Další z nejčastější chyby při svádění

Jaký je váš cíl při svádění? Mít jednu partnerku nebo být obklopen harémem žen? Představa každého chlapa je mít spoustu žen kolem sebe. Co to způsobí? Nebudeš mít čas na všechny ženy. Neúspěch u jedné tě nevykolejí, protože máš náhradu jinde. Žádná pro tebe nebude znamenat tolik abys byl zklamaný a trápil se neúspěchem.

Při svádění je dobrá kvalita svádění tak i kvantita. Pokud se ženy budou cítit v tvé přítomnosti silné, sebevědomé a dodáš jim jedinečnost, je tvoje. Žena potřebuje vedle sebe jistého a sebevědomého chlapa po stránce fyzické i duševní. Když se naučíš tyto věci, budeš je aplikovat v praxi, budou tě ženy následovat a vyhledávat tě.

Jaké jsou nejčastější chyby?

Myslíš na to jedno, jak dostat ženu do postele a užít si. Když si zvolíš dobrý target tak s tím nemáš problém a užiješ si stejně jak žena. Dobrý sex na jednu noc. Jsou ženy, které chodí do klubu a hledají jen sex na jednu noc, ale je jich málo. Většina žen nechce vypadat před ostatními, jako holka na jednu noc a vyhnout se nálepce děvka. Když jdeš za takovou ženou a máš jen na mysli, že ji chceš na jednu noc, tak to z tebe vycítí a tvá snaha je úplně na hovno. S takovou ženou je třeba jednat úplně jinak, nebýt zaměřen na to jedno. Je třeba vyvolat v ženě pocity a emoce aby se cítila jedinečně a dobře. Pak tě i obdaruje slastí.nejčastější chyby

Jednu ze zásadních chyb je ta, že hodně tlačíš na pilu a příliš rychle. Vše, co jsi nastudoval používáš v praxi, správně i ve správném pořadí. Musím říct jediné, nejsi trpělivý a chceš mít vše hned. Trpělivost a správné načasování při postupu z mety na metu je klíčové. Je zapotřebí zpomalit a ujistit se, že tempo a rychlost, kterou používáš je dostatečná, není příliš rychlá a nebo příliš pomalá. Jak se cítíš když jde na tebe někdo příliš rychle a tlačí tě do něčeho? Těmto situacím se určitě vyhýbáš a nebo se stáhneš do defenzívy. Je to podobné při svádění žen.

Další chyba, která je pozornost. Spousta chlapů by ráda mluvila a mluvila a měla, co největší pozornost. Opak je pravdou. Je potřeba si vybudovat pozornost na pocity a nálady jiných lidí a především vůči dívkám a ženám. Když budeš ignorovat náznaky a projevy tak se nikam neposuneš. Každý den můžeš trénovat s kolegy v práci venku při seznamování a pak tě nic nezaskočí.

Když se zajímáš o ženu neměl by ses zajímat převážně o její tělo a její zevnějšek. Vím my chlapi si potrpíme hodně, jak žena vypadá a přiřazujeme jí i bodové hodnoceni od jedné až po deset. Ano bavíme se s dívkou, s vytouženou desítkou, co mi je to platné, když se zaměřujeme jen na její vzhled. Žena toto vycítí a uteče. Měl by jsi ji dát pocit jedinečnosti, kterou nezná. Zajímej se o její zážitky, co prožila v dětství, co má ráda a proč, nebo co chce dělat v budoucnosti. Do toho koktejlu přimíchej kapku romantiky a uvidíš rozdíl.

Peníze, peníze a opět peníze. Myslíš si že si ženu koupíš? Jedině koho si k sobě přitáhneš bude zlatokopka a to je vše. Většinu žen si nekoupíš, spíše utratíš finance a čas. Když budeš investovat spíše do maličkostí a nebudeš se ohánět penězi budeš mít rozhodně větší úspěch. Pokud ženě budeš neustále něco kupovat a zvát ji na něco využije tě nebo se urazí. Takže, přiměřeně zvaž kolik budeš za ní utrácet za maličkost jako vodu v baru OK, ale cely večer ji zvát není to moc chytrý nápad.nejčastější chyby

Co se stane, když překročíte hranice? Myslím hranice ve vychloubání a chvástání se. Je dobré zapůsobit na ženu neodolatelným a nejlepším způsobem. Chceš aby si tě žena pamatovala i dlouho po setkání. Hranice mezi zdravým sebevědomím vs. vychloubání je opravdu dost tenká a můžeš ji dost rychle překročit. Zatím co ženu ohromuješ svými úspěchy na poli kariéry, sportu, úspěchu u žen, bůh ví kde ještě. Když mluvíš o sobě, už ti dávno spí a nebo rovnou pokukuje po lepším objektu zájmů. Na tvém místě bych opravdu zvážil jak moc se chceš vychloubat.

„Moje ex byla super, ale už nám to neklapalo a rozešli jsme se. Když jdu po ulici a vidím stejné oblečení hned si na ni vzpomenu. Spolu jsme toho tolik prožili, …“ Takové téma se opravdu nehodí, bavit se desítky minut na téma ex. Představ si jaké by ti bylo kdyby začala holka mluvit o svém bývalém nebo jak se choval doma a jaké trenky nosil. Vím o čem mluvím, měl jsem jednu holku, která mluvila pořád o svém bývalém. Strašné, myslel jsem, že se pouze zmíní o ex, nedalo se to vydržet, jak začala tak se nedala zastavit ani změnit téma. Raději jsem bral nohy na ramena a utíkal.

Další tipy ohledně chyby ve svádění najdeš i zde i zde. Neváhej a koukni se jestli děláš vše dobře.

Dej LIKE a nebo sdílej článek s přáteli aby se vyhnuli chybám.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)