Motivace, odhodlání

Motivace a odhodlání jde ruka v ruce. Od začátku, kdy jsme se rozhodli něco na sobě změnit. Nejsme první ani poslední v řadě davu lidí, kdo potřebuje změnu. Každý, kdo okusil dno ví odkud je zapotřebí se odrazit a jít za svým snem.

S velkým odhodláním se pustíte do akce. Většina čtenářů tohoto webu chce mít úspěch u žen, naučit se ženy oslovovat a nemít strach z oslovení, další se rádi naučí jak se bavit s dívkami, jiní hledají aby se nedostavila neustále do role kamaráda, někomu se nedaří tah na bránu, někteří potřebuji probudit svůj stagnující vztah, … nepletu se?

Podle statistik, spousta lidí se odhodlá k nějaké akci ale do půl roku se stane to, že jejich lenost, tendence se vyhnout povinnosti, jít si za svým snem a lepším zítřkem se neustále říkají: „měl bych už konečně něco dělat, … “. Taková věta je dost demotivující a lidskou mysl odradí, protože ji připomíná povinnost. Jak je známo povinnosti nejsou moc dobré pro člověka moc se mu do nich nechce.

Po měsíční odmlce, kdy jsem si užíval volného času a nechal jsem psaní pověšené na hřebíku byla paráda. Nejhorší na všem bylo se vrátit zpět, odhodlat se, i před tímto článkem jsem půl dne děla něco úplně jiného než jsem chtěl. Odhodlal jsem se a na motivoval spousty videi z youtube.com a hned se mi článek píše jinak než doposud.

Motivace, odhodláníSprávné zaměření

Nenech se tlačit lidmi z okolí k něčemu, co opravdu nechceš. Dejme tomu, že nemáš rád seznamovaní v klubu a kamarádi tě neustále tahají do klubu, na večerní party, podobně smyšlející akce a raději preferuješ seznamování za bílého dne venku v kavárnách, v obchodech, v autobuse nebo ve vlaku. Nebo jsi typ člověka, který preferuje opak toho, co jsem před chvílí napsal.

Raději se zaměř na oblast, která tě baví se ženami a ve které chceš uspět. Je blbost aby tě někdo nutil do něčeho, co opravdu nechceš, vytvoříš si vůči dané oblasti averzi. Dobře znám tyto situace ze své osobní zkušenosti.

Něco k čemu máš velkou averzi je těžké získat odhodlání a hlavně se motivovat a vidět pro danou oblast výsledky. Nejlepší je zvolit směr, kde my sami opravdu chceme uspět a motivace sama osobě se bude obnovovat.

 

Vhodně se obleč, změn prostředí a akce

Nejtěžší je na tom všem to prostředí, kde jsi nebodoval, měl jsi na sobě něco, kde ti třeba připomínalo neúspěchy a vraceli se ti znovu a znovu. Začátek u mne byl nejtěžší tam, kde jsem vyrůstal a měl zaběhlé programy v hlavě. Bylo těžší překonat ostych z oslovení na místě ve kterém člověk byl ztrapněn nebo hůře odmítnut. Taktéž jsi nosil neustále takové oblečení které ti připomínalo neúspěchy? Já jsem měl několik typů oblečení co mi vše připomínalo zklamání.

Obměn své oblečení v šatníku o jeden, dva nebo tři kousky něčeho nového a stylového. Budeš se úplně jinak cítit! Poznal jsem vše, když jsem vyměnil volné triko o číslo větší za stylovou košili, která mi padla. Hned bylo o něčem jiné. Kalhoty, které jsem za sebou táhl s rozkrok až po kolena, jsem vyměnil za něco co mi lépe sedělo a vypadal jsem v tom mnohem lépe a stylověji. Vem si něco na sebe, co ti bude sedět a budeš se v tom cítit lépe. Přece, jak se oblékáme tak i to ze sebe vyzařujeme. Kdybychom se měli oblékat tak jak se cítíme, můžeme chodit třeba jen ve vygajdaných teplácích a třikrát větších mikinách.

Určitě každému prospěje změna prostředí za úplně jiné a neposkvrněné. Tam, kde jsme se pohybovali a měli špatnou zkušenost v takovém prostředí se dobře necítíme a máme tendenci se i podceňovat a mít tendenci aby se nám daná situace připomněla a my se z toho všeho stáhli. Nejlepší je i vypadnout někam úplně jinam a nabrat dobrou praxi, kde nás nikdo nezná a my můžeme vytvářet nové vazby v hlavě. Když jsou dostatečně silné můžeš přepsat situace v místech, kde jsi se necítil dobře.Motivace, odhodlání

Poznámky s výsledky

Veškeré své výsledky si zapisuj. Ve chvíli, kdy se budeš cítit demotivovaní a budeš mít chuť hodit ručník do ringu, stačí sáhnout po svých poznámkách a výsledcích ověříš si, že postupné kroky k cíli vytvářejí výsledky a den ode dne jsi lepší. Stav hlavně na tom, co ovládáš, i kdyby to mělo být excelentní oslovení bez kontaktu. Neubíjej sebe výčitkami, že nedokážeš dobře ženu pozvat na rande nebo předčasně ejakulovat. Nesrovnávej se s nikým jiným, ale jen sám se sebou – jen tak si vybudujete zdravou sebedůvěru. Každý den budeš lepší a lepší.

Pua vs. živá akce, ano či ne?

Na pár akcích jsem byl, jako divák i moderátor. Je dobré se dívat jek zdravá rivalita a soutěživost dodává na motivaci člověku a podpora jednoho v druhém. Hlavní je přátelská atmosféra na takových to akcích, kde se podporuje motivace a přispívá k odhodlání. Tyto akce blahodárně přispívají a mají vliv na lidskou psychiku

Na živých akcích se dostaneš do kontaktu s lidmi, kteří jsou zkušenými i se začátečníky. Zde je dobré jak si vyměníš své zkušenosti a vidíš jak vše je i rozdílné o několik stovek kilometrů jinde. Chceš zažít danou energii? Podívej se na jednu z nejbližších akcí, které se bude konat.

Najdou se jedinci, kteří si najdou své a raději pracují na sobě sami třeba přes některé skupiny PUA. Já jim tuto volbu nezazlívám každý je jedinečný a vyhovuje něco jiného

Líbil se ti článek? ANO, sdílej s kamarády a nebo dej mu LIKE. Máš otázku? Zanech ji dole v komentáři

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)