Návyky ve svádění, …

Návyky nás ovládají, je to auto pilot, který řídí náš život s nejmenším úsilí a spotřebou energie. Celý náš život provází a bude provázet auto pilot s dobrými a špatnými návyky od otevíraní dveří i při seznamování s slečnami. Návyky v balení jsme se kdysi dávno naučili a nebo nenaučili. Buď jsou staré a dnes už nefungují a nebo nemáme žádné!

Když jsme zvyklí dělat jednu věc a neustále ji opakujeme vytváří se návyk a to dobrý nebo špatný. Dobré je mít ty pozitivní návyky, které tě budou posouvat ku předu. A NE ty, které stahují člověka dolů a na zem.

Nechť se lidé ze všech sil snaží nabýt dobrých návyků. Není sporu o tom, že návyk je nejdokonalejší, trvá-li od útlého mládí. To pak nazýváme výchovou. Ve skutečnosti je to však jen včasný návyk.

Francis Bacon

NávykyJak změnit návyk aby fungoval?

Stanovení si konkretního cíle nikoliv všeobecného. Například budu mistrem balení žen. Toto je všeobecné ustanovení, které nic moc neříká a je třeba konkretizovat dotyčné body a milníky přes které se budeme orientovat. Třeba si stanovit cíl. Naučím se oslovovat ženy beze strachu.

Dalším bodem, který vás limituje, že si nestanovíte do jaké doby se to naučíte. Je třeba si dát i časový plán. Naučím se oslovovat ženy beze strachu do konce tohoto měsíce.

Jak a kde budu se učit nový návyk? Jeden z nejdůležitějších věcí te potřeba si stanovit jaké kroky bych si měl stanovit a co dělat. Naučím se oslovovat ženy beze strachu do konce tohoto měsíce a budu trénovat každý den po práci jednu hodinu denně od 15:00-16:00 na náměstí ve svém městě/ obchodním centru (tam, kde proudí nejvíce lidí).

Tímto jsme si stanovili konkretní cíl, časový úsek a jakou dobu se budu této činnosti zabývat a místo. Tím pádem se naučíme úplné základy a následně můžeme nabalovat další návyk a zdokonalovat se a svou osobu v komunikaci se ženami.

Jak řešit více návyků na jednou?

Je vhodné dělat více návyků naráz? Záleží pokud jsou to velké návyky bez vhodných základů, tak bych se tomu nepřikláněl. Pokud jsou to návyky malého rozpětí tak samozřejmě. Například může být dobré si vytvářet návyky při oslovování žen přes den i zároveň v klubu to jsou dvě užitečná doporučení. Na druhou stránku pokud jsi neměl ženskou a teprve začínáš je oslovovat je hlopost přidávat si umění milování a sexu.

Co je dobré před zavedení návyků?

Identifikuj špatný návyk, který tě brzdil a nemohl ses přes něj dostat. Např.: „Neoslovoval jsem ženy nikdy a měl jsem velký strach je oslovit“. Takto jsi definoval co jsi nedělal a chceš napravit. Takže se na to vrhni a nelelkuj. Vždyť žijeme jen jednou, každý den je dar a je třeba jej prožít naplno.

Pravidelné trénování, jak jistě znáš návyk se nejdříve dostaví za 21 dní neustálého opakování. Zajisti si čas abys mohl pravidelně oslovovat a vytvářet pozitivní návyk.

Motivuj se pro dobré výsledky je potřeba vydržet aby se návyk zapsal do paměti a nebylo možné jej přepsat raději přepiš starý a nevhodný návyk, zbav se strachu z oslovení a bude vše mnohem lepší.

Piš si své úspěchy, když se dají úspěchy měřit i neúspěchy tak se vše dá vyhodnotiti. Při vyhodnocení a zjištění kde máš nedostatky vždy najdeš vhodné řešení pro zlepšení a nápravě na nejvhodnější a nejlepší návyk.

NávykySpouštěč starých návyků

Všiml jsem si na sobě, kde se mi vytváří dobře nové návyky, v úplně novém prostředí, jak se říká „tabula rasa“. Při změně prostředí jsem si rychle zvykl na to že bych si měl vařit a stravovat zdravěji než doposud, stravovací návyk se mi změnil. Když jsem se vrátil zpět domů. Nastartoval starý návyk, kdy jsem se stravoval opět jinak než doposud. Cvičení v novém prostředí super a ve starém a zaběhnutém systému byl boj o to abych si zacvičil a nemluvě o svádění a oslovování žen.

Zeptám se tě, je boj s novým návykem pro tebe těžký? Zanech mi dole komentář o tvé změně návyků při oslovování, cvičení a dalších.

Líbil se ti článek poděl se o něj s kamarády a sdílej jej. Dej mu LIKE ať vím jestli se ti líbil.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)