Jaká by měla být řeč těla při svádění

Každý chce mít úspěch u druhého pohlaví, nemýlím se? Určitě ne, když to takto napíši. Vztahy jsou jednu z nejdůležitějších věcí v lidském životě. Bez toho to přece nejde. Spustu let zpátky si muži říkali, jak by mohli získat tu krásnou dívku a její přízeň. Jsou lidé, kteří přitahují ženy už od přirození, jsou také osoby, které se to naučili a předávají své zkušenosti dál.

V mezilidské komunikaci je spoustu signálů, které vysíláme a přijímané. Jsou to signály, kde náš mozek je vysílá nevědomě, nebo je můžeme změnit a zprvu je budeme zařazovat do každodenní činnosti až do té doby, než naše hlava nepřepne a vezme toto chování za své. Jak jsem psal při seznamování se vysílají stovky signálů a náš mozek je zpracovává nevědomě, jak ty. co vysíláme. tak i ty, které přijímáme. Při výměně signálů se dotyční testují a jestli je vše v pořádku nebo by se měli chovat jako by byli v ohrožení. Tyto signály jsou v nás zakořeněny od doby prvních dinosaurů i třeba dřív.

Při seznamování hraje velkou roli řeč těla, která hraje velkou roli na pocitové úrovni. Jak se cítíš, když se bavíš s někým, kdo je hodně sebevědomý a má pevný postoj i řeč. Jinak, než když jsi ty v postavení toho sebevědomého lídra a mluvíš s někým, kdo je pod tebou. V hlavních rolích je řeč těla, ta má za následek pocity v přítomnosti dotyčné osoby.řeč těla

Řeč těla je zapotřebí mít zvládnutou opravdu důkladně, stačí jen drobná chyba v řeči těla a chováš se nesourodě a nemusí ti vyjít věci po kterých jsi toužil třeba se ženou. Následně jsi zařazen do šuplíku „divný“ a májí z tebe divný pocit.

Touto výhodou je, že průměrně a podprůměrně hezký chlap má úspěchy při svádění. Stačí mít zvládnutou řeč těla a vše jde jak má. Pak jen stačí přidat další věci a žena je z tebe hotová a ostatní si o tobě říkají: „Jak to ten Kasanova dělá? Co na něm ty ženy vidí? Jde vidět že má správné charisma.“

Při svádění jenom řeč těla nestačí je zapotřebí mít zvládnete i další techniky, ale to zase příště. Určitě měj na paměti, že perfektně zvládnutá řeč těla nestačí. I při komunikaci se slečnou stačí stačí říct nějaký špatný slovní obrat a je konec, třeba jen se zmíníš špatně o sestře nebo jen o rodině a je po všem.

Některá gesta, která vysíláme nemusí zrovna znamenat přesný překlad. Mohou znamenat i něco jiného, zde záleží na dané situaci. Například překřížené ruce na prsou mohou znamenat uzavřenost, odstup od protějšku nebo jen v jiném kontextu mohou znamenat, že je nám zima a choulíme se abychom se zahřáli.

Důležitý je oční kontakt, čím více se díváš na druhého partnera tím ukazujete větší sebevědomí tak i zájem o protějšek ve kterém vyvoláváš dobré pocity. Nemá cenu se dívat příliš dlouho pak to napovídá, že chceš zaútočit na svou kořist. Dobré je se dívat přibližně 4 – 5 sekund a odvrátit pohled jiným směrem.

Při svádění je potřeba držet tělo vzpřímené, ukazujete tím hrdost sebevědomí a dobrý postoj těla. Nikdy se nehrbte. Vím vysocí chlapi mají s tím problém a také vím o čem píši. Výška je občas na škodu koho pak nebolí hlava, když všechno dělají tak nízké, ale časem si na to člověk zvykne a pak ti to nepřijde. Naklánění k ženě nebo dotyčné osobě napovídá že ji věnujeme příliš svého zájmu a když věnujeme moc zájmu, tak se z pravidla žena stáhne je třeba působit dominantně a vyrovnaně.řeč těla

Jak působit sebevědomě?

  • Působí na lidi vyrovnaně a klidně
  • Dívá se na svět optimisticky a je v určitých situacích mentálně silný
  • Sebejisté držení těla (vzpřímený postoj s rovnými zády a hlavou, nezakrývá části těla)
  • Nemá pokrčená ramena
  • Povytažený krk
  • Pevný, uvolněný krok
  • Ruce a prsty jsou uvolněné a nemá žádná tiky ani nelze poznat nervozita
  • Nemá ve slovníku agresivitu

Občas se dostávám s regresi k průměru a potřebuji občas nakopat zadek sebou nebo někým jiným. Pokud nevíš, jak má správně vypadat držení těla podívej se zde, neváhej, zapoj se a uvidíš, jak tě to posune.

Neváhej a sdílej článek i s ostatními. Třeba stačí kliknout na LIKE.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)