Za hodinu jsem si Švédku přivedl domů

Občas to tak chodí, že jdete balit holky do klubu a celou noc se vám moc nedaří. Nedávno se mi to přesně stalo. Přišel jsem do klubu někdy kolem půlnoci a do čtyř do rána prošel ještě tři další kluby v blízkém okolí a nic moc zajímavého se neudálo. Ani jedno číslo, ani jedna pusa. Začalo být kolem čtvrté ráno a já cítil únavu a chuť jít domů spát.

To by ale bylo moc jednoduché a to nemám rád. Řekl jsem si, že alespoň vydržím, než pojede první metro, což bylo za tři čtvrtě hodiny a do té doby budu oslovovat jednu holku za druhou a prostě se do toho nějak dostanu. Nedovolím, abych odcházel bez nějakého úspěchu.

Holka ze Švédska mi zlepšila noc

A jak jsem si řekl, tak jsem udělal. Šel jsem na tanečním parketu ke skupině asi čtyř holek, které tam tancovali v kruhu. Na jednu z nich jsem se podíval a ona na mě. Chytnul ji za ruku, s otočkou vytáhl z kola ven a začal s ní tancovat.

Hned jsem uviděl, že jsme si padli do oka. Konečně holka, na kterou jsem celý večer čekal. Občas stačí jedna správná slečna a celý večer se může proměnit z nic moc večera na skvělou zábavu. Únava ze mě okamžitě spadla a já se opět cítil v plné síle.

Ta holčina byla ze Švédska a jmenovala se Nela. V Praze už půl roku pracovala a zjistil jsem, že bydlí sama v jednom apartmánu, ale i já mám volný byt, tak jsem už plánoval cestu ke mně. Za chvilku mne seznámila s kámoškami, které jsem pozdravil a dál se jí věnoval.

Líbání na parketu

Zanedlouho jsem cítil, že se chce líbat a pořád ještě na tanečním parketu jsem vytáhl kapesníček z kapsy u saka, který ji zaujal a ptala se, proč ho mám a že je hezký. Vzal jsem kapesníček, dal ji ho na oči, aby nic neviděla, oběma rukama jsem ji chytil za hlavu a pomalu se k ní naklonil a dal ji pusu. Okamžitě se chytla a začali jsme se líbat. Většinou u líbání netlačím na pilu a nevytahuji jazyk dříve než ona.

Už před pátou jsme opouštěli klub

Pak jsem ji odvedl na sedačku, kde jsme se ještě chvíli líbali a pak ji říkám, pojď se projít. A protože jsem věděl, že je tam s kámoškami, řekl ji, ať jim řekne, že se jde se mnou projít, že můžou být v klidu. Pak jsme se rozdělili a za pár minut se sešli před šatnou a vyrazili ven.

Venku povídám: „Pojď, ukážu ti krásnou vyhlídku.“ Souhlasila. Kousek za klubem jsem mávl na taxi a ona se zeptala, kde je ta vyhlídka, že musíme taxíkem. Na to jsem odpověděl, že je to jenom pár minut, aby si nedělala starosti.

Až čtvrtý taxík nás vzal

S taxikářema je občas sranda. Nebydlím opravdu daleko od klubu, pěšky je to asi 25 minut a taxíkem stěží 10 minut. Jdu k prvnímu, kterého jsem zastavil a povídám mojí ulici, pán do toho civěl a nic nemohl najít, tak jsem mu to zopakoval a když byl pořád úplně mimo, tak jsem ho poslal pryč a šel hned k tomu, co stál za nim. Ten mi povídá, bude to 300 Kč, já na to, jestli si dělá srandu, když normálně platím 150 Kč a on, že je to na něj moc blízko. Tak jdu k třetímu a on na mě: „Tak blízko, tam nepojedu.“ Nela, protože mluvila jenom anglicky, na mě nechápavě koukala, proč nás nechtějí vzít. Zůstal jsem v klidu a s úsměvem jí to vylíčil a povídám, že to nevadí, že pojedeme dalším. I ona z toho měla legraci, a tak jsme kousek popošli a uviděli přijíždějící taxík, na který jsem mávnul a pán povídá 200 Kč. Já na to, že ne, protože minule to bylo 150 Kč a on souhlasil. Sedli jsme si spolu dozadu a cestou se líbali.

Domů jsem si ji přivedl

Vystoupili jsme kousek před mým vchodem, a jak jsme šli ona spustila: „Já jsem ale blbá, já fakt myslela, že jdeme na vyhlídku a místo toho jdeme k tobě domů.“ Ale z jejího hlasu jsem cítil, že to říká jenom na oko (hlavně na sebe nechte svalit všechnu vinu, aby se slečna necítila, jako že je moc lehce dostupná). Já na to, že na vyhlídku jdeme a že je to speciální vyhlídka a že je zamknutá a já mám od ní klíče. Došli jsme ke mně do bytu, já ji nabídl vodu a ukázal ji můj krásný výhled z balkonu. Líbil se jí a já mezitím zapnul muziku, aby hlavně nebylo ticho (zapínám ji mimochodem vždycky, navodí to lepší atmosféru). Nechal jsem ji ještě napsat na svém telefonu kámoškám, že je v pořádku.

Pak už to šlo lehce, párkrát jsem s ní udělal otočku na hudbu a povalil ji na postel. Líbali jsme se, hladili, svlékali oblečení a měli sex. Nechal jsem ji u sebe přespat do rána a po probuzení vše zopakovali.

O úspěchu rozhodují maličkosti

Nikdy se nevzdávejte, i když to vypadá, že se vám nedaří, jste unavení a chcete jít domů. Opravdu stačí jedna interakce s tou pravou slečnou a vše je jinak. Dokážete pak proměnit neúspěšnou noc v úspěšnou. Mně se celou noc nedařilo a pak mi stačila hodina, abych ji dostal k sobě domů.

Další článek s radami, jak balit v klubu najdeš tady.

Pokud se ti líbí článek, tak mu dej LIKE a sdílej jej s kamarády, aby věděli, jak si z klubu přivézt slečnu domů.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)