Již nebudeš padat do role kamaráda

Již nebudeš padat do role kamaráda

 Máš velký problém? Chceš vztah se svou kamarádkou a nevíš jak na to? Řekla Ti, že budete jen kamarádi, nikdy spolu nebudete mít vztah či něco víc, protože by vám to neklapalo? Už to zkoušela s někým jiným a když to nevyšlo s ním, myslí si, že to nevyjde ani s Tebou? Jestli se začneš více vnucovat a říkat jí, že budeš jiný, pravděpodobně si to ještě zhoršíš. Přesto neztrácej naději, všechno jde zachránit, čti dál a uvidíš několik tipů, které Ti pro začátek pomohou dostat se alespoň ze stavu běžného kamaráda do stavu již nebudeš padat do role kamaráda..

 

 O tom, jak si osvojit vlastnosti přitažlivého muže je video, které pro Tebe natočil David Hůrka, video obsahuje spoustu užitečných informací, proto bych být Tebou neváhal, pustil si ho, vzal si deník a důležité informace si do něj vypsal, tak jak jsem to dělal i já, dokud jsem se sám nestal úspěšným. Sám se podívej na 6 vlastností přitažlivého muže pro ženy.

 

 V předchozím článku Nejdříve kamarádi, pak možná něco víc, jsi se mohli dovědět, typické chování kamaráda a sebevědomého muže. Jedinečná nabídka, která do dnešních 23:59 zmizí, klikni a dovíš se víc! Protože je velký den D, jsem se pro Tebe rozhodl vytvořit článek na toto téma. Tentokrát se však ponoříme víc do hloubky a aby toho nebylo málo, prozradím Ti několik rad, které jsem nikomu neprozradil, dneska to bude vyjímka. Jdeme na to!

 

 

Chování Sebevědomého Muže

 

 • Chválí upřímně, ale ne furt.

 

 1. Snaž se chválit něco, co si myslíš, že nechválí každý, ale mysli to upřímně.
 2. Pochvala ať je víc citově zaměřená a promyšlená, žádný „jsi pěkná”, řekni jí, že zíráš z toho jak skvěle promyšlené barvy má právě na sobě. Klidně i dodej, že Ti o dost zlepšila náladu. Opět to musí být upřímné.
 3. Častá pochvala její ho vzhledu, výkonů v práci či  ve škole nebo úspěchu v koníčcích může vyznít neupřímně, ohraně, neuctivě. Proto vol pochvalu třeba i jinou, než slovní, například pozvání na zmrzlinu či jí udělej extra netradiční večer.

 

 • Má svůj pravidelný systém koníčků, proto nehrozí přílišné věnování.

 

 1. Mezi ideální koníčky patří sporty, zpěv či hraní na nějaký hudební nástroj, nebo jiné aktivity, které můžeš v různých situacích předvést a zaujmout jimi.
 2. Díky pravidelnému režimu, který máš díky koníčkům, jimž se opravdu pevně věnuješ nehrozí, že by jsi byl stále dostupný a to Ti zvedá hodnotu.
 3. Nauč se nebýt stále online ve virtuálním světě, klidně se začni věnovat meditacím, nějakému duchovnímu vědění či aikidu, působí to dost dobře .

 

 • Nedoprošuje se vytáhnout dívku ven, či poslání jejich fotek.

 

 1. Dívka by měla vědět, že ji chceš vzít ven z nějakého důvodu, třeba aby Tě doprovodila na nějaké místo, kde jsi nikdy nebyl, nebo jí řekni, že jdeš nakoupit a potřebuješ poradit, neměla by vědět, že je středem zájmu, i když to vědět bude, protože má šestý smysl, tak se to snaž uhrát, že to tak není. Buď půjde ven, nebo příjde o skvělý zážitek.
 2. O poslání či ukázání fotek z mobilu se nedoprošuj, vyhrej to nějakou zábavnou formou, při které se vzájemně o něco vsadíte: Kámen nůžky, stolní hry, hod mincí, sportovní disciplína, oční válka atd.
 3. DÍky hrám a sázkám, k tomu co potřebuješ dostaneš efektivněji, než doprošováním.

 

 • Má svůj názor, nemá problém říct si své a stát si za tím.

 

 1. Občas nastane chvíle, kdy se musíš rozhodnout, měl by si stát za tím co si myslíš, že je správný, popřípadě nejistot si to nějak ověřit.
 2. Jistota a mít svůj názor je přitažlivé, proto i když je dívka sebe více pěkná, měj své názory, nebo se neboj o nich mluvit.
 3. Jestli si nejsi jistý ve svých názorech, přehodnoť si je a uč se.

 

 • Když vytáhne dívku ven, nebo pořádá párty, vždy vymyslí něco bombového, protože chce.

 

 1. Schůzka ven by měla být originální a jedinečná, pro každou schůzku by mělo být něco jiného, protože každá dívka preferuje něco jiného. První schůzku bych rozhodně moc detailně neřešil.
 2. Určitě první schůzku nedělejte hned v nějaké restauraci.
 3. Když pořádáš nějakou párty, pokus se vymyslet originální hry, představení či jinou srandu. Hlavně se pořádně bav. Jestli jsi pozván na oslavu, tak se snaž vymyslet nějaký smysuplný překvapení.

 

 • Neverbální komunikace je potřebná

 

 1. Doteky jsou velmi potřebné, neříkám aby jsi hladil hned slečnu po stehně, ale aby jsi ji třeba sebral smítko z vlasů či ji oprášil rameno, popřípadě ji věštil z ruky.
 2. Nauč se tančit, ideálně tance, které učí David Hůrka, při tanci máš ideální podmínky k neverbální komunikaci.
 3. Nezapomeň vonět, není snad nic horšího, než  zpocený a smradlavý chlap.

 

 • Ženy chtějí muže činu, ne dítě, pro které budou jen pouhá hračka, proto má vždy jasno

 

 1. Muž činu co řekne, udělá a dodrží slova.
 2. Měj svá pravidla a svůj řád.
 3. Udělej něco netradičního, klidně chytni dívku za ruku a skočte neplánovaně do autobusu, nebo ji polib na středu kruháče, nebo před policejní stanicí.
 4. Nebezpečí je přitažlivé.

 

 • Doprošovat se polibku a objetí je o ničem, jednoduše ji obejme a políbí

 

 1. Je to dost podobné k předchozímu bodu, až na to, že když vidíš několik signálů, při kterých ti říká,, polib mě”, tak ji rovnou polib, při loučení, či jen tak ji obejmi.
 2. Jestli jste v čajovně, klidně ji jemně šťouchni polštářem, řekni ji, že ti moc voní její krk a polib ji ho.

 Toto byl zlomek informací jak mít větší šance a nebýt jenom kamarád. Aby toho nebylo málo, máš jedinečnou příležitost se dovědět daleko víc informací jak si získat srdce své kamarádky, kolegyně či své expřítelkyně, jen do dnešních 23:59 hodin můžeš projít video tréninkem jak sbalit kamarádku pro pokročilé, proto neváhej, je to jedinečná akce, pak už tato nabídka zmizí! 

 

 

Pokud se ti článek líbil nezapomeňte dát like a také ho sdílet. Mě tím pomůžeš za práci, kterou jsem si s tím pro vás dal a určitě to pomůže dalšímu muži, který třeba řeší podobný problém a neví si rady jak na svou kamarádku. Takže vlastně je to taková vzájemná pomoc.

Díky moc za dočtení až do konce a těším se na vás u dalšího článku.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)