Jak mluvit s dívkami, aby z vás byly paf

Existuje mnoho věcí, které muži dělají automaticky, ale mluvení s dívkami mezi ně nepatří. Jen málo kdo umí hovořit s ženou tak, aby z něho byla paf. Někdo je pro ženy zábavný někdo nudný. Co tedy odděluje ty muže co hovořit umí a neumí?

Jak mluvit s ženami tou správnou cestou?

Pokud chcete zapůsobit na ženu s vlastními slovy, musíte mít na paměti jednu důležitou věc. Ta holka musí být dobře naladěna, musí se bavit a musí mít čas, aby se s vámi bavila. To je ten nejhlavnější důvod, proč někteří muži jsou casanovy a druzí ne. Je to o správné chvilce a správném načasování.

Může se vám taky samozřejmě stát, že vás zajímá dívka, která je ve skupince dalších holek. Jak mluvit,ale v takové situaci?

  1. Staňte se zábavným, pokud ženy poznají,že jste zábavný a nenudí se s vámi, tak jste na dobré cestě stát se zajímavým týpkem.

  2. Pokládejte správné otázky. Ať to nejsou trapné otázky a žena se s vámi necítí blbě. Nebuďte tedy nudnými.

  3. Zapojte všechny ženy. Je to nejlepší způsob, aby do konverzace byly zapojeny všechny ženy, aby se nenudily ty ostatní. Čím víc žen zapojíte, tím spíše se dostanete blíže k ženám.

  4. Buďte vtipný. Každý skvělý vypravěč umí být vtipný a udělat si i srandu sám ze sebe. Jen Mějte zase hranici ať nejste potom ten večer za nejvyhlášenějšího šaška.

  5. Zapojte i přátelé. Jestliže nejste sám, zapojte i přátelé, zvlášť když se snažíte o určitou dívku, tak přátelé vám mohou zabavit ostatní ženy. Takže se nebojte zapojit své přátelé, kterým můžete věřit.

  6. Odtrhnout se jen když se baví. Nesmí nastat situace, že se začnou nudit, dívat jinam, zívat. Vy budete odcházet od žen v tom nejlepším, když se budou na plno s vámi bavit. Je to z toho důvodu, aby si připadaly, že ztrácí něco cenného. Až se k nim zase vrátíte budou vás vítat v objetí a budou se s vámi bavit ještě o to více.

Není to nic těžkého, Nehledejte zatím nic složitého. Snažte se bavit a otrkávat s ženami, abyste si zvykli na jejich přítomnost. Čím více s ženami budete, tím více je začnete přitahovat a tím více jim budete rozumět.

Sdílej tento článek, případně mu dej like.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)