Zákony atraktivity 3 díl – Jak se seznámit

Věděli jste, že ženy vysílají určité signály pro zájem muže? Že ne? Pojďme se nyní podívat na signály, které k nám mužům ženy vysílají a dávají nám tak najevo že se jim líbíme či nám dávají takovou pozvánku k navázání kontaktu, konverzace, k seznámení. Ano jsou to tzv. indikátory zájmu, IOíčka a my si je hned ukážeme a vysvětlíme, které indikátory co znamenají. Některé jsou vysílány ženou vědomě, většina však nevědomě. Člověk totiž většinu času pracuje na tzv. autopilota, podobně třeba jako když řídíte auto na dálnici, nebo když naskočí červená na semaforu, nepřemýšlíte o tom a jednáte. Tohle chování máme totiž hluboko v sobě, v našem podvědomí, a tak si to ani neuvědomujeme. Ženy se proto samy vědomě většinou nesnaží nás muže sbalit nebo upozornit, dělají to nevědomě.

Některé neverbální signály žen:

Úsměv:

Začneme tím nejednodušším a tím je úsměv. Ano není snad snaššího indikátoru zájmu než obyčejný, magický úsměv. Tento indikátor je snad jasný každému. Proč nevyužít tohoto signálu ku svůj prospěch pánové. Takže jakmile se na vás příště žena usměje, jděte ji oslovit.

Tip: Když se na vás žena usměje, opětujte ji to i kdyby jste ji nechtěli poznat tak ji tím, alespoň zlepšíte den. Úsměv je opravdu silná zbraň na seznamování. Vše usnadní a zjednoduší a napětí  a stres je rázem pryč.

Dívá se neustále po vás:

Ano i toto je jasný indikátor zájmu. Žena si vás neustále prohlíží. Zajímáte ji, líbíte se ji. I zde byste neměli váhat a jít ženu okamžitě oslovit. Je to další signál, který je víc než jasný.

Odhrnutí vlasů:

Mezi další signál patří odhrnování vlasů v případě, že muž dojde do místnosti. Tento neverbální znak většinou ženy dělají podvědomě a dávají vám tím najevo, abyste si ji všimli. Zkrátka na sebe upozorňuje a chce, abyste o ní věděli.

Dotýká se sama sebe:

Ano i toto ženy dělají. Začnou se samy sebe dotýkat na viditelných neintimních partiích. To značí dotkni se ty mě. Chci aby ses mě dotýkal. A je jedno jestli si přejíždí prstem po ruce, rameni, na obličeji nebo na noze když sedí. Dělají to opět podvědomě.

Tohle byly některé neverbální signály od žen, jestliže chceš vědět více stačí se podívat na www.zakonyatraktivity.cz

Nyní se pojďme podívat na fáze seznamování. Cože? Si možná, někteří říkáte. Ano i ohledně poznávaní žen, existují určité fáze k tomu, abyste se ženou mohli navázat kontakt.

Máme čtyři fáze. A ty jsou. Fáze Atraktivita, Bezpečí, Důvěra, Svádění

Atraktivita:

Zaprvé musíte v ženě vyvolat zájem, být výjimeční, než všichni kolem vás. Zkrátka vyvolat nějakým způsobem svou atraktivitu pro ženy. Hodně to souvisí s chováním a hodnotami alfa-samce o kterém jsme psal již v minulém díle.

Atraktivní žena je zvyklá na mnoho lichotek a oslovení. Atraktivní ženy můžeme rozdělit do dvou skupin.

První skupina jsou ženy, které nemají štěstí na tzv. chlapy a muži je neoslovují a ony se cítí osaměle.

A druhá skupina žen je ta, kterou neustále někdo oslovuje a balí a jsou na to zvyklé (až někdy díky pravidelnosti otrávené).

V obou případech bude platit, abyste zapůsobili jinak než všichni ostatní. Měli byste ženu oslovit vtipně, hravě, trošku drze, ale ne urážlivě.

Bezpečí:

Tato fáze je z důvodu, abyste v ženě vyvolali dojem fyzického bezpečí a komfortu s vámi. Uvolnila se a mohla konverzace volně plynout. Nebyla v tenzi, ve stresu, a postupně se vám začala otevírat. V této fázi rozvíjíme rozhovor po upoutání z fáze atraktivity a začínáme stavět stavební kameny. Měla by si s vámi začít připadat příjemně dobře a mít z vás pocit, že jste příjemný člověk. Začněte tedy zde se ženou hovořit za pomocí otevřených otázek, to znamená, že pokládáte otázky na které nelze odpovědět ANO/NE. Protože by to vypadalo jinak jak výslech. Takže to mu se vyvarujte pánové. Pokládejte ideálně otázky, na které se vám musí rozpovídat.

Důvěra:

A nyní tu je fáze důvěry, neboli hlubšího poznání mezi vámi oběma. Nyní byste se měli snažit s ženou hovořit na témata jako jsou její splněné životní cíle a čeho dosáhla. Jaké měla dětství a na co hlavně ráda vzpomíná (snažíte se napojit na vlnu pozitivních emocí a ty si podvědomě spojí s vámi). Ptáte se na její životní sny a plány do budoucna. A třeba i to, čím chtěla být jako malá – uvidíte že mnoho žen chtělo být něčím dokonalým, či chtěly mít perfektní zaměstnání. Ať už se jednalo o to, že chtěla být stewardka v letadle, policistkou, soudkyní či poslankyní. Uvidíte, že jen málo žen dělá to co vždy chtělo. Rozpovídá se vám o tom co chce, co by chtěla vidět, zkusit a zažít. To je to co nám pánové jde. O hlubší poznání. Možná si říkáte, že je to divné se na takové věci ptát. No řeknu vám to takhle. Pořád je to méně divné, než jen pokládat otázky formou výslechu, které v ženě nevyvolají žádné emoce.

 

Svádění:

Opět se rozděluje tato fáze na neverbální a verbální část. Je to logické celý život komunikujeme jak hlasem tak i řečí těla a pak zjišťujeme, že i když něco říkáme, že dotyčný či dotyčná tomu nevěří, protože naše řeč těla říká absolutně něco jiného a tak je to i u poznávání ženy. Více o této fázi na www.zakonyatraktivity.cz

 

Je toho celkem dost, že ano? Jestli se vám připadají informace zajímavé a plnohodnotné na nic nečekejte a přihlaste se zdarma na stránce www.zakonyatraktivity.cz, kde se dozvíte daleko více o těchto neverbálních signálech od žen a samozřejmě se dozvíte vícero i o fázích ohledně poznávaní žen. 😉

A pokud se ti článek líbil, sdílej ho se svými přáteli. Dej o něm vědět na sociálních sítí, protože chlapi by si měli pomáhat.

 

 

 

 

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)