O čem se bavit s dívkou?

O čem se bavit s dívkou, zajímavé téma? K tomuto tématu mě přivedl kamarád, se kterým jsem jel z bruslí. Ptal se mne, o čem se bavím se ženami. Nad touto otázkou jsem se zamyslel a říkám mu, že v některých situacích požívám závěry a v jiných situacích zajímavá témata. Záleží na situaci a co se chci o dané dívce dozvědět.

Běžné otázky typu: studuješ, pracuješ, jaké máš zvířata, jaké jsou tvé koníčky, …? Jsem změnil a vytvářím závěry. Přijde mi tento druh bavení se, seznamování mnohonásobně originálnější a zajímavější než, když použijete otřepané fráze a otázky.

Jak na vás působí tyto rozdíly:

Chodíš do zaměstnání, nebo kde pracuješ?

Přejde mi, že pracuješ ve velké korporátní společnosti, kde se věnuješ (plácnu nějaké zajímavé zaměstnání nebo hloupost, záleží na situaci a v jaké náladě žena je) např.: práci s výzkumem dlouhověkosti. Nebo požiji něco, kde lenoší např.: se testování gauče.

Žena se začne buď cítit wau myslí, že dělám něco zajímavého nebo ji člověk popíchne. Už se dá na takové téma navázat dál a nastane situace, že prozradí opravdu co dělá nebo můžeš hádat dále.

 

O čem se bavit s dívkou

Jak navázat na to, jaké zvířata má doma:

Jaké zvíře máš doma?

Přijde mi, že doma máš velkého, chundelatého psíka jaký byl maxi pes Fík z pohádky.

Odpovědi mohou přijít různé typu: nemám pas, mám kočku, mám psa ale takového, … Toto téma lze pak svést na minulost: jak jsi byla malá a dívala ses na večerníček o maxi psu Fíkovi, určitě takového huňáče jsi chtěla. Máš kočku? Určitě vypadá stejně, jako Azrael ze Šmoulů, je stejně mazaný a prohnaný jak z filmu. Zde ti ukazuji různé možnosti a témata, která můžeš rozvíjet, hlavně nezapomeň, realita je jiná. Tyto odpovědi mě napadaly v průběhu psaní článků. Při běžné mluvě se to vyvíjí jinak a určitě tě napadne něco jiného.

Témata ohledně koníčků,sportu,…:

Jaké koníčky máš? Co děláš za sport?

Připadá mi, že děláš ráda adrenalinové sporty jako jsou bungee jumping, skok padákem, chodíš na horolezeckou stěnu, …

Přejde mi, že za sebou už máš přečtených tisíce knížek, nejsi náhodou taková malá hodná, zakřiknutí holka?

Znova ti ukazuji jednu běžnou a nudnou otázku, vidíš jak se krásně dá převést na zajímavá téma a vyvolat v ženě třeba adrenalinové vzpomínky. Zde se také dá otočit na to, jestli by tyto věci udělala v budoucnu, nebo jaké nejlepší zážitky v podobě adrenalinu má.

Téma o počasí nepoužívej je to nudné, maximálně ve smyslu:

Zítra bude pěkné počasí a podnikneme společně takové a onaké věci, co jsi chtěl vyzkoušet. Vím o dobrém místě s tím a tím zážitkem. Mám vše odzkoušené/ zatím jsem tento zážitek neprováděl. (pozor si dej na to, abys daný zážitek měl vyzkoušený a ověřený, abys pak nevypadal divně, že jdeš na místo poprvé)

Zítra má být škaredé počasí půjdeme do haly/budovy na to či ono.

Co si myslíš o změně běžných otázek na to, že vytvoříš závěr? Běžných otázek je spousta a lze je převádět opravdu libovolně i zajímavě. Buď vytvoříš závěr, nebo lze v některých případech změnit slovosled a upravit pár slov a máš zajímavou otázku. Stejná otázka v různých kontextech.

 

O čem se bavit s dívkou

Jakmile ti vypadnou otázky a nevíš, na co se zeptat a o čem se bavit s dívkou. Používej a začínej příběhem, ze své dlouhodobé minulosti, budoucnosti, nebo přítomnosti.

Když jsem byl malý, kolem pěti let, zažil jsem s kamarády … řekneš svůj příběh, pak se zeptáš na její zážitek z dětství.

Chci jet do zahraničí podívat se na tato místa, protože … povyprávíš slečně o budoucnosti, co by jsi chtěl prožít nebo kam se podívat. Ženě nastíníš téma, o kterém se chceš bavit a ptáš se na její sny.

Věřím, že jsem tě inspiroval ohledně bavení se se slečnami a není toho málo a věřím, že vše vstřebáš. Je to inspirace pro tebe, jak navázat na nějaké téma, alespoň víš, o čem se bavit s dívkou, slečnou, ženou. Vše, co zde publikuji je z mé zkušenosti a hlavně mě spousta věcí napadala během psaní článku. Ostatně při konverzaci s něžným pohlavím je zapotřebí být uvolněný a nechat plynout čas a nepřemýšlet o tématech, o kterých se chceš bavit. Stačí dvě nebo tři témata na cca ½ hodiny a hlavně když vše se dobře probere do hloubky.

Jen mě napadá mám spoustu zajímavých témat v záloze, co by tě mohly zajímat a trochu nakopnout- Jen si je nechám na příští článek. Dnes vše potřebuješ spolehlivě vstřebat a vyzkoušet v praxi a uvidíš, že vše bude o něčem jiném.

Určitě tě článek zaujal a nepochybuji o tom, že mu nezapomeneš dát LIKE, aby mohli i tví kamarádi poznat něco nového a zajímavého při konverzaci s dívkou na rande. Aby toho nebylo málo můžeš článek rovnou sdílet. Cítím v kostech, že tě něco zaujalo a máš i otázku, neváhej a zeptej se mě dole pod článkem.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)