Image je základ

Není to tak dávno, kdy jsem nechápavě kroutil hlavou, že se chlapi neumí oblékat. To bych si ještě řekl ok, ale když mi spousty mužů tvrdí, že jim je to jedno a, že to nemá vliv při svádění na ženy, tak jsem myslel, že špatně slyším a že budu muset navštívit ušního lékaře. Chvála bohu s ušima nic nemám a opravdu jsem bohužel slyšel velice dobře. Mnoho mužům je to zkrátka jedno!!! Smutné, ale pravdivé. Takže milí pánové, podíváme se bod po bodu na to nejdůležitější, abyste na slečny zapůsobili.

10 Tipů neodolatelného muže

Zářivý úsměv

Pánové, i toto je velice důležité – starejte se o své zuby. Krásné zuby s bílou barvou jsou zkrátka in, je to přitažlivé a značí to něco o své hygieně a zdraví. Věřím, že spousty z Vás si řeknou, dělám proto vše. Ne, neděláte. Ani já jsem nedělával a čistil si zuby 2x denně a myslel, jak dělám to nejlepší. Až postupem času jsem prozřel a začal se pořádně starat o své zuby. A zde jsou mé poznatky. Choďte aspoň 2x za rok k zubaři na preventivní kontrolu a 2x za rok k dentálnímu hygienikovy, který Vám odstraní zubní kámen a vybělí zuby. Jestliže nemáte z nějakého důvodu dvakrát za rok na vybělení zubů, tak si čistěte zuby co nejčastěji měkkým kartáčkem a to aspoň 4x denně. Vyhýbejte se kávě, černému čaji a kečupu a uvidíte po měsíci tu změnu. Nedílnou součásti Vašeho posledního čištění večer by měli být mezizubní kartáčky, díky kterým omezíte zánět dásní a zápach z úst. V okamžicích, co nebudete mít možnost si zuby vyčistit, používejte jablko či žvýkačku bez cukru.

Čisté oblečení

Čisté oblečení je základem dobré image. Dokážete si představit, jak jste krásně upravení, jako nějaký týpek z módního časopisu a máte špinavé boty či triko? Já určitě ne. Vždy tedy nezapomínejte na čisté oblečení. Zaručuji Vám, že ženy zaručeně odradíte, když nebudete mít čisté stylové oblečení. Ruku v ruce se s tím nese i vyžehlené oblečení. Nemějte, prosím, nikdy Vaše oblíbené kousky, jako kdyby Vám je kráva přežvýkala. Takto když si to čtete, ťukáte si na čelo a říkáte si „ vždyť je to vše jasné“. Ne, opravdu někomu není. Plno mužů na to stále a opakovaně zapomíná. Poučte se!

Ruce a nehty

Další důležitý bod. Ne nadarmo se říká čistota půl zdraví. Mějte vždy čisté ruce  a nehty. Jak to asi bude vypadat, když budete mít krásné čisté oblečení a ruce černé jak uhlí? Hrozně, ano. Umývejte si ruce, mažte je krémem aspoň jedenkrát denně a stříhejte si nehty aspoň jedenkrát za 14 dnů. Slečny hodně koukají na ruce, je to stejné jako s botami. K čemu by Vám byla dokonalá image, když byste měli ruce jako kominík.

Vlasy

Tak pánové, věčné téma. Vlasy nám zvýrazňují naší image neodolatelného muže. Za každou cenu udržet vlasy. Ne! To opravdu ne,  žádné kouty, žádné cdéčko, žádné přehazovačky. Ušetřete mě toho. I já si musel projít tím, že to shodím a najdu v tom zalíbení. Jestliže nechcete chodit úplně dohola, když máte nějaký tento problém, tak prostě se nechte ostříhat na krátko, tím opravdu nic nezkazíte, ba naopak. Budete vypadat upraveně. Holou hlavu můžete namazat samoopalovacím krémem, Vypadá to velice dobře. Věřte mi, vím moc dobře sám, o čem mluvím. A v případě, že jste měli větší štěstí a vlasy máte, doporučuji vyzkoušet spousty střihů, Nechte si udělat nějaký stylový účes. Na vytváření účesu používejte vlasové gumy či vosky. Nelepí tolik vlasy jako klasické gely.

Chlupy na intimních partiích

Pryč, pryč, pryč s nimi. Za prvé se budete cítit lépe, za druhé Váš generál bude vypadat opticky větší 😉 A věřte, že na velikosti také záleží.

Vousy

Určitě si nenechávejte knírek. Nechcete vypadat jako sňatkový podvodník, že? Maximálně si nechte bradku anebo dvoudenní strniště. Jinak to oholte do hladka. Každému nesluší ani dvoudenní strniště. Tak se nebojte oholit. Ubere Vám to na věku.

Voňavky a deodoranty

Jednoduché pravidlo. Deodoranty používejte při pocení, nejlépe pod paží a voňavky pro tělo. Deodorant převážně na sport či klasickou procházku. Do města vůně. Rozdělujeme dále vůně na denní a noční. Denní vůně mají sladší vůni a noční je více do koření a citrusů, zkrátka s nádechem erotiky.

Postava

Mám pro Vás velice dobrou zprávu, i na tomto se dá velice dobře pracovat. Jste hubení. No a? Začněte se správně stravovat, nastudujte literaturu o cvičení a stravě a přiberte čistou svalovou hmotu, aby se za Vámi každá kočka mlsně ohlížela. Ženy tvrdí, jak jim na postavě nezáleží, nebo jak se jim nelíbí svaly, opak je ale pravdou. Jste při těle? Opět upravte jídelníček, začněte dělat aerobní cvičení a navštěvovat fitness centra a jděte postupně s kily dolu a uvidíte tu proměnu za pár měsíců. Nechtějte vše hned, taky jsem takový býval.

Vydržte a krásná postava Vám bude odměnou vaší dokonalé image.

Doplňky

style

Většinou nenápadné malé, avšak velmi magické doplňky, které kolikrát hrají také významnou roli ve svádění. Dají se na to vytvářet témata a dívky si jich rády samy všimnout. Mezi doplňky bych zařadil: prstýnky, kožené náramky, kožené přívěšky, piercingy, ale klidně i tetování. Dále to můžou být i decentní řetízky, či zajímavé spony na pásek a mnoho dalšího.Nezapomínejte na to, že nikdy nesmíte být jak vánoční stromeček. To budete vypadat spíše divně, než zajímavě. Takže vše s rozumem. Někdy méně je více. Nedílnou součástí Vaší image můžou být stylové hodinky. Existuje v dnešní době velký výběr . Jen se prosím Vás vyhněte extra sportovním hodinkám. Raději stylové než sportovní. Tyto hodinky si nechte do bazénu, na tůry, či do přírody, Díky.

Košile a stylové džíny případně kalhoty

Pánové, pro spousty z Vás by to mohlo být alfou omegou. Takže si to shrneme. Jestliže jste hubení nebo trochu při těle, noste košile! Vypadají elegantně a Vaše nedostatky zamaskují. Nebojte se ohrnovat rukávy k předloktí, jako ukazuji ve video tréninku na www.mistrovstvisvadeni.cz ve videu o image. Co se týče jeans jsou fajnové, jsou v pohodě a mají svůj styl. Vždy se snažte mít džíny, které vám budou zdobit Vaše pozadí. Nemějte rozkrok někde až u kolen. V případě, že nejste zastánce džín, zkuste kalhoty. Látkové, plátěné. V teplém počasí ideální.

Image  je Vaše vizitka do světa

Napsal jsem vám stručný a přehledný návod, na čem pracovat, jak se o sebe starat. Pamatujte si, že Váš celkový vzhled se odráží ve společnosti. Je to na Vás jak se budete v životě prezentovat. Důležité je vypadat dobře a cítit se v tom dobře!

  • Pamatujte: image je Vaší vizitkou v životě 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)