Zážitky z tréninku v sebevědomí

Zážitky z tréninku v sebevědomí

 

Co jsem zažil na tréninku sebevědomí, který se konal 4. 5. – 6. 5. 2018?

 

Pokládáš si otázku, co takový kurz obnáší, nebo co se tam vůbec děje? Dneska ti ukážu, co jsem na tomto kurzu osobně zažil, ve zkratce popíšu i program a také se dozvíš, co mi takový kurz přinesl.

Jestli jsi nestihl na tento kurz dorazit, nezoufej, bude ještě druhý díl. Ostatně, jaké budou další kurzy, to se můžeš dovědět zde.

 

Jdeme tedy na to! Co se dělo na víkendové akci…

  Pátek

Kolem 14:00 jsem dorazil do Prahy před apartmán. Byl jsem tam první, pak dorazil David Hůrka, Radek Karban a

šli jsme chystat sál pro klienty. Ti přijížděli na 16:00. S každým jsem si podal ruku a představil se. Ptal jsem se na jejich cestu a na to jak se těší na nadcházející víkend.

Na úvod se David Hůrka i Radek Karban všem představili a šlo se na věc. Nejdříve nastala teoretická část, která se pak praktikovala na dvou asistentkách. Smyslem toho trénování bylo zvyknout si na názory ostatních a vytvořit si „štít“ proti nepříjemným ženám. I když se to nezdá, takový trénink zabere hodně hodin, ale jeho následkem je několik hodin smíchu a legrace, která prostě musí být, bez ní by to nešlo.

Když jsme se vyřádili na asistentkách, nastala chvilka na večeření banánů. Potom jsme se vrhli na meditace, které trvaly pár hodin. Myslím že to mělo dost do sebe a spoustě účastníkům to něc

o dalo. Protože mě ano, přemýšlel jsem více do hloubky.

                                                                               Sobota

Ráno jsme měli přednášku od kouče Davida Hůrky, který měl pro nás připravený celodenní program, který obnášel nejdřív teoretickou část. Na závěr se to vše šlo předvést ven mezi lidi. Věřím, že na skupinku patnácti mužů, kteří jdou v zástupu jako vláček po náměstí jen tak někdo nezapomene, nebo takové nošení cedulky typu: „obejmutí zadarmo“, „rozesměj mě a dám ti pět korun“ a různě.

Spoustě účastníkům to něco dalo a už od víkendu od nich dennodenně čtu odezvu.

 

Nedělní den

byl víc odpočinkový a duchovní, jednalo se o dýchací cvičení, o práci s pozitivní energii, na které s námi pracoval kouč Radek Karban. Díky mu za takové znalosti z ciziny.

Bylo toho daleko víc, ale takové věci se musí zažít. Proto, jestli chceš vědět víc, napiš sem do komentářů, nebo

se prostě jen mrkni do nabídky, jaké akce nás stále čekají, budeme rádi, když tě na některé z nich uvidíme. Investice do svého já, je tou nejlepší.

Co jsem si z víkendu odnesl? Co se týče sebevědomí, už dřív jsem věděl, že nemám problém, ale víkend mi pomohl se probudit, říct okamžitě svůj nápad a nic neodkládat. Například jsem se rozhodl, že udělám přednášky o seznamování na základních školách, tam to začíná. Následně jsem se rozhodl vydat něco víc ze sebe. Ve spolupráci s Davidem Hůrkou a Radkem Karbanem, pro vás vytvoříme nový a velkolepý video trénink, který vám zajistí to, co si jen budete od ženy přát a ona připustí, že by do toho šla.

Proto neváhej a připoj se k těm, kteří na sobě pracují a rozhodli se vzít život do vlastních rukou. Zúčastni se našich

akcí, které jsou jedinečné už jen z toho důvodu, že máme asistentky a k tomu dva šikovné kouče, kteří vám poradí ohledně vztahů, sexuality i v duchovní oblasti.

 

Toto je pro dnešní den vše. Jestli se ti článek líbil, budu velice rád, když mi dáš palec hore. Kdybys měl nějaké

soukromější otázky, napiš mi na facebook. Mile-rád ti odpovím. 🙂 Žijte šťastně a budujte si své cíle.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)