Vystupování v klubu

V pátek 14.8 jsem chodil po klubech, zahrádkách a barech, kde jsme sledoval, jak se chovají muži a ženy. Díval jsem se na vystupování v klubu a jak se kdo chová. Tentokrát jsem pozoroval ostatní a hlavně chlapy, kteří měli charisma. Naštěstí jsem měl s sebou kamaráda, který pracoval v armádě a měl vyvinutý šestý smysl a hlavně byl více vnímavý k okolí. Armáda udělá z hochů chlapy, zároveň umí probudit vnímavost a postřehy, aby člověk dokázal analyzovat prostředí a nebezpečné situace. Tyto věci se dají využít i v soukromém prostředí, situacích a hlavně při svádění. Kamarád měl vnímavost a šestý smysl dobře zmáknutý, jenomže znal pouze staré způsoby balení žen. Co se má dělat při svádění žen? Na tomto webu se píše, že chlap by měl být originální a bavit se s holkami jiným než zaběhnutým stylem.

U protějšího stolu seděl jeden „borec“ na první pohled nevypadal jako model. Vzhledově působil normálně jako každý druhý. Na druhou stránku měl vypracované tělo, držení těla bylo díky těm svalům přímé a sebejisté. Působil na první pohled jako vyhazovač v barech, nechtěli byste se s ním dostat do křížku. Při tom, jak tam seděl, zabíral opravdu dost prostoru, působil „tady tato oblast je má a nechtěj se sem dostat“. Neměl na sobě oblečené nic poutajícího a nic, co říká „já jsem vandrák“. Na sobě měl přiléhající tričko, které zdůrazňovalo jeho svalnatou postavu, běžné jeansy a sportovní obuv. Naproti něj seděla jedna průměrná slečna, vzhledově jako každá druhá a její móda nebyla závratná, běžná sportovní mikina na zip bez kapuce a kraťasy tmavé modré barvy.

 

Vystupování v klubu

Normálně se společně bavili, kamarád povídá, že borec o slečnu má zájem a ona na druhou stranu ne. Byla vidět mužská náklonnost a ženská lhostejnost. Jak jsem mohl pozorovat v klubu servírku a chování k němu, bylo to dost zajímavé. Servírku dost přitahoval, bylo to vidět na jejím chování k němu. Stačilo, když dopil. Hned u něj byla. Šla kolem něj, z jedné strany, tak aby se ho mohla nenápadně dotknout na ramenou a pohladit ho. Bylo vidět, jak s ním koketovala a nakláněla se k němu. Moc přes hluk nešlo slyšet, jen pár útržků a to bylo vše. Raději těch pár slov zde nebudu udávat, jinak by se vše ztratilo v kontextu.

Člověk si tak sedí a vidí jak přijdou dvě fakt super pěkné baby. Oblečené ve stejných barvách, jedině se lišily od sebe ve střihu šatů, délce, kabelce a doplňcích. Sedly si k volnému stolu poblíž „borce“. Ze začátku bylo vidět, jak se spolu holčiny baví, ale po chvíli už měly telefon v rukou a datlovaly na FB. Kamarád a jeho věštecké schopnosti, hned začal rozebírat slečny, jaká je první, jestli je chytřejší než druhá a jejich styly i zároveň jejich chování. Viděl na nich, že jednu stačí zaujmout jen pouhými řečmi a dobrým body-language. U druhé slečny bylo zapotřebí větší chytrosti a intelektu. Hlavně originality.

Jiná situace byla ta, když slečna, která s ním seděla odešla sama na toaletu. Po pár minutách bylo vidět, jak slečna od vedlejšího stolu sama přišla z ničeho nic a začala se s ním bavit. Bavili se spolu chvíli a šlo vidět na té holce, že je z něho hotová. Chlápek si tam jen tak seděl, jako by se nechumelilo v rukou měl telefon a bavil se s holkou. Chvíli věnoval pozornost telefonu chvíli jí a tak to střídal po nějakou dobu. Před tím než odcházela, dotyčná slečna, která sama od sebe přišla, nezahlédl jsem, jestli mu dala své tel číslo, ale nejspíš ano, jak seděl a před sebou měl telefon.

Vystupování v klubu

K závěru jsme došli k tomu, že tento člověk nemusí nic dělat ani neví, jak to dělá a samy ženské mu dávají číslo. Kamarád si toho všímal a viděl docela dost věcí na něm a vytvořil hypotézu, že dotyčný udělal maximálně výuční list, možná zkusil studovat na maturitním studiu. Zároveň si všiml toho, že kulhá a dospěl k tomu, že nejspíše měl bouračku v automobilu, při zběsilé jízdě.

Jak jste na tom vy chlapi, umíte číst v lidech? Je to dost zajímavá vlastnost a schopnost? Po této zkušenosti vím, že někteří lidé mají tuto schopnost od narození, ve vhodnou chvíli ji dobře rozvinuli a nyní ji mohou využívat. Někteří tyto vlohy nemají, ale nezoufej. Jak jsem se dozvěděl při čtení zajímavé knihy, lze se to všechno naučit a vypilovat. Jenom je zapotřebí praxi a pohybovat se v prostředí s lidmi, kteří to ovládají a učit se od nich.

Samozřejmě v tréningu David učí, jaké signály od ženy zachytávat pro lepší navázaní kontaktu. Hledání signálů při schůzkách a náznaků „chci tě“. Veškeré signály od žen jsou buď vědomé, nebo nevědomé a když je dokážeme rozpoznat, pomohou nám k vytouženému cíli.

Co z toho vyplývá? Vystupování v klubu nebo na ulici hraje roli. Když se naučíš pozorovat, uvidíš i to, co jsi nikdy předtím neviděl. Začneš si všímat náznaků od žen a svádět je ve vhodnou chvíli.

Byl pro tebe článek zajímavý? Určitě, dej mu LIKE a třeba jej sdílej s kamarády. Aby poznali jak se dívat a sledovat okolí a naučili se zachytávat signály. Jestliže máš dotaz zanech mi vzkaz.

 

Podobné články

2 Komentáře

 1. Author Image
  Tom
  31/08/2015 at 10:12 Odpovědět

  Ahoj jen se chci zeptat co to bylo za knížku jak uvádiš že jsi jí četl a je o vnímání a porozumění lidí?? Diky a hezký den

  • Author Image
   Martin Kalus
   31/08/2015 at 22:07 Odpovědět

   Ahoj Tome, těch knih je trochu více, které jsem četl a od každé jsem si něco vzal. Jedna zajímavá kniha je Myšlení pomalé a rychlé – Daniel Kahneman, kniha ukazuje jak lidé přemýšlí a hlavně, jak reagují na jaké otázky a věty. V této knize i najdeš nějaké odpovědi na své otázky, kniha mi dost přinesla jak do osobního tak i pracovního života. Jedny z dalších zajímavých knih jsou ohledně řeči těla a vystupování, na konkretní tituly si nevzpomenu a autory. David učí ve svých kurzech, jak vystupovat a být sebevědomý. Vše je o řeči těla, jakmile se naučíš používat mocný nástroj uvidíš sám.
   Tome pokud budeš mít další dotazy neboje se ozvat. Martin Kalus

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)