Nepodceňujme sebelásku

Nepodceňujme sebelásku

Zdravím všechny čtenáře našeho webu Svět Svádění.

Máte někdy otázku jak být v životě úspěšnější? Umíte se ženou skvěle komunikovat, dokážete ji zaujmout, ale po nějaké době se to zvrtne a ona o vás ztratí zájem? Máte někdy pocit, že se vám hroutí svět? Jste nenaplnění? Nebo jste snad přesvědčení, že budete šťastní jedině, když budete mít ženu. Nebo si najdete práci a pak ženu? Myslíte si, že ženu získáte jedině penězi? Nebo si myslíte, že ji vůbec nezískáte?

Jestli máte takové myšlenky, či se tak cítíte, dovolte mi vám tímto článkem prozradit několik základních bodů o tom, jak je možné, že se právě takto cítíte. Než začneme, dovolte mi Vás pozvat na skvělou víkendovou akci, ve které si všichni více posílíme svého ducha. Akce se koná začátkem května. 🙂

 

  1. Sám sobě otrokem
  2. Zapomeňte na holky
  3. Na duchovním klidu záleží
  4. Důležité základy sebelásky
  5. Přináší ovoce v nekončících bojích

 

  1. Sám sobě otrokem

Otrokem sama sebe se stanete v době, kdy máte cíl a připustíte si, že na to nemáte. Jste ochotný polevit a zůstat na místě. Je pro vás důležité vědět, co si o vašem cíli

myslí vaše rodina. I když víte, že to umíte skvěle a máte pro to dar, máte svůj talent. Stálým ptaním se ostatních se však dostanete do kruhu plného nejistot. Každý bude mít na váš cíl svůj názor, každý vám řekne nejspíš to, jak je to pro něj samotného důležité. Dost často to bývají právě rodiče nebo přátelé. Ale co hůř, nejvíce si za to můžete sami. Protože to dovolíte. Dovolíte, aby za vás bylo rozhodnuto.

 

  1. Zapomeňte na holky

Ano, k sebelásce nejdříve musíte přestat myslet na holky a taky na to, že se kolem nich točí váš svět. Je to až zarážející, kolik mužů mi bylo schopno říct, že na sobě začnou pracovat, až bude mít holku, nebo že chce holku, ale nemá svůj cíl a ani sen. Až z toho zamrazí. Jak má žena v tomto muži věřit, když na sobě začne pracovat až v momentě, kdy ji získá. Proto je třeba stanovit si nejdříve své cíle, jít si za tím, pracovat na sobě. Žena u vás nechce být na prvním místě.

  1. Na duchovním klidu záleží

Někdo medituje, někdo se modlí. Sám osobně moc dobře vím, jak na okolí působí duchovní naplnění. Na internetu si klidně zjistěte informace o různých meditacích, někdo dělá jógu, někdo tantru. Duchovním tématem se budou zabývat speciální koučové v Praze začátkem května. Neváhejte a přijďte se dozvědět víc.

 

  1. Důležité základy sebelásky

Za sebelásku můžete považovat například to, že si budete hlídat váhu, začnete cvičit a zajistíte si zdravý jídelníček, omezíte kouření a sledování porna. Nebo místo teplé sprchy si dáte studenou, která vás probere. Říct si o to, co chcete a nebát se, vzdělávat se, pracovat na sobě.

 

  1. Přináší ovoce po nekončících bojích

 Mužská sebeláska vám přinese ovoce po dřině, kterou si musí

projít každý muž, který má své cíle. Co tím ovocem myslím? Stále se to různí, každý má za cíl něco jiného. Je třeba mít na paměti, že upřímná a zdravá sebeláska z vás bude vyzařovat, bude to z vás cítit. Víc se vám bude dařit v seznamování, budete si víc věřit a hlavně nebudete nešťastní z odmítnutí. Je třeba na sobě stále pracovat.

 Toto je pro dnešek všechno. Doufám, že se Vám dnešní článek nepodceňujte sebelásku líbil. Budu rád za komentáře i za případné sdílení článku Nepodceňujme sebelásku. Sledujte dále naše články a ještě neodcházejte, podívejte se na naši akci, která klepe na dveře. Už máme jen dvě místa. Proto neváhejte a registrujte se na víkendovou akci o sebelásce, kde se o ní dovíte víc a ne jen to, bude toho daleko víc. Bude nám ctí být součástí vašeho osobního růstu.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)