Bootcamp Králem ženských srdcí

Mnoho z vás se mě ptá na akci Králem ženských srdcí. Co vám to dá? Co vám to přinese? Jestli je to pro vás, když jste léta sami? Či jestli je to i pro ty co někoho mají a nebo nemají problém s ženami. Dovolte mi, abych vám na všechny vaše dotazy odpověděl. Bootcamp Králem ženských srdcí, je úplně pro každého muže. A proč? Pojďme si to rozebrat co vás na bootcampu Králem ženských srdcí čeká a nemine.

Jedná se o třídenní našlapaný bootcamp, který nemá v České a Slovenské republice obdoby. Nikdo nic takového tady u nás nedělá. Bootcamp Králem ženských srdcí se tak dá přirovnat k zahraničním bootcampům, které kolikrát zaostávají zatím naším. A proč? Pojďme si ho nyní představit.

 

Začíná se v pátek v odpoledních hodinách kdy vás čekají přednášky na téma verbální a neverbální komunikace. Dále vás čekají nácviky na desítky sexy asistentkách, které vám budou celou dobu nápomocny a dávat vám okamžitě zpětnou vazbu včetně nás koučů. A to je zkušenost k nezaplacení. Už z tohoto důvodu by ti bootcamp Králem ženských srdcí neměl uniknout !! A končí se až v neděli večer !!

  • Desítky hodin nácviků na sexy asistentkách, jak na rande, jak na vztah, jak improvizovat a jak komunikovat, jak tančit a jak na magické momentky

Tak tohle je našlapaný bootcamp Králem ženských srdcí, na kterém by si neměl už jen z tohoto jednoho důvodu chybět. Registruj se zde na akci!!

 

 

 

 

 

 

 

  • Desítky hodin v terénu, jak na ulici tak v klubu

A jestli si myslíš, že je to vše, tak to tě rychle vyvedu z omylu. Čeká vás mnoho hodin v terénu. Jak na ženy na ulici tak i jak na ženy v klubech. Kde se vám budou věnovat koučové a dávat vám opět okamžitě zpětnou vazbu. Takže přesně budeš vědět co jsi dělal špatně a co naopak dobře 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Desítky přednášek na různá témata od sebevědomí, charizma, jak na rande, jak na vztahy, jak na milenecké vztahy, jak na sex, jak působit jako chlap 

Tak to je naprostá bomba co chlape? 🙂 A tím zdaleka nekončíme. dále vás totiž čekají přednášky na téma jak na spokojený vztah, jak na vydařené rande a jak na milenecké vztahy. Prozradíme vám tak na bootcampu Králem ženských srdcí veškeré tipy a triky jak na to. Stanete se zkrátka novodobým Casanovou a budete to s ženami umět už po zbytek vašeho života. A víte  co je ještě na bootcampu Králem ženských srdcí tak skvělého? To, že veškeré techniky, metody a tipy, které vás naučíme, tak se dají aplikovat do všech oblastí v životě a rapidně vám poroste sebevědomí i charizma !!  Takže otázka pro koho to je? Je to pro všechny muže ač již jsou spokojeni ve vztahu, nebo jsou léta sami a nebo to i s dívkami umí, protože je to tak nabitý bootcamp, že posune úplně každého 😉 Takže teď je čas na změnu a stát se čím?

No přeci novodobým Casanovou !!!

Akce za dveřmi, ber své místo a změna je zaručena: http://www.zakonyatraktivity.cz/kralem-zenskych-srdci/

 

 

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)