Víš jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy?

Před několika lety, než jsem začínal se sváděním, jsem si říkal, proč mi to se ženami nejde a jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy, mi bylo záhadou. Logicky jsem se s holkami bavil a říkal jsem si, proč mi nerozumí. Dlouhou dobu mi to nedalo spát. Zkoušel jsem staré techniky a bez úspěchu. Hledal jsme, až jsem narazil na techniky, jak bychom my muži měli při rozhovorech se ženami vypnout hlavně svou logickou část. Ženy jsou emočně založeny a rozvinutější v komunikačních dovednostech. Pár pravidel bylo již popsáno ve starším článku, jak myslet jako žena a získat ženy, ale dnes si rozebereme věci podrobněji.

Už jsem zmiňoval, že ženy zapojují hlavně svou emoční stránku, zřídka se stane, že narazíš na ženu, která je logicky založena. Na jednu ženu jsem narazil, která preferovala logiku a vše na přímo bez chození kolem horké kaše. Zaměřím se hlavně na většinu slečen, které jsou na emoční horské dráze. Mám pár kamarádek, které mě dovedly k myšlence, jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy. Bavil jsem se s nimi a bral jsem všechny slova, co mi říkali se studijním nadšením. Přes několika hodinovou diskuzi jsme se dostali až ke knížkám a filmům, na které se ženy dívají.

jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy

První jsou filmy, ženy mají zakořeněné z hollywoodských scénářů, romantických filmů a pohádkách od Walt Disney to čemu se nazývá happy end. Krásný scénář, jak princezna je uvězněna a jde ji osvobodit princ. Musí projít různými nástrahami, osvobodit a políbit princeznu. Závěr každý zná, žili šťastně až do smrti. Co z toho vyplývá? Na začátku máte idylku, pohodové vyprávění, jak všichni žijí. Následuje zvrat událostí, zrada či závist spokojenosti. Zde jsou ženské zbraně. Vytváření nějaké mýlky, pomluvy. Následuje smutek, něco, co se stane s křehkou ženou. Ženy jsou empatické a vnímají tuto situaci. Z nenadání přichází zachránce, „Idol ženských srdcí“. Ve filmu ukazují, jak by měl vypadat ale v reálném životě je to hloupost, ideál žen je Muž Alfa samec. Ve filmu upřednostňují krasavce a jemu podobné. Je jedno, jestli jsi malý, vysoký, máš jedno ucho větší či menší, nebo skvrnu na obličeji. Hlavní pro ženy je charisma, vystupování a jak se chováš a dokážeš ženu vyslechnout.

Přicházejí na řadu skutky muže zachránce, jeho odvaha, odhodlání se nezaleknout a řešení situací v nebezpečném prostředí. V těchto situacích ženy zažívají vzrušení z napětí, co by se mohlo stát při jeho fatálním selhání. V této části jde vypozorovat a poučit se, jak se chovají. Že se nezaleknou a ovládají strach a vše řeší s rozvahou. Následně přichází romantická chvíle setkání a osvobození ženy ze spár prokletí. Závěr všichni známe velkolepý happy end.

Jaké věci bychom si mohli vzít z filmů? Ženy by se neměly nudit. Měly by prožívat krásné vyprávění do hloubky s emocemi, chvilky napětí, vzrušení i smutných zvratů. Z posledních filmů, který se mi dost líbil byl Drákula: Neznámá legenda v hlavních rolích drákuly Luke Evans. Mám malý úkol pro tebe, podívej se na tento film a zkus se zaměřit na chování a vystupování Luke Evans v obsazení Drákuly. Sleduj jak se chová, jeho vyjadřovací schopnosti, jeho odhodlání a ochranářské schopnosti.

Další z možností zjistit, jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy jsou knihy, které napsaly autorky. Proč tomu tak je? V těchto knihách zjistíš několikrát násobně a podrobně vše o myšlenkových pochodech žen. Dám ti zde jeden úryvek z nejmenované knihy abys mohl vidět kapku dámských myšlenek a mohl vyjádřit v komunikaci zvraty.

jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy

Úryvek z knihy s lehkým erotickým námětem pro inspiraci 😉

Znovu mi zvedá bradu a začíná mě líbat na krku stejně jako předtím. Uf. co z toho má, že mě tak týrá? Když opět doputuje do jamky mezi mými klíčními kostmi, cítím, jak se jeho ruce zvolna sunou dolů po mé hrudi a přes prsa. Nosem obkrouží hranici té malé prohlubně na mém krku a lenivě pokračuje níž, sleduje cestu svých dlaní po mé hrudní kosti až k ňadrům. Každé z nich líbá a ochutnává, obě bradavky něžně saje. U všech svátých. Boky se mi o své vlastní vůli rozhýbou v pomalém rytmu kopírujícím pohyby jeho úst a já se zoufale snažím soustředit na to, abych udržela ruce nad hlavou. „Lež klidně,“ varuje mě a mou kůži ovane jeho horký dech. To už je u pupíku. Ponoří do něj jazyk a pak mě jemně zaškrábe zuby na podbřišku. Mé tělo se propíná do luku. „Hmm. Jste tak sladká, slečno.“ Špičkou nosu brázdí hranici mezi mým podbřiškem a chloupky, cestou mě jemně oždibuje a dráždí jazykem. Náhle se prudce zvedá a kleká si u mých chodidel, popadne mě za oba kotníky a široce mi rozevírá nohy. No tohle! Bere mou levou nohu, ohýbá ji v koleni a přitahuje si chodidlo ke rtům. Zatímco zlehýnka líbá jeden prst po druhém, pozorně sleduje mou reakci. Pak opatrně tiskne bříško každého z nich mezi zuby. Když dojde k malíčku, skousne silněji a já sebou zazmítám a zakňourám. Jazykem obtáhne hranu nártu a já už dál nejsem schopná ho sledovat. Je to prostě příliš smyslné. Mám dojem, že shořím na prach. S pevně semknutými víčky se pokouším absorbovat a ustát všechny ty pocity, které ve mně vyvolává. Líbá mě na kotníku a razí si cestu vzhůru po mém lýtku až ke kolenu. Těsně nad ním se zastavuje a opakuje celou tu svůdnou dech beroucí torturu i na pravé noze. „Ach, prosím,“ zavzdychám, když mi skousne malíček, až mi z toho zatrne hluboko ve slabinách, ….

Jde vidět na takovém to úryvku, jak přemýšlejí a vyjadřují se ženy. Věrohodně dokáží vystihovat své pocity a emoce, které cítí. Nejlepší metodou je přečíst si aspoň jednu knihu napsanou autorkou a hlavně věnovat se popisování pocitu a zaměřit se na jejich emoce. Každý si při čtení odnese jiné poznatky a vytříbí si svůj vkus i při vyprávění příběhu. Věřím, že jsem tě malinko nakopl k poznání vyjadřování žen.

Líbil se ti článek dej like nebo sdílej jej se svými kamarády, kteří tápou nad přemyšleni a vyjadřování žen. Zanech mi komentář se svými poznatky a zkušenostmi s ženami.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)