivní u žen. Bohužel nebude. Ženy pořád říkají: „Chci toho prince na bílém koni, co mě bude hýčkat, naslouchat, kupovat mi květiny a říkat mi jak mi to sluší.“

Ehm Ehm Ehm dovolte mi, abych se zasmál. To je představa toho jejich anděla. Také to vidíte jak tam chybí pořádná dávka dominance a rozhodnosti? 😉 Nyní si představte, že jste žena. Nebo jinak představte si, že máte slečnu, ženu, dívku, která Vám skoro denně říká, jak Vám to sluší, jak jste úžasní, krásní, bude Vám často kupovat dary. Sem tam protein do fitcentra, sem tam nové triko pro Vaši sportovní postavu, sem tam Vám zaplatí večeři. Bude pro Vás tato žena neustále atraktivní, přitažlivá? Ne! Bude to pro Vás neustále sexy?! Ne nebude, že? A proč ne? Protože si začnete ženou být jistí, přestane Vás bavit. Nebude tam napětí. Budete ji znát jak své boty a poleze Vám za chvíli na nervy , ač se Vám to ze začátku bude i líbit. Ale po čase? Jak myslíte, že to cítí žena? Žena vnímá všechny tyto věci daleko více a impulsivněji než muž. Je tedy milý, hodný, pozorný princ na bílém koni pro ni sexy? Myslím si, že není pánové. Jako kamarád super, ok. Ale Vy přece nechcete být kamarádi. Nebo snad ano?

Sám jsem takový býval a věřte mi, štvalo mě to. Vždy jsem to sváděl na svou vizáž. Ne, holky jdou po vzhledu. Ano jdou. Nebudu Vám lhát. Ale teď Vám řeknu ještě jednu věc. My muži jdeme po vzhledu daleko více než ženy a to je holý fakt!! Jsme daleko vybíravější než ženy. Ženy odpustí nějaký ten nedostatek, ale chtějí pořádného chlapa! Se kterým se vždy budou cítit v bezpečí. Co má svá pravidla, umí se rozhodovat. Nenechá rozhodovat jen ženu.

Uvedu Vám opět příklad:
Žena vám řekne: „Co budeme zítra dělat? “ 
Vy řeknete: „A co bys chtěla dělat?“
Nebo ještě hůře: „Já nevím, nechám to na tobě.“

Pořádný chlap čili v našem případě ďábel řekne:
„Co bys chtěla dělat? Mohli bychom zítra na raft nebo jít na brusle.
“Nebo řekne: „Zítra půjdeme tam a tam, budeš mile překvapena.“

Vidíte ty rozdíly? Je to o té dominanci o rozhodování.

Další věc, kterou nemohu pochopit. Spousty mužů si hrají na to, jak jsou zlí a arogantní. Mají to ale hrané, proč panebože?! Tak na sobě začnu makat ať sem sebevědomý. Plno mužů něco ženě řekne, přestřelí a muži neustojí reakci ženy a v zápětí se ji začnou omlouvat. Ne!? ZLÝ muž se neomlouvá! Ještě jinak – sebevědomý muž, co má svůj život, svá pravidla, se neomlouvá za to, co řekl. Její reakci přejde nebo řekne: „Je to můj názor.“ nebo: „Stojím si zatím, co jsem řekl.“ Už rozumíte? Možná si pokládáte otázku, jak se stát tím zlým mužem a nebýt tím hodným? Všechno se dá naučit. Čím větší sebevědomí budete mít, tím spíše budete zlým. Nechci Vás navádět k tomu, že byste měli být těmi zlými. Spíše buďte chlapy!! Ano chlapy. Mějte svá pravidla, svůj život, svoje hodnoty a ty si pomalu budujte. Milujte ženy, respektujte je, ale mějte svá pravidla a názory a umějte říkat NE! Toto vše získáte, když se o sebe začnete starat. Pečovat o své tělo. Sportovat, jinak se začnete oblékat. Začnete dělat něco, co Vás bude nutit zbavovat se strachu. Oslovovat ženy, spousty žen i přes to, že to ze začátku pro Vás bude velice těžké, ale zvyk je železná košile. Věřte mi 😉 Mějte jiný život než všichni ostatní. Vybočte z toho stáda ovcí a následujte své sny, své cíle. Ale buďte realisté! Dávejte si cíle malé, kterých můžete snadno dosáhnout a uvidíte, jak se postupně začne měnit i Vaše myšlení, chování, způsob života a i mužnost.Stanete se pro ženy přitažlivým mužem. Postupem času vyladíte i svou zlost – zlé chování na sebevědomého muže a začnete se obklopovat ženami. Budete mít své názory a budete umět říkat NE! Držím Vám všem palce.

Takže má otázka na vás milí pánové zní: „Anděl nebo Ďábel“ ?

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)