Osm OSOBNOSTÍ, které budují svou hodnotu.

Osm OSOBNOSTÍ, které budují svou hodnotu.

V nedělním článku jste měli možnost dozvědět se, jak udělat kladný dojem na své okolí. Dneska Vám ukážu osm osobností, které budují svoji hodnotu. Povím Vám, jak se dostali tam, kde jsou nyní, co je k tomu vede, jaké mají své sny, a co pro jejich splnění dělají.

Tento článek Vám ukáže, proč je třeba na sobě pracovat, a jaký to má vliv na Vaši životní kariéru a úspěch u žen.

 

Jestli jste nečetli předchozí navazující článek, tak to můžete změnit kliknutím na tento odkaz. Zde. Pokud chcete udělat radikální a rychlou změnu pro svou osobnost za jeden víkend, tak vám můžu vřele doporučit

tento V.I.P. trénink.  

Teď Vám prozradím osm případů, které jsem osobně měl tu čest poznat, a pro které je mi velkou ctí, že jsem je mohl ve svém životě potkat. Mám k nim úctu, protože na sobě pracují. A pracování na sobě je nejlepší investicí pro efektivnější úspěch u žen. Když budete mít úspěchy, budete mít větší sebevědomí, budete mít mnoho kontaktů a víc porostete. Rádi Vás přivítáme na naší velké víkendové akci, už máme jen pár míst. Tak jdeme na to!

Lucie Krejčí

1. Čím jsi výjimečná? Jsem empatická, přátelská, trpělivá.

2. Jakého úspěchu jsi dosáhla? Podařilo se mi udělat maturitu. Našla jsem si konečně práci, která mě hrozně baví a hlavně naplňuje. Našla jsem si skvělého manžela.                                                                                                                                                3. Co jsi obětovala pro svůj úspěch? Čas a peníze.                                               

4. Co bys doporučila našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle? Aby se nebáli vykonávat ve svém životě (velké) změny. Život je boj. Stále si opakovat, že to zvládnu. Neříkat si, že na to nemám – nic není nemožné. Zkoušet stále nové věci, dokud nenajdou to, co hledají.

                                                                                                                             

Monika Augustýnková

 1. Co tě dělá výjimečnou? Myslím si, že to bude vlastnost, kterou bych nazvala jako “ultrasvědomitost“. Jsem schopná jít i přes mrtvoly, jen abych nezradila své svědomí, hodnoty a zásady, kterými se řídím. S tím souvisí i moje schopnost sebereflexe, kdy se často dívám do svého nitra.
 2. Čeho jsi dosáhla a jsi na to hrdá? Našla jsem se v tom, co mě baví a naplňuje – pomáhat těm, kdo to potřebují, a zároveň se věnovat sobě a čerpat energii skrze přírodu, hudbu, cvičení. To první zmíněné – pomáhání druhým – pro mě bylo vždy automatické narozdíl od sebelásky. Obraz toho jaká jsem, vždy malovali druzí lidé, ale já konečně dosáhla toho dívat se na sebe trochu víc vlastníma očima, být si vědoma sama sebe, svých pocitů, zkrátka být si vědoma toho, kdo doopravdy jsem.
 3. Co jsi obětovala pro svůj úspěch? Abych mohla zkrášlovat svou zahradu sebezdokonalování, musela jsem se zbavit plevele, tedy lidí, kteří nerespektovali moje hranice. Protože lidé, kteří nedokáží přijmout naše “ne“, si ani neumí vážit našeho “ano“. S takovými lidmi nemůžeme být sami sebou, jenom nás brzdí, místo abychom se někam dál posouvali.
 4. Kdo si myslíš, že ti nejvíce pomohl, nebo co ti pomohlo?
  Syndrom vyhoření v pracovních i osobních vztazích. Díky absolutnímu vysátí energie, jsem se začala dopovat činnostmi, které mě znovu nabíjeli, jako je skládání hudby, poezie, fitness nebo procházky v přírodě.
 5.  Co bys doporučila našim čtenářům, aby dosáhli toho, co ty?             
  Doporučila bych jen, aby poslouchali své srdce a méně svého vnitřního kritika. Dnešní společnost je orientovaná na výkon, žijeme v tom, že si nemůžeme dovolit selhat. Ale jsme jenom lidi, a právě proto si můžeme dovolit chybovat. Buďme sami na sebe hodní. Pak si budeme sami sebe vážit, a budeme si vědomi toho, co ve svém životě chceme, a co ne, co je pro nás správné, a co nám naopak škodí.

Veronika Šilerová

 1. Čím jsi výjimečná?                                                                                                                                                                Každý jsme v něčem výjimečný. Čímž chci říct, že toto slovo neznamená „být něčím víc“, ale být v něčem originální určitým směrem. Každý jsme v něčem výjimečný. A co se tedy mě osobně týče, tak podle cizích i mých myšlenek – teď mi dochází jak je toto téma osobní – no z jedné strany jsou to nějaké talenty, jenž jsem dostala do vínku. Malování, psaní, zpěv. A pak schopnost empatie, schopnost cítit hluboko v duši doteky umění a nejvíc jsem vděčná za spojení s Bohem.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhla?
  Úspěch. Největší úspěch je, že jsem člen Akademického sboru a splnila jsem si tím sen, protože mám možnost se pohybovat v divadle a svými hlasivkami se účastnit nejkrásnějších melodií, co znám. Taky třeba, že jsem zpívala sólo na univerzitní výstavě, že jsem hrála divadlo a vystavovala v Itálii své obrazy.
 3. Co jsi obětovala pro svůj úspěch? Nic. Vždy jsem přišla k úspěchu jako slepý k houslím. Miluji zpívání, a tak si zpívám od rána do večera. To, že mě vzali do Žerotínu (základní umělecká škola ,,Žerotín’’ v Olomouci – pozn. redakce) není proto, že bych něco obětovala, ale proto, že jsem taková jaká jsem. Nevím jak to lépe vysvětlit, ale snad je to pochopitelné.
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Bůh.
 5. Co bys doporučila našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle? Sama bych potřebovala poradit. Snad jen jestli po něčem opravdu toužíte, a jste schopni pro to udělat maximum, pracovat na sobě v každé minutě svého života, vzdát se něčeho jen pro ten určitý cíl, tak ho dosáhnete. Není ovšem důležité to všechno tohle dělat, ale hlavně tomu věřit a být přesvědčen o tom, že to tak bude. Já nejsem člověk, který tyhle věci řídí podle nějakých bodů „jak dojít k cíli“. To nejde. Mám to tak, že po něčem toužím a automaticky začnu dělat věci, které k tomu vedou, i když samozřejmě se člověk setká s řadou komplikací.

Fotografka Jana Obšilová

 

 1. Čím jsi výjimečná? Nejspíš tím, že jsem se vrhla do života hodně “hrrr”, a mám už jiné starosti než třeba moji vrstevnici 🙂, ale to nevím tedy jestli je výjimečnost. 😀
  Taky třeba vidím ve všech lidech jejich krásu, i když ji sami nevidí.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhla?  Pro mě největší úspěch je třeba i manželství. Ale taky i vernisáž.
 3. Co jsi obětovala pro svůj úspěch? Pro manželství obětuješ víceméně samu sebe, obětuješ svůj vás pro někoho jiného
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Můj manžel, maminka a hlavně Pan Bůh.

Co bys doporučila našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle? Určitě se snažit najít rovnováhu mezi srdcem a rozumem já jsem ale stejně byla vždy víc nakloněna srdíčkem.

David Hůrka

 1. čím jsi výjimečný? Nemyslím si, že jsem nějak výjimečný, ale když se nad tím zamyslím, tak asi houževnatostí, kterou mám díky svému handicapu, a tak si jdu za svým.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhl?Splnil jsem si sen, že budu pomáhat lidem, a to teď dělám. Pomáhám mužům získávat vyšší sebevědomí, objevit vnitřní lásku a naučit je porozumět ženám.
 3. Co jsi obětoval pro svůj úspěch?Některé kamarády, ač to asi kamarádi nebyli.Jinak by zůstali. Soukromí, protože když jste jiní, tak Vás lidé více vnímají a škatulkují. Také pohodlí – komfort, musel jsem dennodenně oslovovat ženy. Samo do klína nic nepřichází.
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Pomohlo mi dost kamarádů, především dva, ale hlavní zásluhu na tom mám stejně já. Protože jsem musel udělat ten první krok a rozhodnout se, že do toho jdu. Jen akce vytváří reakci.
 5. Co bys doporučil našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle?Že každý je originál, a ať si od nikoho nenechávají nalhávat, že na něco nemají. A jestli to nezvládnou sami, tak ať přijdou na akci králem ženských srdcí, kde jim rád pomohu.

Petr Klár 

 1. Čím jsi výjimečný? Jednoduše soubor mých individualních vlastností, schopnost nadhledu, a energie.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhl? Jsem rád za inscenace, který jsem pomáhal přivést na svět, i za skutečnost, že jsem sice vystudoval teoretický obor, ale jsem schopen živit se prakticky.
 3. Co jsi obětoval pro svůj úspěch? Doufám, že jen svůj entusiasmus, energii a kreativitu. To vše se ale naštěstí průběžně rozvíjí a doplňuje, takže žádné definitivní ztráty se nekonají, snad.
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Lidé, kteří ve mně věřili, a podporovali mně.

Co bys doporučil našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle? Věřit sobě, a svým cílům, a nenechat se odradit prvotními neúspěch.

Adam Kotinský 

 

 1. Čím jsi výjimečný?Výjimečný jsem asi tím že jsem kouzelníkKamkoliv jdu nosím s sebou aspoň karty a vždycky někde ukazuji nějaké kouzlo, takže jsem výjimečný tím, že jsem většinou „středem pozornosti“. Snažím se motivovat ostatní, aby dělali to co mají opravdu rádi, a pokud jsou v něčem výjimeční, tak aby se toho drželi a šli si za tím.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhl? Můj největší úspěch je třetí místo na mistrovství České republiky a talent roku v roce 2014, ještě je potřeba tvrdě na sobě makat abych v dalších letech dosáhl větších úspěchů v magii. Můj největší osobní úspěch je to že jsem našel sám sebe, našel jsem to co mě opravdu baví a co rád dělám a do čeho rád investuji svůj čas. Podle mě je tohle úspěchem každého člověka.
 3. Co jsi obětoval pro svůj úspěch? Pro svůj úspěch jsem obětoval všechno, čas na přátelé, čas na to se jít bavit, kolikrát jsem i školu musel posunout na druhé místo, ale ani jednoho nelituji, protože vím že jsem tohle všechno investoval do skvělé věci. Netvrdím že není potřeba na chvíli vypnout, ano je!
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Každopádně moje rodina ! A taky každá inspirace a motivace na kterou jsem vždycky někde narazil.
 5. Co bys doporučil našim čtenářům, aby dosáhli svého cíleJak dosáhnout svého cíle? Takže jak už jsem psal, je potřeba se vzdát některých věcí, které nás od cíle odrazují například: „to nezvládneš“, „kašli na to a pojď na panáka“. Vyhýbat se prostě lidem, kteří nás určitým způsobem od našeho cíle odrazují, anebo pořád mluví negativně, že je svět na nic a podobně. Taky je potřeba si uvědomit že nejlepší je ta cesta za tím cílem, kterou si musíme užít, a až potom přijde ten cíl! Hlavně na tom cíli pracovat kdykoliv a kdekoliv, dát si ten cíl na první místo v našem seznamu a jít si za ním po hlavě, ale hlavně opatrně. Ano možná ztratíme pár přátel, možná několikrát spadneme úplně na dno, nebo se budeme chtít úplně vzdát, tímhle si projde každý bez toho to prostě nejde, ale ten výsledek opravdu stojí za to!!

Dan Holý

 1. Čím jsi výjimečný? Mám pocit že dokážu ve věcech na první pocit přečíst víc než ostatní i díky tomu, že když píšu texty, miluji hledání dvojsmyslů.
 2. Jakého úspěchu jsi dosáhl? Povedlo se nám odehrát s kapelou Trocha Klidu téměř 100 koncertů, dvakrát si zahrát ve vyprodaném Lucerna Music Baru a jednou ve vyprodaném Fórum Karlín. Taky jsme měli tu čest hrát na turné České hrady.
 3. Co jsi obětoval pro svůj úspěch? Párkrát jsem to měl dost vyhrocené s rodinou, zejména s tátou, který se s mým nasazením pro kapelu nechtěl smířit.
 4. Kdo ti nejvíce pomohl na cestě za tvým úspěchem? Můj parťák v kapele Michal Juřička. Bez něj bych nezůstal tak motivovaný, a hlavně bych nikdy sám ty songy nenapsal takový jaký jsou.
 5. Co bys doporučil našim čtenářům, aby dosáhli svého cíle? Je důležitý se nesesypat, když něco nejde podle představ, a když Vám někdo říká na co máte, a na co ne. Svět patří těm, co se neposerou, a štěstí přeje odvážným.

Osm zvolených, čtyřicet otázek a stovky vět. Jistě jste si všimli, že každý má své cíle, každý má své sny. Každý si nějak poradil. Každý je teď šťastný. Jedno mají všichni společné – 100krát spadli, ale 101krát se zvedli. Proto se inspirujte, snažte se na sobě nejvíc pracovat, vzdělávejte se, mějte své cíle, mějte se rádi a hlavně mějte svou zdravou mysl. Jestli se chcete vzdělat ve směru seznamování se ženami, neváhejte doražte na víkendovou super akci, která je za dveřmi!

Pokud se ti článek Osm OSOBNOSTÍ, které budují svou hodnotu líbil, nezapomeňte ho sdílet, mě tím pomůžete za práci, kterou jsem si s tím pro vás dal a určitě to pomůže dalšímu muži, který třeba řeší problém v seznamování. Takže vlastně je to taková vzájemná pomoc.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)