Jak uspokojit ženu v posteli ?

Chcete aby váš sexuální život byl pořád top? Pomocí těch to tipů, můžete mít váš sexuální život, pořád hodně kvalitní. Uspokojit, ženu není zase tak velké umění jak si mnozí mohou myslet. Stačí dodržovat pár věcí a žena s vámi bude vzrušena každou chvíli.

Možná jste někdy slyšeli, že nejsilnější orgán je v našem rozkroku, ale opak je pravdou. Je to v naší hlavě. Více než cokoliv jiného je to váš mozek, který hraje velmi důležitou roli pro skvělé milování. Chcete-li mít opravdu kvalitní sex s ženou, musíte ji naučit, aby využívala mozku v posteli na emoční a sexuální bázi.

Pokud budete vědět jak dívku uspokojit citově, tak vždy budete budovat silnější a emoční vztah.

Jak tedy uspokojit ženu?

Zde jsou ony tipy:

 1. Přejděte dolu do klína.

         Pokud vše ostatní selže a i vy, přejděte do klína vaším jazykem, zde je vždy velká naděje že zaskórujete.

 1. Předehra

  Mnoho mužů kašle na předehru a hned chtějí vlítnout na sex. To že vám stojí jako stožár na velké lodi, neznamená, že žena je také připravena. Není nutné vždy spěchat.

 2. Zapamatujte si erotogenní zóny vaši ženy.

  Většina žen má erotogenní zóny na krku, uších, kolenní jamky, prsty u nohou. Ale každá žena to může mít trochu jinak, Testujte, zkoušejte. Tím ženu vždy nažhavíte.

 3. Nepoužívejte otočit se a spát

  To, že jste po sexu a chce se vám spát, je fajn, ale nezapomínejte se po sexu věnovat i ženě aspoň usnout v objetí nebo se k ní na chvíli přitulit. Občas je to velice vhodné pro ženy 😉

 4. Polibek a mluvení

  Občas ženě dejte polibek a řekněte co k ní cítíte. Ženy to potřebují slyšet více než muži. Nám jde daleko více o činy od ženy, ale ženy to potřebují mít naservírované. Takže slova, která pohladí jsou někdy na místě.

 5. Mluvte o sexu

  Nic není snazšího než o sexu sem tam mluvit. Dozvíte se sny partnerky a třeba se vám zrovna díky tomu také splní vaše sny, nebo poznáte něco nového. Takže mluvit, mluvit a zase mluvit.

 6. Mějte místa a polohy

  Snad nemusím k tomuto nic psát. Každý ví, že misionář po čase přestane bavit!

 7. Správné komplimenty a hrajte si s jejím tělem

         Polichoťte ženu v posteli. Zvednete jí sebevědomí a příště bude zase o něco odvázanější a více si to s vámi užije.Jen protože jste v ní,                        neznamená to, že byste se ji měli přestat všímat, hlaďte ji. líbejte ji, masírujte ji. Źeny jso uvelice citlivé na toto. Tak toho využívejte.

 1. Zkoušejte nové věci

  Pořád zkoušejte nové věci a učte se nové věci, aby váš sex nebyl stereotypní.

 2. Snažte se o její orgasmus jako první. Ať je to vaše pravidlo, občas to nevyjde, ale nic se neděje.

   

 

Pokud budete tyto tipy dodržovat tak váš sex nebude nudný a partnerka s vámi budete spokojená. Není na tom, žádná věda, jen je zapotřebí dodržovat pár tipů a uvidíte, že sex bude hned větší zábava.

A jestli se ti článek líbí tak ho sdílej dál s kamarády.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)